Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wcale nie :oops::oops::oops:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]a[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] mandata dostała?:razz: Nie? To nie dyskutuj:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie żebym popierała niewolnictwo ale przydałaby się teraz tania siła robocza do liczenia dla Madzialeny ;) :evil_lol::evil_lol: powodzenia !!! [/B][/FONT][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Widzę że ktoś się zgłasza na ochotnika :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamciu :loveu::multi::multi: nie, ja bym w życiu się w gorset nie wsadziła...figurka nie ta i upodobania też nie te :evil_lol: jak na mnie to i tak szok że ubieram spódnice bo miałam iść w spodniach :diabloti: o butach na obcasach nie wspomnę bo to zUo...a mimo to ubieram :roll: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]spróbowaliby klasóweczkę zrobić to coś czuję że ZSH w Sopocie by spłonęło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj o mały włos dostałabym mandat za przechodzenie przez jezdnię nie po pasach :evil_lol: Z moimi 2 koleżankami...przechodziłyśmy koło szkoły i dwóch fajnych ;) , młodych policjantów do Nas podeszło...w pierwszym momencie żadna z nas nie wiedziała o co chodzi...no ale w końcu już się domyśliłyśmy. Spisali Nas, postraszyli że wlepią mandaty po 50zł każdy, nazwali Straż Miejską świniami...później pogadali o studniówce...o tym że chętnie jeden z nich poszedłby z nami (akurat żadna z nas nie ma partnera), zaprosiłyśmy go oczywiście :evil_lol: Ogólnie staliśmy z 15 minut i się śmialiśmy...na koniec życzyli Nam udanej studniówki i przypomnieli że to było pouczenie i żebyśmy nigdy więcej nie przechodziły przez jezdnię tam gdzie pasów nie ma :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]To się nazywa korupcja :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przychodzę po szkole :multi::multi::multi: widzisz...jakoś przeżyłam :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no jesteś - cala i zdrowa - Uff a mówią że szkoła zabija:evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  5. [quote name='Medorowa']A ja wiem, czy ja chcę rzucać:roll:Lubię to:evil_lol::evil_lol::oops:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No chyba że tak :roll: [/COLOR][/FONT][/B]
  6. [quote name='caroolcia']hi hi hi no widzisz niepozorna roślinka a co z człowiekiem robi :evil_lol:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Wiem mam to naokoło siebie i aż się dziwię. ja bym se nie dała żeby jakiś chwaściol mną rządził:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Medorowa']Buhahaha, z tym żarciem to przerąbane:angryy::angryy::angryy: KIedyś jednocześnie wziełam się za rzucanie palenia i zbędnych kilogramów - zbyt ambitne plany:evil_lol: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ty nie myśl o figurze tylko o zdrowiu. ty co niesiesz piekno - od papierosów nie spiękniejesz :shake:[/COLOR][/FONT][/B] Toz to prawda:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Nie potwierdzaj ino rzucaj. Biorę cię do mojej grupy wsparcia :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  7. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ma[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]dź zostaw ty te papierzyska i chono tu[/FONT][/B]:lol:[/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]skokłam już ale wrócił i zabrał mi swojego kompecka :mad:więc chyba fotki jutro będą :razz::razz:albo jak pójdzie wieczorkiem na spacerka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No trudno siła wyższa -poczekam ( chociaż muszę przyznać że ta czynność nie jest moją mocną stroną ;)) [/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]skokne do Qby na kompecka i poszukam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Skokłaś już???[/COLOR][/FONT][/B]:razz:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ten od rosołku .......to mój TZ .....:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Aaaaaa - no ja dzisiaj taka niekumata jezdem - sorry :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Medorowa']Choo:grins::grins:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zawijam kiece i lece:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: czy ktoś pisał o gołąbkach :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No Medorowa a kto by innym smaka robił i się nie dzielił:razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='agbar']powiem tesciowej zeby juz nie chodzila....:diabloti:[/quote] [quote name='agbar']nie dosc ze palenie ma zamiar rzucic to sie nawet z rozpaczy nie bedzie mogla napic:diabloti:[/quote] [quote name='Vectra']to podchodzi pod znęcanie się :diabloti: :diabloti:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj już mi teściówki żal :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='agbar'] mnie tez:roll:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]taaaa tarata :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [quote name='caroolcia'] oje będzie męczył na pewno jeszcze długo, po 12 latach palenia.. [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie daj się chwastom[/COLOR][/FONT][/B] ;)
