-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Wpadam popołudniową porą pod osłoną nocy co by mnie nikt nie widział :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: no i widzę że kolejny piękny boksio do odwiedzania :loveu::loveu: [URL]http://img265.imageshack.us/img265/1728/tnobraz017xl6.jpg[/URL] wygodny piesek na wygodnej skórzanej kanapie :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] on baaardzo wygodny jest- baaardzo:loveu::evil_lol: [COLOR=Olive][/COLOR][quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][URL]http://img252.imageshack.us/img252/2442/tnobraz002rx6.jpg[/URL] :roflt::roflt: Widziałam także zdjęcia malutkiej ślicznej dziewczynki zaraz po urodzeniu :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img256.imageshack.us/img256/1883/tnobraz024eh5.jpg[/URL] nie ma to jak miłość :loveu: Pozdrawiam serdecznie :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Witamy, Dziękujemy za komplementy i zapraszamy ponownie! Jakoś oficjalnie zabrzmiało:cool1: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wpadłam zobaczyć czy jesteś czy te 20 okien myjesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Nie czas sie liczy a efekty!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie gadaj tylko dawaj foty!:loveu:
-
Ale szałowy T-Shirt. Bosko wygląda:loveu::loveu::loveu: [url]http://img517.imageshack.us/img517/8163/9f0ef1d9f3b88a66nm1.jpg[/url]
-
Przyszłam sprawdzić czy juz przyszłaś z tych załatwiań:lol: Ale chyba dużo się tego uzbierało skoro cię nie ma! Wpadne juro bo juz dzisiaj nie dam rady! CAłUSKI DLA PSIARNI! :loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Tak fajowa kawa za friko! Będe częściej wpadać zdaje się:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.makezine.com/blog/064_cofe_40540.jpg[/url] -
I po południu też zaglądnę! A co?! Fajowy malec był z niego!!!! :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Co tu przy piatku też pusto? Życie towarzyskie kwitnie wszędzie tylko nie u mnie:angryy:
-
Oj Clokowa zdążyła wstawić foty zanim posta skończyłam- szybka jesteś:evil_lol:
-
Przyszłam popołudniową porą zajrzeć co was! Na razie nic jak widzę więc przyjde potem:cool1:
-
[quote name='caroolcia']a ja tez mogę na balange ???? ;))))))[/quote] Oć Oć:knajpa:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] a jak nadal sie nudzi niech przyjdzie do mnie...................jest co sprzątać:eviltong::eviltong::eviltong:, 20 okien czeka!!!!! i nie ma chętnych??[/B][/COLOR][/quote] 20 okien? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:Co ty w zamku mieszkasz?
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]jak się nudzi niech posprząta, z dzieckiem sie pobawi, wyjdzie z psem na spacer, obiad ugotuje dla męża:diabloti:............. a jak nadal sie nudzi niech przyjdzie do mnie...................jest co sprzątać:eviltong::eviltong::eviltong:, 20 okien czeka!!!!! i nie ma chętnych no to co??? ...................pewnie przestała się już nudzić:placz:[/B][/COLOR][/quote] Łokrutna ty! :cool1: Ja tu staram się migać od sprzątania a tu mnie nawet na Dogo przymuszają:placz::placz::placz::placz: Nie lubiem sprzątać:shake::shake::shake:. Dzidzia bawi się z Krosiem a mąż aktualnie w delegacji:razz: :diabloti: Może jakaś bibka co????
-
Pierożkowe uszka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img205.imageshack.us/img205/8513/dsc00012ka9.jpg[/url]
-
Taki piękny że aż dwa razy poszedł? Zupełnie jak mój Krosiu tylko wiek sie nie zgadza! Cudo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agbar'] w Ober-Ramstadt.....ta darmocha to niespodzianka ale nawet jak by trzeba bylo zaplacic jakies ciezkie pieniadze to tez bysmy poszli bo ja juz sama nie daje sobie z nim rady.... a jak juz kiedys Dili zmadrzeje to przyjade do Jaworzna i spotkamy sie z Krosiem...z Katowic rzut beretem:razz:[/quote] Oj tak, Oj tak:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='caroolcia']przedreptałam do was - a tu nagość, nagość widzę :crazyeye: :evil_lol: miłego dnia :p[/quote] bo my naguski jezdeśmy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tobie też miłego dnia:loveu::loveu::loveu: [quote name='agbar']Widzialam golaska:loveu:chyba lubi sie kapac?:lol: a w ogole to dzien dobry:multi:[/quote]Dzień dobry śpiochu. Uwielbia się kąpać szkoda że zdjęcia dzwięku nie mają- hoho. Jak tam Diluś po szkoleniu? [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hejka Jabłuszkowa[IMG]http://www.msnhiddenemoticons.com/Library/extra_large/worms/default/smile.png[/IMG] weszłam do Cie ................przeleciałam galerię fajnego masz boksa[/B][/COLOR][/quote] Hejka! Ba przeca wiem!:cool1: Najlepszy ci on jest!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]to se poszperaj wcześniej................:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] wszystkie już oglądła........ nudzę się.... dawać fotki....................ładnie proszę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
I co udało się ? To była ona?????
-
Gdzieś ty go chowała - tzn ją:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Byłam z kontrolą, fot nie ma to se ide:cool1::evil_lol: -
:hand::hand::hand::hand:
-
[quote name='Helga&Ares']całusa od Aresa...może być :razz: uciekam do chemii![/quote] Pewnie :loveu::loveu::loveu:
-
No co wy też śpicie - WSTAWAĆ:mad::mad::mad: