Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='agbar']ty sie tak nie ciesz....:eviltong:[/quote] dlaczemu?:roll:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie spie od 6.25:diabloti: pies już po śniadanku , spacerku i śpi [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie udało mi się was obudzić??? :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Jak ja będe z tym żyć? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: P.S. Dobra pańcia!
  3. apple

    Ogoniaski

    [quote name='czartabaza']hej, no!? ja wybieram ogonek... a choinka i tak bedzie stała... w tamtym roku ogonek trafił w tylko jedna banie...:evil_lol:[/quote] A czy ja mówiłam że wybieram choinkę?! Ogonek jest najlepsy! Mój, mój! Jedna bombka?- mój Krosiu jak ostatnio miałam zwykłe bombki to za jednym machnięciem 3 załatwił:cool1:
  4. Jesteśmy z tobą on na pewno też! Pamiętaj! Dżojciuś [*]
  5. [quote name='Helga&Ares']cześć :) apple zmień to 8)[/quote] Dobrze powiedzieć a zrobisz u mnie jako baby sitter????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Przyszłam se popatrzeć!:eviltong::eviltong::eviltong:
  7. [quote name='panienkabubu']:evil_lol: ja od 6 nie śpię :watpliwy:[/quote] Nie nażekaj raz sie zdazyło! Ja tak mam od 8 m-cy i żyje:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ledwo:cool1:
  8. apple

    Ogoniaski

    [quote name='majoka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: najgorsze, że nowu zaczyna się zeson bombkowy, nie zliczę ile już ich poszło od ogona Kany:angryy:[/quote] To tzreba iść za moim przykładem i mieć - nietłukące! :pNo niestety moje kochane albo ogon albo bombki! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. apple

    Ogoniaski

    [quote name='boksiedwa']i 2 razy więcej ze stołu postrącane :mad: a wiecie, że ogon potrafi zbić szklankę tak, że się nie rozpada na kawałki tylko stoi popękana na miejscu? :crazyeye:[/quote] Nie! serio???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu: :loveu::loveu::loveu:
  10. Odwiedzinki! Tysio gdzie ty?:loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Ale słodkie - miód ma moje serce :loveu::loveu::loveu: [url]http://img527.imageshack.us/img527/8602/picture388nk2.jpg[/url]
  12. Kto rano wstaje................................................ Ten jest niewyspany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: WSTAWAJTA!
  13. [quote name='majoka']hej apple, boksiu piękny, ale dzidzia .....:loveu::loveu::loveu: jakie skupienie: [URL]http://img502.imageshack.us/img502/5764/tnobraz688si6.jpg[/URL][/quote] Mój boksiu jest NAJpiękniejszy juz przecież mówiłam :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Też byś się skupiała jakby ci odpływal co chwila hipopotam:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Witano z wieczorka foteczki widzialam boksio superowy no i dzidzius pieny bobasek :)[/COLOR][/B][/quote] Ależ dziękujemy od tych komplementów to nam się już w głowie kręci :lol::evil_lol:
  15. Nie ma jak dobre zdjęcia z rana - a tu co nic? Oj nie dobry to będzie dzień chyba:cool1: :loveu::loveu::loveu:
  16. Jestem! :multi: A fot dalej nie ma:cool1:
  17. Jestem zameldować że u nas jest piekny zimowy poranek a jak u was?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Całuski we faflutki proszę przekazać :loveu::loveu::loveu:
  18. Pobudka WSTAć - piesiu wodu dać!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. was też przyszłam obudzić a co mi tam - jak wszystkich to wszystkich:evil_lol::loveu:
  20. Medorowa spełniam groźbę! Budzę cie o nieboskiej porze- WSTAWAć - SłYSZY - WSTAWAć!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Myślałam że cię też obudzę a ty już wstała:shake: - nie wyszło mi :placz::placz::placz::placz: To nic spróbuje jutro:diabloti::diabloti::diabloti:
  22. Postawiłam sobie za punkt honoru że dzisiaj ja wszystkich poudzę - NO WIĘC JEZDEM -TAADDAAAA!:hand::hand::hand:
  23. Mamcia przyszłam rankiem na kaffke a tu znowu nic nie serwują. WSTAWAĆ i częstować kaffą gości - co jest???????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Przyszłam was obudzić przy sobocie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. Nie pyskuje tylko stwierdzam fakty:roll: A to chyba najbardziej obfotografowana Jaszczurka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Swoją drogą zgrabna nóżka [url]http://images26.fotosik.pl/126/6b832125756b2bb6.jpg[/url] Pyszne było!:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/78/804a2b0aff4fc701.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...