-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Dobermania... ja znam tego faceta nie Beatka;). Myślę że na 2 psy sie nie zgodzi bo 4 psy by wtedy miał a to już raczej przesada... tego dobermana co jakiś czas wyciągała bym na dłuższe spacerki z moimi psami dla rozrywki... Zabawki jakieś bym mu kupiła... Myślę że nie miałby źle i na pewno nie byłby na łańcuchu ani w małym kojcu!!! Spisałabym umowę adopcyjną, sprawdzała warunki w jakich pies żyje, czy nie chudy itd... To robimy tak?
-
Eehh... dobrze że taki staruszek dostanie gwiazdke z nieba.... ALE CZEMU W TAKIM RAZIE NASZ MOMUSEK NIE?????:angryy:
-
Moim zdaniem musimy go wyciągnąć.... ZBIERAMY NA HOTELIK DZIEWCZYNY!!! Nie hop i inne titu mitu, sruty tuty tylko trzeba uzbierać kase na hotelik!!! Cioteczko Yonko... nie wiem o co tu chodzi ale ja zbieram na hotelik na Melanża i cioteczka Ania_Agata też! Chcemy założyć skarpete...ale ja nie wiem jak:shake:... HELP
-
Na pierwszą stronke spacerkiem;). TRZYMAMY KCIUKI!!!
-
Mam kandydata na właściciela dobermana Znam goscia osobiście - ma sklep ''metalowy'' jakieś 100m od mojego mieszkania;). Zapytał sie czy mój pies nie jest na sprzedaż:angryy:...za chiny ludowe! I zaczęła sie gadaka. Ma 2 owczarki niemieckie(sunie) - starowinki, mają po 15lat...to o czymś świadczy no nie? ALE! pies mieszkałby w budzie (ocieplana styropianem podobno i w ogóle ) i mysle że to pewnie byłaby czysta samowolka na podwórku - na 100% gość by sie nie bawił ani nic:shake: ale psy u niego są cały czas luzem... Jedzenie to kasza z warzywami +co jakiś czas mięso surowe i karma (pewnie siajs tescowy albo coś w tym stylu)... Nie wiem co mam o tym myśleć... Krzywda wielka by sie nie działa ale... no nie wiem:oops:. Byłabym zawsze w pogotowiu i nachodziłabym co jakiś czas ten domek itp itd... Co o tym myśleć?
-
Futrzaczku kochany...:-(
-
Futrzaku hotelik czeka:multi:
-
To kurde gdzie w Łodzi jest hotelik??? Ja nie wiem...znacvzy wiem że jest w schronisku:P
-
Ja mam dobermana i sznaucerka miniaturke w 2 pokojach... no problem - każde mieszkanie jest większe od psiej budy moim skromnym zdaniem. A w budzie sie nie biega...
-
Klementynko... #rose wg. mnie ten plakat jest świetny! Tylko mogłabyś na środek walnąć np. Spartana? Chodzi o to żeby szary przechodzień zobaczył że chodzi o dobermany - o te piekne cuda o wspaniałej linii.... Te bidy łapią za serce ale sprawiają że wzbudza sie litość a nie zainteresowanie takim psem... Proszę tylko o to w kwestii estetycznej
-
Wilczarzyku do domku raz dwa!
-
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Karilka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Riczi szczęściarzu! -
[quote name='Patia']Mój Maksio kwiecień 2005 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7392/img25656go.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/7762/img25701pw.jpg[/IMG][/URL] i obecnie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/4797/img38605ju.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6770/img38648nu.jpg[/IMG][/URL][/quote] O MY GAD!!! Przecież to nie ten pies!!! Tamto to to to był taki dziadek jakiś, który juz sam siku nie umie zrobić...a ten niżej to pełnorasowy owczarek po super championach całego swiata! Nie wierze... normalnie aż niemożliwe... zobaczcie jak kolor sierści sie zmienił przy dobrym odżywianiu...ehhh ŚLICZNOTA