-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Boksery i Sylwia -tym razem w takiej właśnie kolejności
apple replied to sylwia i boksery's topic in Galeria
Śliczne są! Tyle szczęścia na raz!:loveu: Dostojna babunia [url]http://img176.imageshack.us/img176/880/drachmavy3.th.jpg[/url] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ojj faktycznie nie napisałam ale wydawało mi się że to oczywiste że dupka też ;) :evil_lol::evil_lol: przede wszystkim dupka :D[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No wytarmoszę! Przeciez to oczywiste..................... tak cię sprawdzam:evil_lol::evil_lol:;)
-
[quote name='Medorowa']Niech będzie ...............w ostateczności:evil_lol::evil_lol:;) to ode mnie wytarmoś doopke:diabloti:[/quote] Juz tarmoszę......................... ale on kce bez przerwy:cool1:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]główkę i grzbiet ;) możesz też brzuszek i wymiętolić uszka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] A doopka?:roll:
-
A mój pies je jak słoń a żebra mu wyłażą! Wstyd normalnie wyglada jakbym go nie karmiła. Tasiemca ma albo co:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:diabloti: a już się zaczynałam martwić o swoje zdrowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] I słusznie! Nie wiesz że od przytulania też się robią odciski? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Boksery i Sylwia -tym razem w takiej właśnie kolejności
apple replied to sylwia i boksery's topic in Galeria
[quote name='sylwia i boksery']O raju-tyle czasu nic nie wklejałam :shake: Normalnie szok :diabloti:[/quote] No szok! Dawaj nowe foty bo juz do konca docieram! :evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi::multi: wygłaskaj swojego pięknisia ode mnie mocno :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] która część mojego pieknisia mam tak wygłaskać????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:dobra....ale przewóz Ty organizujesz :evil_lol::evil_lol:...Ozzy juz pakuje swoje miski i karmę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobra:multi:. Już lecę! Powiedz że ciocia Monia jedzie!.................................................................................... Chyba się ucieszy co?:roll:
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cze.................. sie cieszę, że nie trafiła mi tym drzewem w czoło:eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]aluś............................nie przesadzaj:razz::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]ja nie stawiałam......................gotowca nabyłam ot co:cool3: a ja nie narzekam.............. w życiu ja i narzekanie??? cos ty :roll: uwielbiam sprzątać:razz:, prać prasować gotować, szyć dziergać, kłaś panele, murować drzewka sadzic kosić........tadam........:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] Oj! To ty idealna kobieta jesteś! szczęściarz ten twój chłop!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: a no zaglądam po szkole, zaglądam ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No masz ty szczęście ze zajżałaś bo .................................żartowałam :calus: -
[quote name='Fuga***']:laola: uśmiechy dla Ciebie, Apple[/quote] Oh! Dziekuję! Wzruszyłam się [IMG]http://www.bandyci.org/img/placze.gif[/IMG] Dla was też :buzi::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]miałabym ....................sucz stresować???? [/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B] też coś:cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] A no fakt- gapa ze mnie:cool1: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] ja też mam ładne dzidzie.....................tylko wyrośnięte:eviltong: [/B][/COLOR][/quote]Wiem widziałam - nawet bardzo wyrośniete:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Boksery i Sylwia -tym razem w takiej właśnie kolejności
apple replied to sylwia i boksery's topic in Galeria
No to juz my są! Idziem teraz nadrabiać lekturę. Ale juz na wstępie ci powiem że to mnie rozbroiło i musze do siebie dojśc zanim zobaczę następne [url]http://img68.imageshack.us/img68/3443/drachmarekinec5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Medorowa']Aga szczęśliwej podróży:kciuki: Wesołych Świąt i oby ten nadchodzący rok był jeszcze wspanialszy od minionego;)[/quote] medorowa a gdzie ich wywiewa?
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]chłopak nabiera sil przed strojeniem w domku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ale wypożyczysz co? Z Rybnika do Jaworzna nie tak daleko. Obiecuję, że oddam nienaruszonego!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Fuga***']O rany, ale masz piękne dwa skarbeczki.. to zdjęcie z rączką w paszczęce jest cudne, to z uszkiem zresztą też :-) proszę o więcej... a gostkowi bez kańca trzeba było wskazać najbliższy sklep, niech sobie kupi....[/quote] Następnym razem dam mu w prezencie! dziękuje za słowa uznania dla moich uroczych podopiecznych - przekażę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']No oki, wybaczam:B-fly:;):evil_lol: Mmmm, ale zamiast prasy poprosiem jakieś dobre ciacho:grins:[/quote] Nie ma ciacha. Trza zdrowo się odżywiać [IMG]http://www.bandyci.org/img/banan.gif[/IMG]. Ktos musi o cię dbać....................... niech to bede ja...................ostatecznie:evil_lol:
-
Fakt! Byłaś! Nie zostałaś zignorowana jeno przeoczona- ja juz niedowidzę siostro. A na przeprosiny częstuję cię kaffą i prasą [U][IMG]http://www.bandyci.org/img/kawka.gif[/IMG][/U] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa']Byłam tu wcześniej:obrazic:Ale zostałam zignorowana:obrazic:[/quote] gdzie? Kiedy? Zaraz sprawdzę!
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no ty chyba chcesz mnie zdenerwować:diabloti:.............ja się obijam???? i w dodatku na wsi................ poniedziałek jest jedynym dniem kiedy ja w spokoju mogę odchamić mój dom.................bagatelka 186 m powierzchni a ja już dawnom rozpędzona...........zresztą ja nigdy sie nie zatrzymuję:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] Ale gdzieżbym smiała cię denerwować - NEVER! Trza se było mniejszą chałpkę stawiac a nie teraz narzekać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja mam tylko 40 m i .........................................też narzekam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
No cóż muszę się zadowolić zdjęciami. Piękna!:loveu: [url]http://img267.imageshack.us/img267/4617/picture414an1.jpg[/url]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a nie mówilam :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Mówiłaś, mówiłaś............................................ tylko to ja ją ścigam:cool1::loveu::evil_lol:
-
[quote name='sylwia i boksery']Ano też są :loveu:[/quote] To ja juz szukam waszej galeryjki bo sem chce pocieszyć oko :loveu::loveu::loveu::loveu: albo prosze o link... bedzie szybciej
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]powiem krótko ....wlazlam w kazda przyslowiowa dziurę na każde drzewo na kazdy dach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] To se możecie rękę podać!:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol: