Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='credita']witam w ten ponury dzionek ;)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ty mnie tu nie witaj tylko sobie skrzynke na pw wyczyść:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='deer_1987']Pilas juz kawe? [/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]teraz tak:loveu: dziekuję:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [quote name='agbar']Dilerowa mowi ci dzien dobryyyyyyyy:multi:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bryyyyyyyyyyyy jajeczko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]masz to jak w banku :) :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. [quote name='sota36']Jablusko - mnie jakas kosmiczna strona wyskakuje, a kcialam na impre!!![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Już jestes aktywna goopecku:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Bila']Jabłuszkowa:loveu::loveu::loveu:. Cześć. No to chwała Bogu., że wraca, bo się zaryczymy tu bez niego:shake:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Spoko....jest cały i zdrowy;) I nie rycz:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Tengusia']na 1000 stronke sie nie zalapalam ale na [B]1001[/B] powiem ladnie dobranoc :loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]evaxon nie mam sily na nic:placz:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]eeeee tam pitolisz...przecież klikasz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]jonQuilla [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: witam :loveu: widziałam jak Alunia nęka Krosia zabierając mu zabawki :crazyeye::crazyeye: i Ty na to pozwalasz? :smile: biedny stłamszony Kroś :smile: :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zgłoś mnie do TOZ-u:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja!:B-fly: Pamietacie mnie jeszcze?:diabloti:[/B] [B]Chcę tylko powiedzieć żebyście nie martwiły się o TAKIEGO JEDNEGO jutro wróci...............i będzie NIESPODZIANKA:razz::p Noooo to ide spać bo zmęczona jestem:roll: paaaaaaaaa:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  9. [quote name='jbk']Ja bym chciała wiedzieć, w jaki sposób się zemścisz na zimie ;) A w ogóle, tak pyplacie, że nikt nie zauważył, a tu 1000 strona jest!! [SIZE=1]Oczywiście Jabłuszkowa ma inne ustawienia :)[/SIZE] [SIZE=4]HURRA![/SIZE][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ano mam inne...nie zwróciła uwagi:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][quote]evaxon za fotyyy:drink1: i za 1000:drink1: a za 20 min do szkoły do 19 :mdleje: czesc jabłeczniku:loveu:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Pijusek z Ciebie Evciu:evil_lol: I jak po szkole:razz: [/COLOR][/FONT][/B][quote] Cytat: Napisał [B]evaxon[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f791/moj-kochany-krosiu-jego-galeryjka-27057-post11958161/#post11958161"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]a za 20 min do szkoły do 19 :mdleje: czesc jabłeczniku:loveu:[/I] Współczuję do szkoły......... Z drugiej strony, od dwóch godzin w pracy jestem ;-)[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]W sobote:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Iv_ Wstawaj Japco na śniadanko :cool3: :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mmmhhhhhhmmm a nie ma więcej oliwek?:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Alicja [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] 500 stroniczka ... a tu taka cisza [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-408.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-409.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale tłumy szaleją:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Patisa Nie no, Wy nic tylko żarcie na okrągło... grubasy jedne!:evil_lol: Pozdrowionka :cool3:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiesz...z dwojga złego lepiej o żarciu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]deer_1987 Witanko w sobote :-D[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Witaj:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [quote]Selket Cześć Jabłuszko:loveu: Widzialam foteczki :grins:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ciesze się:grins:[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: a kto to taki :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] bo Diesel kojarzy mi się z silnikiem :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje::mdleje::mdleje: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]a oto i ten cud natury:loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i267.photobucket.com/albums/ii305/sbnadn/van_diesel.jpg?t=1236977031[/IMG] [IMG]http://pic.photobucket.com/spacer.gif[/IMG] [IMG]http://pic.photobucket.com/spacer.gif[/IMG]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo zimno :roll:...siemka :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]zimno , mokro i w ogóle do d...:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A mówią że trza frontem do klienta:roll: [url]http://images6.fotosik.pl/429/0c7bf38a624ecc3c.jpg[/url] jejuuuuu ale piekna fota!!!! Madzia na konkurs z nią:multi: [url]http://images6.fotosik.pl/429/d825a2891bd44bf6.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Iv_']No to postanowione- OTWIERAJ!!! :multi: :loveu: Życzę powodzenia :loveu: :happy1: i tak w głębi serca czuję, że Ci się uda, bo jesteś osobą pozytywnie zakręconą, a takie przyciągają innych :razz::evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No i tak zrobię...zobaczymy co z tego wyjdzie......a jak skończę to sama ocenisz i mam nadzieje ze zostaniesz:razz: Ależ dziękuję:loveu::oops:........miło mi to słyszeć ale myslę, że troszke przesadzasz...aż tak fajna to nie jestem;) [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Iv_']Widzę, że zastanawiałaś się nad tym i nie jest to decyzja podjęta w jednej sekundzie. Masz ochotę na coś nowego, na stworzenie czegoś w czym będziesz chciała się sprawdzić, więc moja rada brzmi - zrób to :loveu: Jak Ci wyjdzie to świetnie, ale jak nie wyjdzie to też nie będzie tragedii, więc śmiało możesz otwierać :razz: zdobywanie doświadczeń zarówno dobrych jak i złych jest cenne. Dobre bo dają nam satysfakcję, a złych bo uczą nas jak nie powtórzyć błędu.[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No może nie myslałam nad tym dniami i nocami ale chodziło mi to już od jakiegoś czasu po głowie a dzisiaj tak sobie gadałam z Menrzusiem i tak postanowiłam.....wyjdzie to super, nie wyjdzie- trudno....nic mnie to nie kosztuje przecież....:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahahaa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][url]http://images41.fotosik.pl/79/2a8fd89b9ff5026e.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czyzby już u was taka zaawansowana wiosna była, że bąki latają:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][url]http://images44.fotosik.pl/83/148195bcad4f8b42.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=Red][B]No i Sto Lat Agusiu Koffana :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [IMG]http://www.e-kwiaty.pl/images/br018-xl.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Menrzuś']No muszę - Gacek mi się zaraz zleje :shake:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to śmigaj....nie chcemy piesa meczyć;)[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Iv_']ja tylko żartowałam :oops: Widzisz, własne forum to fajnie brzmi, tylko że........to ogrom pracy żeby zaistnieć w społeczności netowej. Trudno rozkręcać takie forum, jest ich wiele. A forum musi żyć, musi mieć aktywnych uczestników. Wtedy takie forum ma sens. Wiem co mówię, bycie Adminem nie jest dla mnie czymś nieznanym. Znam to wszystko z własnego doświadczenia. Ale też nie chciałabym Cię zniechęcać, jeśli czujesz taką potrzebę, to po prostu zrób to![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ależ ja się z tobą zgadzam w 100%....nie twierdzę, że to jest bułka z masłem ale trochę nas już jest tutaj na tym forum więc liczę na to że od czasu do czasu nas odwiedzicie. Poza tym liczę troszkę na poczte pantoflową. A tak poza tym to jak dla mnie to nie musi być wieeelkie forum pokroju dogomani (chociaż fajnie by było) jesli bedzie stara dobra, zgrana gwardia to też będzie dobrze.......;) A skoro cosik wiesz na ten temat to mianuję cie moim konsulatentem:evil_lol:;) [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Menrzuś']Ale pieski chcą siku :crazyeye:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]PoSZczekają:evil_lol: tu dorośli o poważnych sprawach dyskutują:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Ja sie nie przyznaję :evil_lol:....jakieś koszmary senne miałaś :diabloti: Najpierw warunki zatrudnienia muszę poznać :razz:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaaaaa dobra dobra.....mam wszystko na piśmie jakby co:diabloti: No masz, bądź tu dobry człowieku.....juz fika a jeszcze nie dostał tej roboty:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Menrzuś']To ja prosze o badanie DNA, bo nic nie pamiętam :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty mi się tutaj nie wykręcaj amnezją....Ja dobrze pamiętam....i to wystarczyć Ci powinno.:p Ale teraz serio mówię........masz u mnie ciepłą posadkę MOD-a:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Iv_']z myślą o nas :crazyeye: a nie o zaspokojeniu swojej rządzy władzy :cool1: :evil_lol: :diabloti: :roll: chcesz mnie na smutne miny wziąść? nic z tego :shake: :roll: a zresztą nie powiedziałam nic złego :eviltong: to co mi tu smutasami walisz :mad: :eviltong: :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O nie Kochana! To wcale nie żądza władzy:shake:......to już zmęczenie materiału:roll:....brak perspektywy polepszenia sie Dogo......olewactwo i zastraszanie przez administrację....oooo dlatego chcę założyć własne forum....:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Menrzuś']no to se idem :bigcry:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ani mi się waż!jeszcze z Tobą nie skończyłam!:mad::evil_lol: Iv- przeproś!!!:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Menrzuś']Ja modkiem? :crazyeye: :roflt::roflt:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Koniecznie!:p W końcu to nasze wspólne dziecko:diabloti: No jak się nie zgodzisz to nie zakładam:cool1:......a już wszystko wiem:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooooooooooooooooo :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: foty [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co ty się tak dziwujesz:roll:...przecież to foto blog to i foty są:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]:roll: całe szczęście, że ma ten ogonek :eviltong: i wiesz co.............strasznie mi sie podobają :loveu: boksery z ogonami i jak takiego zobaczę na ulicy to stoję i gapie się jak zafascynowana :oops: szkoda, że to rzadki widok - taki boksio :roll:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No niestety bardzo rzadki.....i nadal widzę młode boksiki bez ogonków.....ja nie wiem jak można tak krzywdzić psy.....i po co?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Iv_']:roll: i zrobi się taka.........eeeeeee yyyyyyyyy nooooooo jak Admini :p :roll: :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiesz...to ja to z dobrego serca...z myślą o Was.....co byscie mieli działajacą alternatywę......a ty mi tak?:roll: :sadCyber:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...