Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='agbar']UUpsss..bylam na sto procent pewna ze B. rano byl z psem na siq...Jakos nie umiem ostatnio rano sie pozbierac i B. leci na papierocha z psem :evil_lol: bo w domu nie pali. A tu prosze panstwa zonk..wlasnie mi zadzwonil bo mu sie przypomnialo,ze zaspal troche i nie wysikal psa...:roll:a ja sie dziwie co on, ten pies, tak lezy i sie gapi na mnie...:oops:otwarlam drzwi to wyskoczyl jak poparzony....i zerknelam przez okno i zobaczylam pomnik...normalnie stoi juz ze 3 minuty i sika i sika i sika i sika nawet nie drgnie...Nawet krolewicz nie zauwazyl,ze deszcz pada:evil_lol:zaraz wpadnie do chalupy spanikowany,bo panciu ratunku deszcz!!!Lapki mokre mam ooo jaki ja biedny...o juz jest:)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To wszystko moja wina.....zagadałam cie:roll: Bieeedny Dili:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tutaj też cię nie ma?:roll: No to kaj żech jest?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Yana']doszukałam się foteczek :multi: tylko czemu tak mało :cool3: [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo model nie lubi pozować:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='agbar']co znaczy ja przepraszam: niech sie inne mecza?? heeee?:razz::evil_lol: I dzien dobry :)[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nieeee...noooo nic......:roll: :evil_lol: Doberek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]smuuuuutne:-([/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='evaxon']czesc Apelka :loveu::loveu::loveu:moja ty jabłuszkowa królewno :loveu:moje ty złotko :loveu:czy u ciebie też sie dowiem o dzidzi??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Może Cię rozczaruje ale nie:diabloti: bocian mnie skutecznie omija.....i dobrze. niech się teraz inne meczą:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='halgre58'][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1344/witamegnam.gif[/IMG][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1344/witamegnam.gif[/IMG] [B]Gadu-gadu - nie ma Krosia ...:shake: Wdepnę kiedy indziej ...:evil_lol::evil_lol:[/B][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeszcze nie przywykłaś:razz::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Menrzuś']Specjalnie dla Ciebie i Creditki dwie sam wymodziłem :evil_lol: Bo pogoda do bani :shake:......:calus:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie tak sam.....z moją skromną pomocą:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale mam szeroką dogomanię:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: a skąd wiesz jak ja chodzę do pracy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Sądzę, ze normalnie....a nie?...ktoś cie toczy?:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='agbar']O,napisac babom o ciazy i paszcze im sie nie zamykaja:evil_lol: Bardzo dziekuje za gratulacje:loveu: Mariola teraz znowu wygladam pieknie bo mi syfy znikly ale ostatnie dwa tygodnie-masakra:roll::evil_lol:Od kilku dni to sie nawet sama sobie podobam,ale obawiam sie ze te syfy sie zaczaily i zaatakuja ze zdwojona sila:cool1: Oby Wasze przepowiednie sie sprawdzily bo chce syna.Ja wiem ze wszyscy zawsze mowia,ze wszystko jedno ale ja im nie wierze:evil_lol:Jasne bede sie cieszyc obojetnie co bedzie ale brzuszek glaskam i mowie'' badz synusiem mamusi ok?''Mam nadzieje ,ze jesli to coreczka to jej psychiki tym nie zryje:roll: Staram sie odzywiac dobrze moje kochane,dobrze ze taki czas prawie letni i owockow mnostwo i swiezych jarzyn:) Zajadam sie truskawkami,pije koktajle,i uwaga: nie pale!!I nawet kawy kurde nie pije bo smakowac przestala,cisnienie mam jak trup wiec ratuje sie coca-cola,ktora jednoczesnie pomaga na mdlosci,ktore mam od czasu do czasu. A przed chwila sie nazarlam jak smok i tera bede odpoczywac:diabloti: Dziekuje jeszcze raz :loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaa coca-cola na mdłości najlepsza...potwierdzam...wiem co mówie bo miałam mdłości codziennie przez 3 mies plus zgaga do tego......blllleee jeszcze mnie trzepie jak se przypomnę:roll: Ale ostrożnie z tą colą:nono:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz: jak to Twoja :mad:...Grosia jest Nasza :loveu::loveu::loveu:... KURNIKOWA :grins: ...Jajek tysz ;) ...kury były na gigancie i se przyrobiły :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Fłaśnie.....nasze som te pisklaki...NASZE!!!:multi::loveu: Kury poszły bokiem..... kogutowi rogi urosną [IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux12.