Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Dobermania... ja znam tego faceta nie Beatka;). Myślę że na 2 psy sie nie zgodzi bo 4 psy by wtedy miał a to już raczej przesada... tego dobermana co jakiś czas wyciągała bym na dłuższe spacerki z moimi psami dla rozrywki... Zabawki jakieś bym mu kupiła... Myślę że nie miałby źle i na pewno nie byłby na łańcuchu ani w małym kojcu!!! Spisałabym umowę adopcyjną, sprawdzała warunki w jakich pies żyje, czy nie chudy itd... To robimy tak?
  2. Tylko bazarki robiłam. Super w takim razie;). Dziewczyny musi coś z tego wszystkiego wyjść więc działamy!
  3. Yonko kochana! :loveu::loveu::loveu: Niesamowita jesteś... ja tez coś wystawię na bazarku... jak coś mam:cool1:. Ania_Agata też wystawia bazarek więc myślę że jakoś to może być:lol:
  4. Eehh... dobrze że taki staruszek dostanie gwiazdke z nieba.... ALE CZEMU W TAKIM RAZIE NASZ MOMUSEK NIE?????:angryy:
  5. Moim zdaniem musimy go wyciągnąć.... ZBIERAMY NA HOTELIK DZIEWCZYNY!!! Nie hop i inne titu mitu, sruty tuty tylko trzeba uzbierać kase na hotelik!!! Cioteczko Yonko... nie wiem o co tu chodzi ale ja zbieram na hotelik na Melanża i cioteczka Ania_Agata też! Chcemy założyć skarpete...ale ja nie wiem jak:shake:... HELP
  6. Na pierwszą stronke spacerkiem;). TRZYMAMY KCIUKI!!!
  7. Ja też tak uwazam... chrapiacy na mojej kanapie kanapowiec...
  8. No tak... ale to nie jest drewniany kloc schroniskowy tylko CIEPŁA BUDA, 2x dziennie ciepłe jedzonko i koleżanki do towarzystwa, teren do biegania, człowiek, który powie ciepłe słowo i pogłaszcze po głowie:razz:. Dla mnie lepsze to niż schronisko.
  9. Mam kandydata na właściciela dobermana Znam goscia osobiście - ma sklep ''metalowy'' jakieś 100m od mojego mieszkania;). Zapytał sie czy mój pies nie jest na sprzedaż:angryy:...za chiny ludowe! I zaczęła sie gadaka. Ma 2 owczarki niemieckie(sunie) - starowinki, mają po 15lat...to o czymś świadczy no nie? ALE! pies mieszkałby w budzie (ocieplana styropianem podobno i w ogóle ) i mysle że to pewnie byłaby czysta samowolka na podwórku - na 100% gość by sie nie bawił ani nic:shake: ale psy u niego są cały czas luzem... Jedzenie to kasza z warzywami +co jakiś czas mięso surowe i karma (pewnie siajs tescowy albo coś w tym stylu)... Nie wiem co mam o tym myśleć... Krzywda wielka by sie nie działa ale... no nie wiem:oops:. Byłabym zawsze w pogotowiu i nachodziłabym co jakiś czas ten domek itp itd... Co o tym myśleć?
  10. Futrzaczku kochany...:-(
  11. Dziękuję! To zdjęcia powysyłajcie mi na maila tych rzeczy co? ja pozakładam wątki tylko nie mam czasu monitorować:shake:...
  12. Mnie cały czas to po głowie chodzi...ale czy uzbieramy kasy? Ja nie mam nic...na bazarek też nie mam nic - wszystko poszło wcześniej:placz:
  13. Futrzaku hotelik czeka:multi:
  14. A może by tak hotelik???? Uzbieramy kase i damy go do hoteliku przy jakimś dogomaniaku - tak żeby były spacerki i kontakt z człowiekiem! Ten ies potrzebuje nas!!!
  15. To kurde gdzie w Łodzi jest hotelik??? Ja nie wiem...znacvzy wiem że jest w schronisku:P
  16. Ja mam dobermana i sznaucerka miniaturke w 2 pokojach... no problem - każde mieszkanie jest większe od psiej budy moim skromnym zdaniem. A w budzie sie nie biega...
  17. Ale chamsko napisałam:angryy: - sorry... Fakt - widocznie tylko Ty ... ja nie mam jak za Chiny. Przynajmniej ktoś coś robi #rose
  18. Klementynko... #rose wg. mnie ten plakat jest świetny! Tylko mogłabyś na środek walnąć np. Spartana? Chodzi o to żeby szary przechodzień zobaczył że chodzi o dobermany - o te piekne cuda o wspaniałej linii.... Te bidy łapią za serce ale sprawiają że wzbudza sie litość a nie zainteresowanie takim psem... Proszę tylko o to w kwestii estetycznej
  19. Wilczarzyku do domku raz dwa!
  20. Ta... zdarzają sie dobermany tolerujące koty... chyba Sonia Uli <Ulaa> ma kota w domu, lothia1 też ma koty...ale nie wiem czy teraz jej Krecha nie mieszka u lothi1 rodziców... Ale wydaje mi sie że takie dobki zdarzają sie
  21. Karilka

    Metamorfozy

    [quote name='Patia']Mój Maksio kwiecień 2005 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7392/img25656go.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/7762/img25701pw.jpg[/IMG][/URL] i obecnie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/4797/img38605ju.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6770/img38648nu.jpg[/IMG][/URL][/quote] O MY GAD!!! Przecież to nie ten pies!!! Tamto to to to był taki dziadek jakiś, który juz sam siku nie umie zrobić...a ten niżej to pełnorasowy owczarek po super championach całego swiata! Nie wierze... normalnie aż niemożliwe... zobaczcie jak kolor sierści sie zmienił przy dobrym odżywianiu...ehhh ŚLICZNOTA
×
×
  • Create New...