-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]No własnie to mnie zastanawia bo wszyscy z kurnika dostali a Ty nie...:shake: nawet Madzialena na swoją skrytke pocztowa do ktorej miala biyda wlyżć :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to ja nie wiem!!!! ja nie dostałam:-( jak zawsze jestem poszkodowana:-([/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Kochane moje,dziekuje za kazda rade w sprawie Dilucha. Niestety Dili chcac nie chcac bedzie mial jak ladnie to Ewa ujela-zimny chow....Niestety ale moja ciaza nie przebiega kasiazkowo:shake:Mam spore problemy....Wczoraj lezalam ponad godzine na KTG,niestety pojawily sie u mnie skurcze i to nie te probne tylko jak najbardziej prawdziwe.... Moja pani doktor poinformowala juz klinike we Frankfurcie,bo to najlepsza tu w okolicy i chyba jedyna przygotowana na ewentualny odbior porodu i utrzymanie przy zyciu i zdrowiu dziecka urodzonego przed 32 tc....Mamy jednak nadzieje ze wytrzymamy.Musze zmienic tryb zycia,brac leki o spacerach z szalonym psem moge zapomniec,o zabawach z nim tez. Moge funkcjonowac prawie normalnie,nie musze lezec plackiem ale musze sie oszczedzac,nie moge nosic,odkurzac,sexic sie:razz:,moge sobie pomalu czlapac i zaciskac dupe:roll::cool1: Wierze gleboko w to,ze Okruszek przestanie sie pchac i dotrwamy do wyznaczonego terminu porodu. Tak wiec piesek niestety odczuje chyba brak naszego zainteresowania,spacery mu sie ukroca,szalenstwa z nami tez....Mam nadzieje,ze da mu to do myslenia...[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aguś! Trzymam za Was:loveu:.....oszczedzaj się....a ja Cię będę sprawdzać:diabloti: Dasz rade!!!!;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]hej ho hej ho na griby by sie szło :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [B][I]dobryy :loveu:[/I][/B][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Te Grzybiarka co Ci tak wesoło?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']:eviltong::multi::loveu::roll: Ale sie rozgadalam.....[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Faktycznie! Zamurowało mnie:crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Sventata']Dziewczyna na pewno dostała i dostanie nauczke. Tylko tutaj za bardzo wszystko wyolbrzymiacie. Są osoby, który wyłudzaja miliony i chodzą po tym świecie, no moze dostali 2 lata i po pół roku wyszli. [U]Jej czyny sa niewątpliwe złe i zasługuja na potepienie.[/U] Jednakże wpłaty były darowizną. Dla jednych jest nauczką, żeby sprawdzać źródła. Ja chciałam też w dobrej wierze wpłacić, tylko czekałam na rzetelne informacje... co, gdzie, jak?[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] A jaka jest różnica pomiędzy kradzieżą 400 zł a milionów? Bo dla mnie żadna!!! Kradzież to kradzież.....to, że komuś "udało" sie ukraść tylko 400 zł( w co osobiście nie wierzę) nie znaczy, że mamy to puszczać płazem! teraz kradnie setki a za niedługo miliony!Kradzież jest kradzieżą niezależnie od kwoty!!! Blue Lagun czy jak Ci tam- to miło, że zrozumiałaś swój błąd, jest mi przykro, ze jesteś w takiej a nie innej sytuacji finansowej ale to nie upoważnia Cię do okradania i oszukiwania innych. Znam bardzo wile osób będących w trudnej sytuacji którzy na książki zbierają myjąc samochody lub pracując na zmywaku w restauracji- trzeba tylko chcieć! Jestem pewna, że chęć zwórcenia pieniędzy zostanie potrakotowana przez sąd jako okoliczność łagodząca jednak wedlug mnie kare powinnaś ponieść. Jeśli nie wymierzy Ci jej sąd to już samą karą wydaje mi się fakt zgłoszenia tego na policjię i skutki tegoż zgłoszenia! Niech to będzie dla ciebie nauczką! dla nas Dogomaniaków z resztą też![/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Sprawdzam, czy jeszcze jest ten temat:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='furciaczek']W tym przypadku rowniez musze sie z Toba zgodzic:evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I wracamy do punktu wyjścia:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='furciaczek']Hmm to moze rozne koopy sa??:oops:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmm.....może lepiej nie roztrząsajmy tego tematu.....:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kiedy to dziecko tak urosło?:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images6.fotosik.pl/517/37942822843b6297.jpg[/url] -