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:biedny piesek ....suchym chlebem go ...jak kónia :diabloti::evil_lol: [URL]http://img2.imageshack.us/img2/6135/tn1003985.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jak byś ty jadła tyle co ten pies to byś sie do pracy kulała a nie chodzila:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]102 dni :mdleje: dopiero było 247 :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a w niedzielke stódniówka :eek::eek:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No będzim pić:drink1:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicja']:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No co ja poradzę....ja po prostu mam talent:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Iv_']sprawdz jeszcze raz :cool3::eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie muszę:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]a ja i tak wiem swoje:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :diabloti::diabloti: wiedźma :diabloti::diabloti::diabloti: ja tysz PIĘKNIE wyglądam i pipa... nie ON :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ale od Ciebie to na kilometr biły żeńskie fluidy:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Iv_']:roll:Nie zaśmiecaj zielskiem, nie gwizdaj :mdleje: kobito ogarnij się :eviltong::mad: marudzisz jak baba w ......c**** ojjjjjjj chyba nie zaszłaś...... :crazyeye: :diabloti: :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]na całe szczęście nie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='sota36']KOCHANI - wczoraj ostani raz widzielismy Misie - dobrze, ze mamy pare zdjec tej wyjatkowej suni. Nie bedzie juz wspolnych spacerkow, harcow i dzikich "walk psow". Od dzis Misia ma swoich LUDZI. Ma dom z ogrodem i ma serducha, ktore ja pokochaly wreszcie! Dla ktorych jest najwazniejsza, jedyna, najpiekniejsza i najbardziej ukochana!!!! [FONT=Century Gothic]fajnie:multi:[/FONT]
  19. [quote name='majoka']ja też to mówiłam, Aguśka za pięknie wygląda na dziewczynkę, bedzie chłopak, toż to widać. Jabłuszkowa może zakłady zrobimy, dużo Kochana zarobimy, może na wyprawkę się uzbiera:diabloti:Niech płacą, skoro się upierają, że dziewczę będzie. A ja właśnie wróciłam z banku (mojej pracy), gdzie babki stwierdziły że Gaba to mój klon:diabloti:, na pewno taka mądra po mnie, cały czas robiła paniom papa (bała ich się niesamowicie heheh)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]dobra.....ale będzie kasiorka:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Iv_']:siara: :siara: :siara:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie gwizdaj....głowa mnie boli:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Iv_']:roll: plotka głosi, że chłopina ledwo przeżył to swoje zaniedbanie :cool3: :diabloti: :cool3:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]a tego to nie wiem:roll: Dawno go nie widziałam:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Iv_']Cześć Ala :loveu: :-o nie ma Cię i nie ma, czyżby znowu Ci neta zarąbali :roll:, a rachuneczek zapłacony? :cool3: bo może tak jak u jednej ostatnio było jak TZ nie zapłacił ....:diabloti:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti:
  23. [quote name='Iv_']pffffyyyyy jakaś Ty miła :o wczoraj mnie w ogóle nie odwitała :watpliwy: dzisiaj jej zaśmiecam :roll: pffffyyyyyyyyyy :shock::eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]pfffff.....a ty co myślisz....że ja nic tylko na ogrągło będę Ci mówić jak bardzo Cię koffam:loveu:......przecież to nuuudne by było......pfffffffff:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Iv_']Cześć Japco :B-fly:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co mi tu zielskiem śmiecisz:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Menrzuś']Spokooooojnie :p Iza przyjechała w moje rejony - dajcie mi się nią nacieszyć :diabloti: Będzie za tydzień ;)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Weź jej nakop do doopy..........za długo jej nie ma:mad:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...