-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Gabiśka :calus:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a Dilerowa będzie miala Małą Haję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]a ja Wam mówie że to będzie ON......już ja sie na tym znam jak nikt:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Agniest']a staneło się cuś? :roll: dobrej nocki życzę[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaa Alicja chora:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='halgre58'][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1344/witamegnam.gif[/IMG] [B]Dzieńdoberek [/B][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1344/witamegnam.gif[/IMG][B] Dziś nie ma deszczu :crazyeye::crazyeye: [/B][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Całe szczęście bo już pleśnieć zaczęłam:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][B]siemao Jabkowa przylazlam sie przywitac :evil_lol:[/B][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj przyleziona:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Halo Zonkilkuuuuu:multi:czy mnie jeszcze pamietasz?:roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyniosłam Ci...co byś miała gdzie oszczędzać na te dwie wyprawki:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yoobee.pl/galerie/s/skarbonka-swinka-mala_551.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']A tak w ogole to chcialam,korzystajac z okazji Wam kogos przedstawic:):loveu:Ma 8 tygodni( no prawie 9:) ) i jest kompletna niespodzianka,bardzo dlugo oczekiwana,wymarzona i wymodlona...:loveu:Na razie nazywa sie Jajek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/137/ef97953732d4274c.jpg[/IMG][/URL][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No Jajek boś ty nasza kurka:multi::multi::multi::multi: [SIZE=7][COLOR=Red] GRATULEJSZYN AGUŚ!!!!:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] Ale sie zadzieciło:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']A i owszem Gracje to my:loveu::diabloti:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie przesadzasz czasem:icon_roc: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Justy$ka']No to życzenia, by był dobry :loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Gracje:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Dzien dober:grins:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A niezbyt dobry...ale dziekuję:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='majoka']dzień dobry jabłuszkowa, a właściwie co wnim dobrego, mam strtę prasowania, dzicko ostatnio dostało szaleju, wypisz wymaluj cała Gaba [URL="http://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/kryzys_osmego_miesiaca.html"]Kryzys ósmego miesiąca - BabyBoom[/URL] żyć nie umierać:diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmm to tak jak ja.......do tego amm jeszcze sterte prania:roll: A czymże jest kryzys ósmego miesiąca przy buncie dwulatka:shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Iv_']Nie bądz taki chitrus :eviltong: przecież wiesz, że nie da się ani wyspać na zapas, ani najeść :cool3: więc troszkę masełka nakładaj na chlebek, jak zostawiasz go tak bez kontroli na pokuszenie słabych głodomorów :diabloti: Cześć Dżapko :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobra, dobra a ty już nie bądź taka matka miłosierdzia.......nie dam i już:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Chciałem się z Wami pożegnać na tym wątku. Dogomania, to już nie jest to co kiedyś - moderatorstwo zamyka gęby wszystkim niepokornym. No cóż - można się z tym godzić, bądź nie. JA SIĘ NIE GODZĘ. Do zobaczenia gdzie indziej Wasz Menrzuś[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A cos ty tu nawywijał?:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Cóż....widać ułomny jestem :PROXY5:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A toś wydedukował:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic]Ale jojka:turn-l: http://www.briardy.com.pl/galeria1/albums/userpics/10002/03_06_09_017.jpg[/FONT][FONT=Century Gothic] A ta Misia to bardzo podobna do sary...suczki znajdki mojej mamy;)[/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'].... jak świni siodło :diabloti:[/quote] [COLOR=Red][B][SIZE=7]TY SIĘ NIE ZNASZ!:eviltong:[/SIZE][/B][/COLOR] -
[quote name='agbar']baaardzo smieszne...bardzo:obrazic: :diabloti: [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nooo to ci wyszło:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']nie umartwiaj sie:evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To nie przepadaj bez sladu:mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja się wpraszam na ten serowiec:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Plażowiczka NAJładniejsza:p[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images39.fotosik.pl/133/4d17abe4f60d1b37.jpg[/url] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zniszczyli żuczka:shake: [url]http://images39.fotosik.pl/133/b6adb3c3cca357d2.jpg[/url] Moja ty uczciwa :glaszcze: [/B][/COLOR][/FONT] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='halgre58'][B]Cześć ... :hand:[/B] [B]Przyszłam się zaś pośmiać i ... trafiłam ...:roflt::roflt::roflt:[/B] [B]Krosia też obejrzałam ...[/B] :loveu::loveu::loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Miło mi że się posmiałaś z Menrzusia:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']Ty ten suchy kawal chleba nazywasz kanapka?:diabloti:Maselkiem chociaz bys posmarowala temu piesku.... A tak w ogole to zyje:)[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeszcze czego.....ty wiesz ile kostek masła i opakowań Delmy on mi zeżarł? :razz: To już ma akonto:diabloti: Caaaałe szczęście bo już sie zaczynałam martwić:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Do drzwi to jednak Gacka bym nie przyrównał :eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale dźwięk pasuje:p[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork']mówisz o mieszkaniu czy lokalu???? :roll::roll: lokali u nas nikt nie sprzedaje, bo to żyła złota... 3-4 tys. czynszu miesięcznie to nie na solare ino na własne łóżko solaryjne :diabloti: był jeden do sprzedania... nie pamiętam metrażu- ale w normie- żadna hala..... 600 tys zł :p, był też grunt pod działalność - 12 arów .... 475 tys... niby do negocjacji ale za cholere baba nie chciała zejść z tych 400 tys :mad: mieszkania nie były dla nas realne za 50 tys. 3 lata temu.... tera te samo kosztuje 150 tys. :crazyeye::crazyeye: bez szans... zresztą nie wezme kredytu na 30 lat gdzie spłaca sie 2x tyle co sie bierze kiedy nie wiem czy za miesiąc, rok, 5 ... bedziemy mieli dochód.... w sklepie odmawiano nam lodówki na raty bo .... jako prowadząca działalność... jestem niewiarygodna finansowo :cool1:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaa...ty mówiłaś o lokalu pod firmę:splat:A ja o mieszkaniu:evil_lol: Tośmy sie dogadały:evil_lol: Ale co do kredytów to jest jeden bardzo fajny.....z dopłatą rządową. państwo spłaca ci połowę odsetek....tylko jest jeden problem...trzeba być małżeństwem:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]