Ja byłam - niestety biue.berry dziś sie kiepsko czuje (mam nadzieję, że już jej lepiej).
Majo siedzi dziś z lekarzem dyzurnym. Tak więc nie czuje się samotny. Lekarz powiedział, że on jest tak spragniony obecności człowieka, żenie miał sumienia zamknąć go w boksie.