Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Prawda że cudny jestem???:loveu: :loveu: :loveu: W przyszłym tygodniu postram się cos jesccze wstawić z naszego wypadu weekendowego:cool3:
  2. Ja zawsze dotrzymuję słowa i zapraszam na moja stronkę. Dopiero zaczynamy ale to cos na smaczek i na początek:cool3:
  3. [quote name='Patka']boska panna :multi:[/quote] Czemu panna? - bo się obrażę :cool3: ja jestem najprawdziwszym "mężczyzną":evil_lol:
  4. apple

    BOKSOWIROZA

    A co najciekwsze nie wiem czy zauwazyłaś ale wszystkie się tym szczycimy i z tym obnosimy:evil_lol: Bardzo przyjemna jest bowiem ta choroba:loveu:
  5. To niesamowite ale w moim bloku mieszca taki sam bokser i też nazywa się TYSON. Niesamowite jak są podobni:evil_lol:
  6. apple

    BOKSOWIROZA

    haha do wyslinionych pyszczulków
  7. No co tu się dziwić przecież jest "męścizną"
  8. apple

    BOKSOWIROZA

    Ta choroba po prostu rozkłada na łopatki:loveu:
  9. apple

    BOKSOWIROZA

    alternatywnie: misiulek, pysiulek, fafulek, fuczek, muminek itp.
  10. Prawda???!!! Moje cudeńko malutkie:loveu: :evil_lol:
  11. apple

    BOKSOWIROZA

    Agga tekst cudowny:loveu: . Stwierdzam z ręka na sercu, że wszystkie z powyzszych objawów u mnie występują - dla mnie nie ma już nadzeii (hahahaha) kocham boksie nad życie to najcudowniejsza z najcudowniejszych ras. A co do punktu dotyczącego spania to efekty takiego spania własnie odczuwam w kosciach:evil_lol: . Za to mój Krosiu jest super wypoczętą mordeczką i zaczepia mnie tu żeby się z nim bawić. No cóż siła wyższa drodzy dogomaniacy - muszę iść!:lol: P.S. Kochani powstała już galeria Kronoska - zapraszam wszystkich do ogladania [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27057"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27057[/URL]
  12. No zobaczcie wszyscy jaki jestem ładniutki:loveu:
  13. Zgodnie z umową drodzy dogomaniacy i bokseromaniacy przedtawiam wam moją mała titulkę. Z góry przeprasza, że z okresu "dzieciństwa "mam tylko dwa zdjęcia ale wtedy nie miałam jeszcze dostępu do aparatu. A to dwa jedyne zdjęcia Kronoska z czasów szczeniaczka. Dostałam je od Pana od którego go kupiłam z adnotacją: A oto mały nerwusek" O prawdziwości tych słó miałam przekonać się już wkrótce! A oto mój mały nerwusek:evil_lol: Okropniutki! [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6964/tnkronos19rb.jpg[/IMG] A to dowód jak lubiłem gryźć - zwłaszcza ręce! [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6880/tnkronos27bc.jpg[/IMG] A jakiś czas później już podrosłem i zmężniałem [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/181/tnar211tj.jpg[/IMG] Jestem urwiskiem który poza brojeniem bardzo lubi jeszcze... SPAĆ [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6528/tnar19fv.jpg[/IMG] I nie lubię kiedy ktoś mnie budzi [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1836/pict00019zk.jpg[/IMG] Bo ja jestem baaardzo śpiący Baardzo!!! [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7128/tnpict00102ct.jpg[/IMG] Poza spaniem lubię też suche bułeczki:evil_lol: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/553/pict00305mo.jpg[/IMG] I śmiecę nimi niemiłosiernie!!! [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/882/tnpict00327xs.jpg[/IMG] A poza tym to jestem wesołym pieskiem i baardzo lubie sięśmiać :loveu: a tym samym rozśmieszać moją panią i pana [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2742/tnpict00251nh.jpg[/IMG] Umiecham się od ucha do ucha [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/198/tnpict00266go.jpg[/IMG] A tak w ogóle to lubię prezentować mój długaśny jęzorek [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7204/tnpict00272qd.jpg[/IMG] I pomimo ze jestem takim łobuzem i małym "dorosłym"mężczyzną to lubię się pieścić i całować- no to chyba nie jest wstyd [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/5056/pict00124ab.jpg[/IMG] A poza tym to moją pasją są spacerki po lesie gdzie... Lubię biegać do upadłego [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/1297/pict00945pk.jpg[/IMG] [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/8745/pict01026nt.jpg[/IMG] Lubię też wyszukiwać, tarmosić i gryźć największe z możliwych "patyków" [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7735/tnpict01046kk.jpg[/IMG] Lubię też jak chyba wszystki boksie kopać dołki [IMG]http://img315.imageshack.us/img315/2788/pict01207nx.jpg[/IMG] I kukać co jest w środku:evil_lol: [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2160/tnpict01193gd.jpg[/IMG] Ja w ogóle lubie spacerki [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6204/tnpict01269tp.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5743/pict01337cy.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/756/tnpict01351va.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/148/pict01373jt.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/833/tnpict01363yf.jpg[/IMG] I żeby potwierdzić fakt dotyczący mojej złośliwej natury to podkreśle, że lubię się odwracać do mojej pani doopeczką kiedy robi mi zdjęcia:evil_lol: [IMG]http://img288.imageshack.us/img288/8354/pict01270mg.jpg[/IMG]
  14. apple

