-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dooopa tyż fajna z niej;)[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='tygra']śliczny, ma taką wielgą głowę :), lubię masywne łebki [URL]http://img258.imageshack.us/img258/38/tnzdjcie076wz2.jpg[/URL][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]wielką ma ale pusto wniej że hej - głoopolek jeden :loveu: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez łapówki pies nie wpuściłby ich do domu :shake:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dobry pies:lol: To żonkilowa się miga:mad::diabloti:- ja jestem spakowana i czekam:roll: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Takie samochodowe znalazłam :roll: [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8995/tnzdjcie071yd7.jpg[/IMG] i jeszcze w środku - podróżnik:loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/38/tnzdjcie076wz2.jpg[/IMG] nie dośc że mu doopke wożą to jeszcze pyskuje:diabloti: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6309/tnzdjcie077qs4.jpg[/IMG] na razie tyle.... szukam dalej:lol: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='agbar']dzien dobry ....wlazlam do ciebie na kaw i mi sie przypomnialo ze mam ciacho budyniowe z brzoskwiniami jeszcze:multi:leeeceeeee i wroce wraz z nim:p[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dawa to ciacho - precz z kaloriami :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]I dotarłam tez do Groźnych piesów :evil_lol: ale tu to fotów daaaawno nie było. Madzialena poka no co [/COLOR][/FONT][/B]:cool3:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo.:multi::multi::multi:...ja tu czekam .....a kawa ostygła :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Może być zimna - wypiję w ramach pokuty :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']normalnie mnie zignorowalas :obrazic:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][COLOR=Black]nawet zapomniałam z wrażenia się pokolorowac[/COLOR][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]
-
[quote name='agbar']normalnie mnie zignorowalas :obrazic:[/quote] Normalnie nie chciałam ;) Wybacz :modla::modla::modla:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
apple replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]I jestesmy z rewizytką :loveu: Ponad 100 stron nas minęło więc znikamy nadrabiać :lol:[/FONT][/B][/COLOR] -
[quote name='tygra']a ja bym jakieś nowe fotki boksiowe zobaczyła...[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No dobra tylko dajcie mi chwilę bo musze w tym swoim komputerowym burdeliku poszukać :oops::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Uuuuuuuuuuuuuuuuu fajna jest! Groźna jakas taka :roll: [url]http://img184.imageshack.us/img184/6362/img0030editedhb2.jpg[/url][/COLOR][/FONT][/B]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek Córeczko :multi::multi::multi::loveu: Oj jak mi ciężko dziś wziąc na rozruch :razz::razz:...Ozzy jeszcze w wyrku :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Krosiu tyż :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='tygra']debile... do mnie kiedyś ksiądz chciał wejśc ale Brenda go obszczekała, krzyknął że wróci później.... i nie wrócił, a rok później też nie przyszedł. Podobno w kościele grzmał ksiądz co by psy zamykać gdy ksiądz po kolendzie chodzi[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hejka jestem i ja tak do kompletu :evil_lol: Mój Kronos w zeszłym roku na kolendzie porwał proboszczowi czapkę z tym pomponem:evil_lol: (nie wiem jak ona się zwie). Potem podobno w kosciele mówił żeby psy na kolendach zamykać :shake:bo są agresywne i w ogóle niszczą mienie kościoła. A kto mu kazał piłke na czapce nosić :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Eff?:razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:jak po spotkaniu z wielebnym :cool1: witanko :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Chyba nie wyszła z tego cało - bo jej nie ma :evil_lol: Heloł Bonita! :multi: [/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Alu - noooo dotarłam nareszcie :grins:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Jestem:diabloti::diabloti::diabloti: nawet nie wiem, kiedy dokręciłam do końca od razu mówię.......... nie czytala.no może czasami na coś okiem rzuciłam przyszłam na lans................................. mam foty:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wiesz :obrazic:ja u ciebie byłam i czytałam :evil_lol::evil_lol: No dobra bede wspaniałomyślna :B-fly: Widziałam ja ta Luśkę twoją na zdjęciach - ciacho normalnie :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]...a ja oglądałam kiedyś program ...OTO AMERYKA i tam było pokazane jak w USA robią hamburgery i inne paściarstwo ...mielą wsio co popadnie ... Medorowa ...no gdzie te gołabki :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]ja widziałam taki filmik, który dotyczył frytek w KFC...mielili wszystkie odpadki od ziemniaków...mieszali ze zmielonymi ziemniakami i formowali z nich pyszne fryteczki no ale gdzie nie ma niespodzianek? :) moja siostra jako kucharz pracowała w bardzo dobrej restauracji gdzie szef kazał zdejmować z talerzy sałatę (która służyła do ozdoby) jeśli gość jej nie zjadł...czasami dawali ją na inny talerz a czasami do sałatek [/COLOR][/B][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Dziewczyny na litość boską przestańcie bo jak mnie kiedy głód na trasie dopadnie to tam zejde a nie zjem:shake:. I co teraz?:razz: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='majoka']hej gożdzikowa, padam dzisiaj dosłownie na pysk, mam nadzieję że u Was lepiej[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ja wczoraj miałam lepszy dzień ale dzisiaj to maskara po prostu :roll: Hej hej tak poza tym :multi::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='tygra']ja takich programów nie oglądam, bo i tak łakomstwo wygra z obrzydzeniem - więc po co mam sobie psuć[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Otóż to! [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: Jabłuszeczko :multi::loveu::multi:...przyjszam z kawusią :kaffee_2::kaffee_2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Och Alu dzięki :loveu:- skąd wiedziałaś że mi się ślipia lepią :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widzę że dzisiaj pierwsza nie jestem...ale to nic i tak na chwileczkę tylko bo zasiedziałam się na kompie Miłego dnia Jabolłonko :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]No nie możesz zawsze być pierwsza bądź koleżeńska daj szanse innym :evil_lol: Cześć żonkilko to miłego dnia! P.S. To jesteś już w drodze do mnie bo mnie tu u Klocusiowej na blogu dopytują kiedy bedziemy :evil_lol:[/FONT][/B] [/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witaj apple my tu z Zuzą po raz pierwszy aaale... będziemy odwiedzać bo masz ślicznego piesia a jak był malusi... ech.. to już w ogóle poezja... pozdrawiamy serdecznie Basia i Zuza [/B][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Witajcie!:loveu: Kolejni goście jak miło :loveu::loveu::loveu: Zapraszamy do nas jak naj częściej i już pędzimy z rewizytką :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a gdzie już jesteście ;):eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ja jeszcze z domu nie wyszłam - Żonkilowa się spóźnia :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrzy gości i dla psa coś przynieśli :lol: [url]http://images34.fotosik.pl/101/3af0895973e1110e.jpg[/url][/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Aggo zubrówkowa :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czesć Zonkilko -uciekaj do tej szkoły tylko ostrożnie na pasach ;)[/COLOR][/FONT][/B] -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='AśkaK']Tiaaa...kupiłam takie jabłuszko w zeszłym roku...ale do 30 kilo jest tylko!:placz::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Że jak? O wypraszam sobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie chodzić mnie po lodzie proszę!:cool1: [url]http://img125.imageshack.us/img125/2503/img0016editedwc5.jpg[/url][/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć kalkulatorku. :multi:Nie stresuj sie już bliżej niż dalej :loveu::lol:[/COLOR][/FONT][/B]