Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Kochane Ciocie... jak Wam dziękuję...nie wiem jak mam sie odwdzięczyc za takie zainteresowanie...WSPANIAŁE JESTEŚCIE! Anula moze wstaw jeszcze te nowe zdjęcia Melanża na allegro?:cool3: Jak by dało rade....:roll:. Właśnie co z ta przepuklina?
  2. Kurde... Weszko - masz racje.. a te dwa psy sa bardzo podobne ale czy to mozliwe że pies czekoladowy zamienił sie w szaro - czarnego??? Przecież z brudu byłyby brązowe prześwity chociaż...Momek jest czekoladowy... ze zdjęć wnioskuje...
  3. 30% mięsa sie daje podobno... Ja daje moim 40% kaszy, płatków owsianych i ryżu, 30% miesa i 30%warzyw
  4. Piesku kochany.... ja nawet czasu nie mam żeby do Ciebie zajrzeć częściej...
  5. Dobermanio znamy tego psa...nie mamy co z nim zrobić:placz::placz::placz:
  6. Podnosze:-(....MOMO!!!
  7. A ja wiem? Nie wiem bo po prostu znalazłam ja na stronce - trzeba zapytać Niewiasta_21 lub julia.zuzanna ! Ja tu tylko sprzątam:oops:.
  8. No i co z tym panem zainteresowanym adopcja małego??? Zabiera go czy Olena go bierze na DT? On taki zrezygnowaany:placz:
  9. Nowa w Łódzkim schronisku: [SIZE=2]numer: 181A numer chip: 985.120021915362 imię: Blizna[/SIZE] [SIZE=2]płeć: suka[/SIZE] [SIZE=2]wiek: ok. 5 lat wielkość: duza rasa: doberman data przyjęcia: 2007-01-25 przebywa w boksie: boksy za 4 pawilonem [/SIZE] opis: Ta dobermanka już trzeci raz trafiła do naszego schroniska. Na pyszczku ma bliznę po dużej ranie. Jest łagodna wobec ludzi, ale dość szczekliwa. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/38661977.jpg[/IMG][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/38661979.jpg[/IMG][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/38661980.jpg[/IMG]Patrzcie na te oczyska wieelkie:loveu:: [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/38661978.jpg[/IMG] [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=955[/url]
  10. Chłopaczku koniec zabawy!
  11. Trzeba napisać artykuł do ''mojego psa''... podobno ktoś z dogo juz kiedyś napisał i za to psy (bohaterowie artykułu) poznajdywały domki i dostawały wyprawki od redakcji. Były tez podobno oferty pomocy dla psów. Może warto?
  12. podnosze kochanego futrzaka:shake:
  13. A tamte nie były moze ''od pani, która ma ponad 70psów''?? Bo te są z Ligoty
  14. [url]http://www.ligota.webhost.pl/?a=artget&id=400[/url] :placz::placz::placz::placz: i jeszcze taki: Czarny podpalany. Pies. Bardzo łagodny, skory do zabawy, przyjazny dla ludzi i innych psów. [IMG]http://www.ligota.webhost.pl/resources/Image/blog/13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ligota.webhost.pl/resources/Image/a025_2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ligota.webhost.pl/resources/Image/a025.jpg[/IMG]
  15. ''Dobka''(mix) szczenna w Ligocie...Golgocie!!! [url]http://www.ligota.webhost.pl/?a=artget&id=335[/url] Aaaaa:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  16. No to chyba do budy nie oddajecie takiego psa co? Kanapowca na podwórko?
  17. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:GDZIE JESTEŚ??? Mam nadzieje że uciekł i mieszka gdzieś z jakąś super rodzinką....:-(
  18. [quote name='Ania Agata']Kto mu pokaże świat? On nie zna niczego poza schroniskowym boksem.[/quote] Nie zna niczego poza betonem...
  19. Jaki słooodki maluszek! U mnie odpada... nie mam tyle czasu na zajecie sie sierotką:roll:
  20. No kurde i Olenka znowu będzie miała psinke na głowie.... szczeniaczek to mały problem, takiego to i prawdopodobnie ja mogłabym na tymczas wziąć. Powinien szybko znaleźć dom:cool3:
  21. Czekamy z niecierpliwością...
  22. Melanżyk...takie piekne imie, fajny piesek... pomóż mu!
×
×
  • Create New...