  13. [quote name='Medorowa'] No ale co można zrobić:angryy::angryy: [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]nakopać do doooopy:angryy:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='agbar'] cos takiego :eviltong:musialas do mnie do blogasa zajrzec zeby sie dowiedziec jakie cuda mozna w Polsce kupic:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No bo ja po monopolowych nie chodzę jak co poniektórzy -jak widać :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale takie bardzo całuśne też są:evil_lol: tylko nie wiem czy na moim....znaczy Qby czy Magdy kompeczku :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Pokazuj te sceny:evil_lol: jak masz :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='agbar']ogoreczkowa lubie owszem ale uzalezniona jestem od barszczyku i pomidorowej:roll::evil_lol: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ja też od pomidorowej się uzależnilam :razz: W pierwszych 3 miesiacach ciąży jadłam tylko pomidorową - nic innego bym nie przełnęła :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] znam tez takiego jednego co jest bardzo powaznie uzalezniony od rosolku prawda Aluuuuu:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Co to mi za kody tu jakieś ja nie wiem o co choźi:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie stydaj ;) [FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie stydam to ze szczęścia:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ba... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no raczej[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]inaczej nie mogłoby byc ;) [FONT=Century Gothic][COLOR=Green]nie mogło :shake::lol:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]noo...teraz już wiesz :p [FONT=Century Gothic][COLOR=Green]oj dziękuje =- wiem:lol:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:..praffda :diabloti:....ale jutro MA KAPUŚNIACZEK :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ale kto??? Sie pytam :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]kapusniaczek - NIET :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Medorowa']Mmmm a ja właśnie zjadłam pyszne gołąbeczki i robię sobie kolejną kawusię - mmmm koffam kawę:grins::grins:[/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Co smaka robisz:cool1: sie podziel lepiej:evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a nie zauważyłaś :razz::razz:że cioteczka Aga warczała na Ozzulka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i Ozzy bojał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]NIE! Oj cioteczka Aga bo pogadamy inaczej :mad: Nie wolno warkać na Ozzulka ino całować bo to całusny chop :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='agbar']a teraz przylazlam z barszczykiem:diabloti: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]N[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]o ja ma ogórkową - ktoś reflektuje:razz:[/COLOR][/FONT][/B] no jak by inaczej...:razz:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no nie wiem właśnie:cool1::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  19. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ł[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]obuza mała:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej:loveu: today:lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]F[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]ajna flacha jeszcze takiej nie widziałam[/FONT][/B]:crazyeye:[/COLOR]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]też se Szarloteczkę dopiskałam :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A ja ciebie tyz mam a co :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]też se Szarloteczkę dopiskałam :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:oops: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]zaczerwieniłam się[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Qurde Pństwo tego psiaka- bo byku :cool1: Nie ma to tamto :angryy:[/COLOR][/FONT][/B]
  25. apple

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]Powróciłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jestem masakrycznie wypompowana :diabloti: ehh co tutaj dużo opowiadać?było zajebiście :loveu::multi: w sobotę opanowaliśmy Śremskie Imperium ( klub) :evil_lol: DJ nas pokochał i ciągle pozdrawiał Toruń :loveu: na koniec podziękował Toruniowi za zajebistą imprezę :evil_lol: Mieliśmy boks oszklony dla vipów :diabloti: mamy spoooro fotek :loveu: potem Was nimi zawalę :diabloti: Tęsknię za Kamilem...ale może zobaczymy się za 2 tyg...bo 22 stycznia ma urodzinki... a co tam na dogo się działo ciekawego ? :razz: podobno Olek ma bana :evil_lol: za co ?:cool3:[/B][/I][/quote] T[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]yle czasu cię nie było. Pojechałaś z tym no Kamilem i co wracasz i tak zdawkowo informujesz :mad:- SZCZEGółY PROSZE!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...