Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. wow...3 letni pies RODOWODOWY i taki niezrównoważony????? Ehhh... o i znalazłam hotel dla psów tani dosyc a fajny nawet nawet... [url]http://www.husky.org.pl/hotel/[/url]
  2. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=188216317[/url] Dziękuję Paulinka18! Sunia ma allegro:multi::multi::multi:
  3. [url]http://allegro.pl/item187825037_doberman_potrzebuje_pomocy_.html[/url] Znamy????
  4. Ta śliczna Alaskanka husky została wyrzucona z samochodu w ok. Łodzi... Została wyrzucona jak niepotrzebny nikomu: wręcz przeszkadzający i bezużyteczny przedmiot... Pomimo tego zła, z jakim miała do czynienia w swoim bardzo krótkim życiu, Lady kocha ludzi. Kocha, lecz nigdy nie czuła sie kochana bo ten, kto przyjacielem przestaje być - nigdy nim nie był. Sunia znajduje się w prowizorycznym 'domu' tymczasowym - prowizorycznym, ponieważ z powodu swojej agresji do zwierząt - mieszka sama, w pomieszczeniu gospodarczym... Lady prawdopodobnie mogła biegać w zaprzęgu, jest czystą, zadbaną posłuszna i bardzo pragnącą kontaktu z człowiekiem sunią...jej wadą jest nienawisc do psów i kotów... czy mimo to ma szanse stać się Twoim kompanem? Opiekunem i obrońcą Twoich dzieci? Czy pokażesz Lady co to znaczy miłość odwzajemniona...?
  5. Ej a jakie imie jej walniemy? Takie jakieś delikatne...po domowemu mówie na nią Niunia ale to takie raczej nie imieniowate....Lady? Albo jak?
  6. Ok, masz gg? Postaram sie coś sklecić, nie wiem na ile mi sie to uda... Podaj namiary na mnie: Karina tel: 667733538
  7. O! Jest tu ktoś! Chcesz tekst tak? Mam coś wymyślić...?
  8. Sorry mój tata zgubił nr telefonów które mu podałam;/. Teraz podałam mu jeszcze raz i ma zadzwonić i przekazać koledze. Przepraszam ale jestem teraz zalatana... mam sunie husky na tymczasie i wydaje szczura w dobre rece....
  9. Hooop jest tu ktoś? Halo halo? Sunia sie przypomina!
  10. Melanż melancholiku.... martucia spadła Ci z niebka
  11. Momo jesteśmy z Tobą! Ktoś na Ciebie zachorował!
  12. No to tak: Właśnie wróciłam ze spotkania... Pan obejrzał sucz, stwiedził że super fajna:roll:, zobaczył jak reaguje na mojego zestresowanego całą sytuacją Dolara:evil_lol: i zaoferował pomoc w szukaniu domku i ewentualną pomoc finansową. No to sunia posiedzi sobie w mojej komórce... jest u mnie na 'tymczasie' do czasu znalezienia domu lub po prostu czegoś lepszego niż komórka:cool1:. Sąsiedzi nie narzekają jak na razie, brat troche bardziej niż 'troche' :grab:ale jeszcze jakoś tam żyje.... Wszelkie ogłoszenia, plakaty i rzeczy w tym stylu - jak najbardziej pożądane - ja teraz mam nie dużo czasu....jak wiadomo. Będe też starała sie socjalizować, układać sunię + stałe obowiązki + szkoła = :mdleje: ...ale dam rade bo to dla Niuni:bluepaw:. [CENTER][COLOR=SeaGreen][B]Kochana Olenko [Vika_Bari]:loveu:: to dzięki Tobie sunia może u mnie zostać - dobrze wiesz o czym mówię... :Rose::Rose::Rose: [/B][/COLOR][LEFT][COLOR=SeaGreen][B][COLOR=Red]PS: Zbieram na szczepienia i sterylizację...[/COLOR][/B][/COLOR] [/LEFT] [/CENTER]
  13. Hehe no przeczytałam Wawa to wpisałam Wawa a potem...:evil_lol::cool1:
  14. Halo halo? Jest tu ktoś? :cool3::cool3::cool3:
  15. Jak dobrze być laikiem... I'm sorry very much girls!:diabloti:
  16. Superrrr!!! Czekamy na wieści! Oby było wszyyystko ok!
  17. Trzymajcie kciuki aby tymczas u jayo wypalił... Zaproponowała tymczas, mż jayo będzie wracał z Wawy przez Łódź więc ma zobaczyć jej reakcje na inne psy...czy dadzą sobie z tym rade... Trzymać kciuasy Cioteczki!:mad:
  18. Oj baaaaardzo proszę! Bardzo bardzo! i z góry dziękuję dobra kobieto!
  19. Dzieki Olenko kochana... pamietasz o nas...:loveu:
  20. Oj niunia nie spadaj mi tutaj.... :shake::shake::shake:
  21. Oj tam...psy to moje hobby... dam sobie rade jakoś;). Ale fakt faktem że sunia domku na już potrzebuje...
  22. Zobaczymy jak ona sie będzie zachowywała jak mnie nie będzie w domu...jak będe 7 h w szkole...oj szykuje sie wczesne wstawanie... musze wychodzić 2 razy na spacerki:evil_lol:
×
×
  • Create New...