[quote name='furciaczek']W koopie sila jak to mowia:evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja słyszałam, ze w koopie cieplej....ale mogłam źle usłyszeć:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Alem reprymendę zebrała......poprawię się:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='zuzolandia'][I][B]byłam cobys niy godala ze nie laża :evil_lol:[/B][/I]:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No łazisz ino nie gdakosz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ta nie goopia....ta fajna:loveu: [url]http://i32.tinypic.com/2s7ufed.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'],,to tak dla zachowania proporcji :evil_lol::evil_lol: ....[I][B]Ty tez do mnie nie przylazisz :diabloti::diabloti:.. a kaj indzi zaglundosz :eviltong:.poza tym byłas obrazona zem Ci kartki nie poslala a ja posłałam :eviltong::eviltong:[/B][/I] [I][B]buzioleeee:loveu:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak nie przyłażę jak przyłażę....że niby kto teraz z toba klika co?:razz: A kartki nie dostałam:shake: pewno jakiegoś byka strzeliłaś w adresie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='furciaczek']Popieram:evil_lol:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No proszę! Jakie my zgodne:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja']:hmmmm:[FONT=Arial][COLOR=Red][B] Alicja[/B][/COLOR][/FONT] :grins:[/quote] [FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=Green][B]NIEEE!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:eek::eek: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Niech Cię ręka Boska broni.....ino nie Alicja:roll: Może po prostu.....Małgorzata, Gocha, Gosiaczek?:razz: Chociaż Monika tez jest ładnie:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: buuuhahhaha..... tak zrobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ino nie zapomnij włączyć kamerki na skypie:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tu też?:crazyeye:To ile jest tych watków?:crazyeye: Ma dziewczyna rozmach:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='ojsterek']Słuchajcie, w poście Turkusika jest podany e-mail do opiekunki i właścicieli hoteliku: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Ten sam e-mail widnieje w ogłoszeniu o chorej, potrąconej bokserce Niki na Allegro. Aukcję wystawiła BlueLagoon !!!![/B] [URL="http://allegro.pl/item701559095_pomoz_wyleczyc_potracona_bokserke.html"]Pomóż wyleczyć potrąconą bokserkę! (701559095) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Czy nie wydaje Wam się że na zdjęciach w tej aukcji są [U]amerykańskie kontakty[/U] ? Sprawę zgłaszam Allegro, bo ktoś płaci na chorego psa a pieniądze trafiają do oszustki![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I bardzo dobrze, nie ma co smarkuli popuszczać......może jak do jej drzwi zapuka policja to się gówniara na drugi raz zastanowi!:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
apple replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']i zawsze mozna w szkole zrobic dym......:evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]W jakiej szkole?.....ludzie to jest zwykłe przestępstwo.....PRÓBA WYŁUDZENIA! Nie mówiąc już o tym, że na pewno nie pierwsza to akcja i nie jednego już naciągnęła! Ma teraz smarkula na fajki, piwo i ciuchy!!!!:angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czytam, czytam uważnie i z każdym postem jest gorzej. A po wstawieniu przez Alicję linku do akcji Bluelagun z waimarem- [SIZE=5] wqurwiłam się[/SIZE].....bezczelność ludzka nie zna granic.:shake::angryy: Wygląda na to, że ta boksia to ten sam numer co z tym waimarem...........:angryy::mad: To zwykłe przestępstwo i oszustwo! Trzeba to zgłosić na policję!:mad: To zwykłe żerowanie na ludzkiej empatii i miłości do zwierząt- CHAMSTWO!!!:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Żyjesz jeszcze? Bo tak nic się nie odzywasz?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo wyschną na pieprz:eviltong: [url]http://i27.tinypic.com/2dltan4.jpg[/url] A tak poza tym to przyszłam zobaczyć czy tylko do nas nie przychodzisz.....i nie myliłam się:cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oooo jak mnie tu daaaaawno nie było:oops: ale Gutek nic się nie zmienił:loveu: [url]http://images49.fotosik.pl/195/769299ac0630cfa5med.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]