-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nooooooo...nie widzę:roll: Poka brzuch a nie bluzkę:razz: [url]http://images49.fotosik.pl/166/e1e86c27890c5202.jpg[/url] No nie taki okruszek z niego już:loveu: [url]http://img35.imageshack.us/img35/9623/23072009k.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Iza i Avanti']Jabzo! Pszłam do Cię TU![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tu...tu już dawno nie byłam:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f36/aktualizacje-zmiany-itp-114672/#post12648422[/URL][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dziękować:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Hej ho!Hej ho!:grins:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Kuleczko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Aaaaaa aaaa aaaaa ja Wam sie sie nie pochwalilam....To sie pochwale:eviltong: Na wczasy jadziemy:multi:Ciesze sie jak ta gupia jaka,bo jeszcze pare tygodni temu nasz wyjazd stal pod znakiem zapytania.Pani doktor zabronila podrozowac...Ale po ostatniej kontroli dala zielone swiatlo,musielismy tylko zmienic plan...Jeszcze zanim sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy zaplanowalismy wczasy w Grecji,ale musielismy odwolac...Najpierw szpital,potem zakaz a teraz pozwolenie owszem jest ale w chlodniejsze miejsce:roll:Tak wiec jedziemy do Polski,bede spacerowac brzegiem morza i wdychac jod:lol::lol:Bede zrec ryby i pic eeee soczki:evil_lol:I na pewno sie nie usmaze sie w 40 stopniowym albo wiekszym upale,wrecz zakladam ze raczej zmokne:evil_lol:ale niewazne,wazne ze jednak jedziemy:multi:Jak sie ciesze:multi::multi:Jakby kto pytal Pan Pies jedzie naturlich z nami:lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mówta co chceta ale nasze morze jest najpiękniejsze:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]P.S. Poka brzuch;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Już przyjechałam.....ale wybaczcie nie mam nerwów do Dogo, strasznie mi muli.......:angryy: Co chcę wejść i cos napisać to albo coś z serwerem albo muli tak, że nie chce mi sie czekać aż łaskawie się załaduje:cool1: Dajcie znać kiedy Dogo zacznie pracować jak nalezy;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar'][FONT=Comic Sans MS]I jakos tak glupio mi sie zrobilo,kiedy na widok pajaka zaczelam wrzeszczec i krzyczec do B. zeby go zabil...A sasiadka- starsza pani,spojrzala na mnie z lagodnym usmiechem i powiedziala spokojnie,ze pajakow sie nie zabija....Moja twarz zmienila sie w jeden wielki znak zapytania...Wyjasnila mi wiec,ze w Niemczech wierzy sie,ze pajaki to dusze naszych zmarlych bliskich.....W wiele rzeczy moge uwierzyc,ale nie sadze zeby dusza np.mojej babci chciala byc pajakiem!!Ale jakos dziwnie mi sie zrobilo,B. spojrzal na pajaka i odechcialo mu sie popelniac mordu a ja prosilam w duchu zeby nastepnym razem,jesli jakas dusza zechce mnie nawiedzac,to niech ubierze stroj kota.Przyjme i nawet nakarmie i napoje....[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Będę się smażyc w piekle:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']I co ja Wam mam powiedziec moje kochane?:loveu: Ze jestem,ze zyje,ze mam sie srednio dobrze,ze Dili juz sie otrzasnal i bryka,bo pierwsze dwa dni chodzil jak oblakany:evil_lol: W sumie to duzo mam do opowiedzenia,ale musze to sobie najpierw poukladac w glowie.Dotyczy to co mam do powiedzenia glownie wredoty ludzkiej polaczonej z glupota oraz zapatrzeniem w siebie, w swoja wydumana madrosc i wszystkowiedzenie.Chociaz znajac mnie ostygne i ochlone,ale na razie kiedy z roznych stron dochodza ciekawe historie,dotyczace naszego zycia,to jestem w stanie podwyzszonej gotowosci bojowej:evil_lol:Z drugiej strony madrzy ludzie otaczajacy mnie mowia,ze glupiemu trzeba odpuscic i ze kazdy kij ma dwa konce i w koncu ktoryms koncem sie oberwie,ale jesli za jeden koniec bede trzymac ja to bede miala wieksza pewnosc ze strzal bedzie celny:evil_lol: Na razie mysle tylko i wylacznie o mojej rodzinie,o Okruszku,i na jego zdrowiu i szczesciu najbardziej mi zalezy.Dla niego jestem w stanie zrobic prawie wszystko. Pisalam,ze mam sie srednio dobrze,bo puchne i mam okropne bole glowy.Moja el dochtorka chce mnie wyslac do szpitala,ale na razie sie nie daje.Staram sie jak najwiecej lezec z kopytami do gory,staram sie robic nic i mam nadzieje,ze za tydzien na wizycie kontrolnej okaze sie,ze wszystko jest w porzadku.[/quote]Odpoczywaj i duuuuuużo spij:loveu:
-