    Poznajmy się!

    [quote name='leemonca'][COLOR=red][B]A to jest dowód na to jak silne są te ogonki[/B][/COLOR] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4299/p61500037rg.jpg[/IMG] [B][COLOR=#ff0000]i zbliżenie[/COLOR][/B] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7387/p61500016dt.jpg[/IMG] [COLOR=black]fakt, że mam takie ciało, że wystarczy ścisnąć i mam siniaki, ale Hakerek potrafi "przywalić" :eek2:[/COLOR][/quote] Super!! Tzn. wiesz o czym mówię! Tez mam takie i fajnie że nie jestem odosobniona:evil_lol: . A co do ogonków to są cudowne i jestem ich fanką (mimo wszystko). Nie dośc że kręci doopką jak się cieszy to jeszcze "wali" ogonkiem.:evil_lol: CZAD!
  15. apple

    potrzebuje rady

    [quote name='Vince']no fajny by był bulik miniatura ale niestety w Polsce ciezko go dostac..:/ po 1- naucz sie czytać po 2- skończ pisać w tym temacie bo oprócz durnych komentarzy które niedosc ze mnie wkurzaja to nic do tematu nie wnosza.. ogladam sobie pieski na allegro, gdybym miał prawko to przejechałbym sie do schroniska, bo u nas jest na takim odludziu ze nawet autobusem nie da sie tam dojechac..[/quote] Vince dla twojej wiadomości powiem i może to cię zaskoczy ale :UMIEM CZYTAĆ! A problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu możesz miec ty bo to juz 33 strona wątku a ty nadal nie rozumiesz co ludzie chcą ci przekazać -ale cóż twoja sprawa. A co do drugiej kwesti to myślę,że każdy ma prawo się wypowiadać, zarówno ty jak i ja. Z resztą stwierdzam, że żadne argumenty do ciebie nie przemawiają:shake: , masz swoją wizję i tyle - TWOJA SPRAWA. I ku twojej uciesze skończę pisać w tym watku - BO TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU!:shake: A ja nie lubie walic głową w mur:wallbash:
  16. A czy ja w końcu mam szansę wpisać Krosia na listę?????
  17. apple

    potrzebuje rady

    Suprise Vince napisał już że mama nie zgadza się na ASTA ! I chwała BOGU!:evil_lol:
  18. apple

