Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='dbsst']w zasadze to nie wiem co powiedzieć ale boje sie, że znowu mnie opier papier, że nie odpowiedziałam :roll::diabloti: /QUOTE] I słusznie.....grunt to postrach:diabloti::evil_lol::loveu:
  2. Haaahaaahaaaa:evil_lol: Prawdziwy Ziomal:p [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1601ps.jpg?t=1267045611[/url] Faktycznie jak żółwik:loveu: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1594ps.jpg?t=1267046744[/URL] Oooooooo mam rączkę...tylko po co mi ona?:hmmmm::evil_lol: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1616ps.jpg?t=1267049210[/URL]
  3. [quote name='dbsst']to jeden plus Biedna małe dziecie dlaczego dzieci muszą chorować why why why[/QUOTE] cały czas zadawałam sobie to pytanie:roll:
  4. A tam przez sterydy....ćwiczy to ma:diabloti:
  5. Przystojniaczek:loveu: [URL]http://img197.imageshack.us/img197/9455/img3489oe.jpg[/URL] Ooooo i z delikatnym Dilerskim:multi: [URL]http://img691.imageshack.us/img691/5818/img3513p.jpg[/URL] Ehhh......brakło mi słów:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img682.imageshack.us/img682/7016/img3466v.jpg[/URL] Na takie foty to bym mogła mieć oczy dookoła głowy:cool3:
  6. [quote name='agbar']Jedno oko??? [/QUOTE] Nie, oby dwa:diabloti:
  7. [quote name='Alicja']Dacie radę ;) ...wiem ...najbardziej to boli jak nie można pomóc[/QUOTE] Bezsilność jest najgorsza:-( I te zastrzyki....mała już placze na sam odgłos pukania do drzwi.......ehhh szkoda gadać:shake:
  8. Dziękuję za fluidy i kciuki....chyb apomogły bo mała dzisiaj już dużo lepiej......wczoraj wieczorem zjadła nawet troche rosołku.....już sie do mnie zaczęła usmiechać ;-)
  9. Więcej fotek poproszę...nacieszyć sobie oko chcę:loveu:
  10. Ma płucka:diabloti:
  11. [quote name='agbar']Moniczka to paskudny jakis wirus panuje chyba..bo moj chrzesniak wyladowal w szpitalu..tak go czyscilo,ze pomimo podawania plynow i lekkich posilkow odwodnil sie....Teraz cierpi moj brat,chyba sie zarazil... Pozdrawiam cieplutko i zycze zdrowia:-)[/QUOTE] Ojj Aguś chyba tak...moja ciocia która jest ordynatorka pediatrii mówi, że takie oblężenia oddziału już dawno nie miala. A ja powiem wam, że jestem załamana....nigdy mi tak nie chorowała. Dopiero dzisiaj nie wymiotuje a choroba zaczęła sie w piatek. Nie je od piatku....jest slaba...niemal przelewa sie przez rece i do wczoraj ciągle spała......A ja nie daje sobie ray z bezsilnością ... Do tego dostała bardzo bolesne zastrzyki.... jest taka malusia.....i chudziutka....:-(
  12. [quote name='dbsst']a co napadasz na bank czy wygrywasz w totka :D nie zignorowałam ale.........nie podziękowałam bo ja burak buraczany :D ale wziałam sobie do serca :D[/QUOTE] no ja myśle:mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [CENTER].....:candle:..... [/CENTER]
  14. Zignorowałaś mojego posta:motz: Poczekaj....jeszcze Ci poradzę z dobrego serca:obrazic:
  15. Wiesz co ja mam świetną maść na katar tylko, ze ona jest na recepte. Plus jest taki, że posmarujesz dwa -trzy razy i jest znacznie lepiej a potem nagle przechodzi;) Bactroban się nazywa...jest niby dla dzieci ale ja też ja stosuje...jest świetna;) A i jeszcze pomaga mi Otrivin ale koniecznie w wersji allergy....lub Sudafed:razz:
  16. [quote name='dbsst']dzizys dzieci to sama radość!!! nie kładź się nie ma sensu obudzi cię Młodzina w najmniej odpowiednim czasie ha ha i będziesz tylko zła ;)[/QUOTE] Tak też sobie powtarzam:evil_lol: No i co? Powiedziałam, ze jest lepiej...tak powiedziałam? No to się spier***ło:angryy:
  17. Nic nie piszę bo nic mi się nie chce....:shake: Małą mam chorą.....wirus jelitowy. Wczoraj byliśmy na dyżurze bo małą czyściło i wymiotowała a w dodatku nic nie chciała pić. Dostała zastrzyk p/wymiotny i sie poprawiło. W nocy mocno gorączkowała.... Nad ranem jeszcze przelewała się przez ręce, ale teraz już troszkę lepiej. Temperatura spadła nieco, mała zjadła kilka biszkoptów no i pije dość chętnie. Wiec względny spokój. Co prawda przeczyściło ją rano dwa razy, ale jest poprawa. Teraz mała śpi a ja latam po galeriach i podczytuje zamiast spać......a padam na pysk:evil_lol:
  18. Albo ciśnie koope ale fanzolisz do niego coś średnio mądrego:evil_lol: [url]http://img46.imageshack.us/img46/5991/img3419s.jpg[/url] No tak....prawdziwy chłop jak poje to zaliga:evil_lol: [url]http://img189.imageshack.us/img189/7554/img3331se.jpg[/url] Ubóstwiam takie fotki:loveu: [url]http://img121.imageshack.us/img121/5976/img3291r.jpg[/url] Pozdrawiam Was gorąco:loveu:
  19. [quote name='agbar']Klockowa..blagam powiedz ze se to wymyslilas :mdleje:[/QUOTE] Obawiam się, ze nie:roll:
  20. Debe...ty sie głupimi pipami z przychodni nie przejmuj....one chyba czerpia radość z straszenia rodziców. Mnie też nagadali jakichś głupot, ale się bardzo nie przejmowałam bo znam sie tez na tym troszeczkę i wiedziałam, ze jest ok a pewne rzeczy są jeszcze normalne w tym wieku. na kolejnej wizycie okazało sie ze dziecko cudownie ozdrowiało...a nic z ich zaleceń ni było wcielane w życie;) Ot cała ich "mądrość":angryy:
  21. [quote name='Medorowa']Japko, gdzie się szlajasz:icon_roc:[/QUOTE] Zapytała ciagle nieobecna Medorowa:evil_lol:
  22. [quote name='dbsst'] bylismy dziś na kontroli stawów biodrowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ KOMENTARZA - załamana na maksa[/QUOTE]Rozumiem.....chyba wiem o czym myslisz....Ci lekarze to sie powinni leczyć na nogi bo na glowe już za późno dla nich.....:angryy: Olać to;)
  23. No to super!!!! Gratuluję uśmiechu:loveu:
  24. [quote name='zuzolandia'][B][I]ja cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale tu zakurzoneee fujjjjjjjjj ;-)[/I][/B][/QUOTE] To poodkurzaj:diabloti:
  25. Jaaaaaaa Dominisa karmi Klocusia...i ma obslimtane paluchy....i pewnie ich mamunia nie zdezynfekowała przed następnym ciachem:evil_lol::diabloti::shake: To jest super!!!!:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/209/9be6ecc0dc5e9878.jpg[/url] A to wymiata.....ma dziewczyna podzielną uwagę:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/209/43423f2626a8ba70.jpg[/url]
×
×
  • Create New...