-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='clockwork']jabłuszko..... to nie jest nasza pierwsza wyprowadzka- znam jastrzębski rynek nieruchomości.... nie panikuję bo mam taki kaprys... :shake: tułamy sie po lokalach, mieszkaniach od 10ciu lat- jak śmieci.... takimi jak my nikt się nie przejmuje... wdupiamy kupe szmalu (czy go mamy czy nie) na przystosowanie lokalu do wymogów, jeszcze dobrze nie wyjdziemy na prostą po inwestycji i jeb! astalawista bejbi! do tej pory jakoś mnie to aż tak nie brało.... byliśmy sami.ze wsparciem mojej rodziny jakoś sobie radziliśmy.... tym razem nie myślę o sobie... myślę o Grosi, o tym co jesteśmy w stanie jej zapewnić- my- śmieci dla wszystkich dookoła.... nie jesteśmy zasranymi lebrami którym nie chce sie robić.... potrafimy pracować, potrafilibyśmy się utrzymać... ale po raz kolejny nikt nie chce dać nam szansy.... bo w tym jeba****m kraju-kraju dla złodziei tacy jak my nikogo nie obchodzą.... ceny lokali w Jastrzębiu są wzięte z kosmosu...coraz częsciej dochodze do wniosku że praca, uczciwa praca jest dla frajerów... że mimo zadupiania nic nie mamy, i nic mieć nie bedziemy....i nie dlatego że nam sie nie chce... :shake: zastanawiam się czy warto cokolwiek robić.... czy nie lepiej iść na bezrobocie, żebrać od opieki społecznej i tych zasranych prorodzinnych instytucji- bez płaczu, stresu, itd....... Musimy znaleźć lokal bo nie mamy wyjścia... tylko czy bedziemy w stanie opłacać czynsz+koszta.... czy zwróci nam sie kolejny remont zanim ktoś znów nam powie "wydoopiać! śmieci..." :roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wiem Madzia, też przeżyłam kilka wynajmów zanim poszłam na swoje. Remonty i wyrzucanie pieniędzy w błoto są mi doskonale znane. Wiem też jak to jest kiedy otwierasz porfel a tam puuusto......znam to dokładnie. Wiem te, że cieżko jest znaleść jakieś przyzwoite lokum i dlatego wzięliśmy kredyt na własne. Po podliczeniu kosztów na remonty, odstępne, kaucje i inne takie wyszło nam że lepiej tę sumę zanieść do banku niż jakejś bląd pudernicy z różowymi paznokciami która za moje odstępne pódzie se na solarke. I nie żałuję swojej decyzji. Wiązało sie to ze znacznym zakciskaniem pasa na początku, ale teraz jest lepiej. A co najważniejsze, mam ciasne ale własne;) Moze warto sie zorientować?:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Okropny ten film Halbinko:-( Menrzusiu....ja wiem co to za dźwięk.....to skrzypienie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iv_']echhhh dozujesz nam jego wizerunek :roll: a szkoda bo cudny :eviltong: to komu ją zarąbał :-o sprytny chłopczyk :cool3::cool3:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To tak jak z karpiem.....w jeden dzień w roku smakuje najlepiej:diabloti: No jak komu......Ali:angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Menrzuś']Wnioskuję, że moje Ci sie opatrzyły.....dooooobra :roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty już lepiej nic nie wnioskuj bo Ci to nie wychodzi:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]na koncertach rzadko mozna kanapki dostac :) :eviltong: ale zobacz co ja mam :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kaaaffffaaaa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']:oops::oops: aktualnych nie mam :oops::oops::oops: ale przeca mam ze spotkanka z Sabą, które robiłam i miałam wrzucić ....:hmmmm: pod koniec kwietnia :roll::oops: zara se poprzerabiam i wrzucę..... chwilowo nic nie pstrykam, bo spacery sama z psom i aparatom niee.... a Pancio dyma w robocie od świtu do zmierzchu.... zostaliśmy wypierd*****i z lokalu, więc przy dobrych wiatrach...... od 1 sierpnia zostaniemy bez lokalu, pracy, kasy...... cóż... takie życie :-([/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Madziu....wiem ze to trudne ale w twoim stanie nie powinnaś sie denerwować.....Na pewno wszystko sie jakos ułoży.....Już Pawcio cos wymyśli;) Na pewno coś znajdziecie, wiem bo kiedyś byłam w podobnej sytuacji.....było cieżko, ale mam to już za sobą i z perspektywy czasu powiem Ci że nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:) ooo....rozdajecie kanapeczki ! :) ja poproszę z pomidorkiem i ogórkiem świeżym :cool3::cool3: dziękuje :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A co to? Koncert życzeń:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Menrzuś']Masz zapewnioną odpowiedź przy każdym pytaniu - NIE WIEM :eviltong::evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tylko spróbuj:mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Menrzuś']Faktycznie - chudy. Tylko na suchym chlebie :shake:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale kiedy in takie suchelce najbardziej na deserek lubi:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Iv_']Och, jaki on śliczny :loveu::loveu::loveu: a tak rzadko nam Krosia pokazujesz :mad: :roll: a w ogóle to mogłaś chociaż ten chlebek mu masełkiem posmarować :angryy: :cool3: Fotki cuuuuuudooooo :multi::loveu::multi:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Specjalnie:diabloti: żeby wam sie nie opatrzył:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Green] [/COLOR][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale kiedy to była zdobyczna kromeczka:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:roll: a po co ma mu dać :p jak ona wie lepiej :eviltong: i zresztą słusznie, że wie :cool3:, bo kobiety więcej wiedzą jak mężczyźni O! :razz:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]doooookładnie:p[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Seria z kanapeczką:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img151.imageshack.us/img151/474/1003918.jpg[/url] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9610/tn1003983.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2336/tn1003984.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/6135/tn1003985.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4807/tn1003986.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/2723/tn1003988.jpg[/IMG] [url]http://img2.imageshack.us/img2/8448/tn1003989.jpg[/url]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No taka jakaś zapominalska jestem:roll: Fruzia.......królewna na ziarnku grochu:loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hop hooop jest tu kto?:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyniosłam Ci kawke bo ciśnienie leci na łeb na szyję:roll: :kaffee_2:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poka poka jak przebierasz rąkami :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nożkami:roll: [IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/Bonhomme_fou.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Iv_']No Jabłkowa, to Ci się teraz udało :diabloti: :cool3: :diabloti: :cool3: :diabloti: i w zasadzie to prawda :p :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ba.......:p[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wooooow.....toż to nowość :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]a jakaż to nowość..........toż to powszechnie znany fakt:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iv_']No zastanawiam się czy blefuje czy nie właśnie :cool3: :p :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oczywiście ze blefuje.....czy ty znasz faceta który cokolwiek wie zanim mu powiesz:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Z Ciebie to jednak musi być skrywana masochistka :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tam skrywana:roll: JAWNA:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ ten Gacor dojadły:evil_lol: A na tym jednym filmiku to on chciał Sylwę tym papierkiem podetrzeć a ona się tak zdenerwiła:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Menrzuś']Wal śmiało - Pedro i tak wszystko wie :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ala....nic mu nie mów....on tylko blefuje:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Iv_']:siara: :siara: :siara:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Coooooooo?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][CENTER][url]http://www.macierz.org.pl/images/kakao-filizanka.jpg[/url][/CENTER] [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeeeeeeeeeee:multi: kakaŁko:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Selket']Cześć ;) Przestałam myśleć... Ale to też mi nie wychodzi :oops:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ehhhhhh goopolku:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Agniest']w sumie trzeba umiec uzewnętrzniać swoje emocje :evil_lol: zanim powiem dobranoc słów kilka o suczydłach: Franciszki moje kochane ostatnio jakby grzeczniejsze są :evil_lol: ale być może dlatego, że bardziej zwracamy uwagę na to by eliminować sytuacje "stresujące" Żabulca. Acha, dostały ostatnio nowe posłanka i myślę, że są zadowolone :evil_lol: no coż, jutro trzeba się zwlec o 6.15, więc pozostaje mi chyba życzyć wam i sobie: słodkich snów ;)[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobrej nocki tobie i tym franciszkom:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Grosia musi wie , że Tu na nią Cioteczki czekają :loveu::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i w Kurniku też ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ano....już moimi gołymi łapkami przebieram w oczekiwaniu na tą małą człowiekę:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][B]Urodziny były?:roll: Przegapiłam:roll: STO LAT :loveu:[/B][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ehhhhh smutne wieści:-([/B][/COLOR][/FONT] -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]pamiętasz mnie jeszcze?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]