    Bokseromaniacy

    No dziwczyny to gratuluję! ja już po wszystkim a 1 lipca bronię pracę magisterską trzymajcie kciuki:lol:
  19. [quote name='Patka']prawdziwa piękność :loveu: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2639/fruzanna17id.jpg[/IMG] a ja poprosże fotkę w locie :loveu:[/quote] O!!! Jakie oczeta kochaniutkie:loveu: . Malinka!!! Całuski dla kochanej pańci!
  20. [quote name='nathaniel']Co może mi zrobić człowiek mieszkający jakieś 20-30 metrów od mojego "osiedla" , mający ogródeczek na rogu "skrzyżowanka" przez które przechodzę 1-2 razy dziennie z psem (ewentualnie z psami) , czasem zdarza się, że Rambo wydali się w tamtych okolicach, gość wtedy wychodiz do okna, lub z ogródka i patrzy czy sprzatnę czasem się czepia, że tak wolno, właściwie człowiek nie cierpi mojej osoby... :roll: i mojego psa. Nawet o 6:40 mogę spodziewać się tego, że będize w oknie i że będzie czekał az posprzątam. A dzis miarka się przebrała, widząc mnie że nadchodzę, do swojej sąsiadeczki zaczął coś na mnie gadać , że chodzę jak baletnica z tym kundlem itp , a babka się pyta czy ze mną na ten temat gadał , nie wiem co było dalej , bo słuchać tego nie chciałam. Czy może jakoś prawnie zabronić mi przechodzić obok jego ogródka i bloku (teren obok bluk nalezy do gminy tak mi sie wydaje) , następnym razem powiem mu tak: Przepraszam pana bardzo, ale niech mi pan powie, co panu się we mnie nie podoba, że po psach sprzatam, że staram się , powtarzam staram się , aby nie stwarzały zagrożenia dla ludzi, bo jeśli się panu nie podoba , że sprzątam, to mogę przestać, róźnicy mi to wielkiej nie robi. Albo jak się czepiać będzie , to : Może odrazu zadzwonię na straż miejską i zakomunikuję, że mój pies wysiusiał się na trawkę pod pana blokiem? Przecież ludzie to chore, a najgorsze jest to, że dorośli czepiają się tylko dzieciaków. .. No i chodiz mi o to , co gość może mi zarzucić i jak się bronić[/quote] Ja mam dokładnie taki sam problem. Facet czepia się tylko mnie i tylko mnie zwraca uwagę ze swojego okienka!!!! Ale olewam to! Kiedyś zwróciłam mu uwagę kiedy nie tylko ja tamtędy przechodziałam: Dlaczego Pan czepia się tylko mnie? Do kobiety łatwiej? Od tej pory pan mruczy tylko coś pod nosem a ja mam go W NOSIE! Z takimi tak trzeba więc się nie przejmuj - zawsze znajdzie się taki świr który tak jak mnie powiedział ten pan stwierdzi że " Pani pies zanieczyszcza mi POWIETRZE!:shake: :angryy: Czujecie to???
  21. Jak na to wsztstko patrzę to utwierdzam się w przekananiu że ludzie sa najbardziej samolubną i bezwzględną rasą we wszechświecie!!!!!!!!!!!!!!:mad: A Psinka Śliczniutak - jak tak można!!!:shake:
  22. Noo! To z kapciem to skądś znam! Tylko skąd??? Czyżby z własnego doświadczenia???:cool3::evil_lol:
  23. Czy ja w takim razie moge prosić o dodanie mojego Kronoska: 04.07.2004 Za trzy tygodnie skończy 2 latka ":loveu: buźka moja"
  24. apple

    potrzebuje rady

    [quote name='Vince']nie chciała bys z nim rozmawiac, on ma takie pogladay jak ja, wogóle nie przyjmuje do wiadomosci kupna rodowodowego psa i jemu nie da sie przegadac..[/quote] Nie chodzi tylko o to że to nierodowodowy pies ale przede wszystkim o twoje podejście i twój fatalny wybór (nie mówię tego złośliwie - uwierz). AMSTAF TO NIE JEST PIES DLA CIEBIE!!! Myślę, że gdyby twój tata znał specyfikę tej rasy i jej potrzeby nie kupił by ci tego psa - jestem tego pewna!
  25. apple

    Poznajmy się!

    Mój też tak robi - rozjeżdża łapy i myk już lezy:evil_lol:
×
×
  • Create New...