[quote name='agbar']Przede wszystkim w o wiele ladniejsze ,jasne,suche i cieple miejsce.I najwazniejsze bez grzyba!!! Rowniez male miasteczko,wieksze nieco od tego gdzie teraz mieszkamy.Domek bez ogrodka ale z duzym podworkiem,a za domem az po niebo wszystko nasze:evil_lol:Sady,laki,pola las...jest ladnie,cicho,bardzo przyjazni sasiedzi i przemila pani sklepikarka,ktora juz odklada dla Dilusia resztki kielbas:roll:zaoszczedze na zywieniu:evil_lol: Bedziemy tam mieli sporo miejsca dla siebie:)Kuchnia polaczona z salonem i jadalnia,pokoj goscinny,sypialnia,biuro i pokoik dla Okruszka i male pomieszczenie na ''bylecosie''a takze duza lazienka i przedpokoj i przeogromny strych.Pewnie byscie chcialy foty,ale to dopiero jak sie urzadzimy. Wlasnie z tesciowa pakujemy rzeczy,wiec znikam.[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tej to dobrze, jak liczę dobrze to za mojej kadencji to już 3 przeprowadzka....ale ja sie nie mogę wynieść z tych moich ciasnych 40 m......buuuuuuuuuuuuuu:placz: P.S. Ino mi nie dzwigaj:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak Ala pisała- Pawcio Ci zrobi :roll::oops:.... ino nie wiem czy fote czy brzucho :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmmmm w kolejności by musiało być ze brzuch...ale ja sie nie dam, twarda będę.....przyjdę dopiero jak będę miała brzuch:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeeejjjuuuuuuu:multi::loveu: To na prawde twój?:crazyeye: Ja boska fota:loveu: Ja też tak kcem:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']nooooo :placz::placz: jak byłam ...:hmmmm: młoda :roll: nie chorowałam .... przeziębienie- 3 dni tabletek do ssania i byłam zdrowa... tera od dwóch lat .... jebut! od razu płuca .... oskrzela.... :niewiem: albo wcześniejsze niedoleczone infekcje, albo .... może być że na tle alergicznym, choć alergia żadna mnie nie męczy... po ciąży mam sobie iść zrobić alergo-testy ... bo elDohtore zajrzał w kartoteke i powiedział że to niemożliwe żeby 2-3x w roku mnie TAK ŁAMAŁO i nigdy normalne przeziębienie a zawsze oskrzela... jedziemy se z Grosią na antybiotyku :-( i mamy 5 dni na wyleczonko..... we wtorek/ środa kontrola ... ino wiem po wcześniejszych- że przez 2 tyg nie umiałam zwalczyć choróbska :-([/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kurczaku noooo......hmmm może powinnaś coś regularnie na uodparnianie brać. Ja bym jeszcze na twoim miejscu skorzystała z pomocy homeopaty. Moja kumpela tez tak chorowała i bardzo jej wtedy pomógł. Jak chcesz to załatwię Ci namiary;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jo se wróciłach od elDohtore :shake::shake: oskrzela sie mi zapaliły :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]LEŻE!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No masz! Zaś?:roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja wczoraj skonsumowałam kolację w prawie wyłacznie męskim towarzystwie[/B][/COLOR][/FONT]:roll:
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja wczoraj skonsumowałam kolację w prawie wyłacznie męskim towarzystwie[IMG]http://picsrv**********/images/smiles/Grey_Light_Colorz_PDT_38.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Dlaczemu??:roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tu siem nie chwalem:roll: Ale jak chcesz zobaczyć to stoi w kurniku:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Iza i Avanti']Berek Jabco :-)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Berek nie Japco:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam se lignąć na twoim wyrku...mogem?:grins:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='e.v.a']:evil_lol: no obce wiesz co :roll: efusi ni epoznałas ??:obrazic:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A bo jakieś Amerykanckie skróty podajesz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: ...jeszcze nie padało dzisiaj :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooooooo:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Nie nadrabiam sil brak...pokazywalas juz to Wasze nowe???:diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nieee...nie będę sie chwalić:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='e.v.a']foszku bamboszku miało byc :lol::eviltong::eviltong::eviltong::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A cos ty se za login strzeliła:crazyeye: Już myślałam że mi się tu jakieś obce pałetają po galerii:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Cze Dżapuszko:lol::loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Madzialenko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jbk']Tęskniłaś? :diabloti: [url]http://photos.nasza-klasa.pl/3150210/441/other/std/c5fbe6a9cc.jpeg[/url] [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ASIA!!!!! No pewnie że tęskniłam!!! Juz myślałam, ze mnie nie koffosz:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ooo jaaaaa:loveu: [url]http://s41.radikal.ru/i093/0906/6b/5f9cfd103824.jpg[/url] Hihihiihihi Casanova:evil_lol: [url]http://s49.radikal.ru/i126/0906/9b/5a800b9613d0.jpg[/url] Ale mały rośnie jak na drożdżach.......tak dawno go nie pokazywałaś a to już kawał chłopa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]