Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Jak Kropka w nowym domku?
  2. Jak urosła, jaka piękność z niej.Fajna ,zadziorna dziewczynka:)) Powodzenia kochanie malutkie.
  3. [quote name='necianeta89']Właściciele wiedzą, smycz, obroża, adresówka obowiązek. Na ogród przez pierwsze dni tylko na smyczy. Mała u mnie po ogrodzie po 2 dniach czuła się na tyle swobodnie, że mogła biegać ze spuszczoną smyczą. Na spacerach gdy była sama nie mogłam jej spuścić bo się bała, ale jak szła z Czokiem , to bez problemu luzem, bo się go bacznie pilnowała. Ogólnie pięknie go naśladowała. Była identyczna jak czoko. On szczeka, ona też. On siedzi ona też. On podaje łapę ona też, on się tuli, ona też. On biega za piłką ona też. On się tarza w liściach, ona też. Czoko je, ona też, czoko pije, ona też, z tej samej miski. Walka kto więcej wypije wody ;) Taka papuga ;)[/QUOTE] Kochana niunia,słoneczko slodkie:)
  4. [quote name='borys77']No to wiem cioteczki psiur jest koło Wrocławia tak jak jest ogłoszenie.W rozmowie telefonicznej była mowa Nowy Dwór tylko sęk w tym ze Nowy Dwór jest tam i koło mnie jakieś 50 km, se pogadałyśmy:cool3:.Tam by zawędrował Pikul jeden obrzydliwiec?????????????????[/QUOTE] Otwock-Wrocław -strasznie daleko ale kto wie... Z wyglądu Pikuś na 100 %, nawet nosek lekko zadarty. Oj żeby to był Pikuś.
  5. [quote name='necianeta89']No Kwoka, bo pokochałam ją, jak każdego mojego tymczasowicza, a było ich już 3 . Nigdy ich nie zapomne i strasznie się cieszę, że mają tak wspaniałe domki, na moje szczęście pierwszy telefon w sprawie adopcji jest najwspanialszy, bo chyba bym umarła je selekcjonując, bo nie potrafię odmawiać. Zaraz tu wrzucę jakieś zdjęcia małej, bo zrobiłam na pożegnanie, uff, jestem za bardzo uczuciowa! I mam strasznie pojemne serducho.[/QUOTE] Trzymaj się Neciu, dzięki Tobie sunia ma dom - a nie urodziła sią "na salonach". Przekaż domkowi,żeby jej bardzo pilnowali. Szelki i smycz na początku. Mam schizę na punkcie ucieczek . Mała będzie tęskniła za Tobą, to dla niej trudny okres i trzeba jej bardzo strzec.
  6. [quote name='Lobaria']Ja też bym Pani tak źle nie oceniała. Z tego, co wyczytałam, nie ma doświadczenia z psami i po prostu problemy Tiką Ją przerosły. Z pewnością jest odpowiedzialną osobą. Może - i tu upraszczam - [I]nie trafił swój na swego[/I] - pod względem psychiki... Oby Tikusia znalazła szybko domek na zawsze, bo takie ciągłe zmiany też na Nią dobrze nie wpływają.[/QUOTE] Tak , zmiany nie są dobre. Nie wiem co wstapiło w Tikę , u mnie była nadzwyczaj grzeczna. Potrafiła parę godzin siedziec w pracy pod biurkiem . Nie mogłam jej zostawiać z moimi suczkami i dawałam do znajomej , u niej też zachowywała się wzorowo... Nie rozumiem tej zmiany, może to właśnie reakcja na nadmiar zmian. Żal mi suni. Ja mam szczeniaka Pączka, który jest strasznym rozrabiaką, żre wszystko łącznie z moim nosem. Musiałam go dać do dt na 12 dni ponieważ wyjeżdżałam i jestem w kontakcie z domkiem. Zachwyciła mnie akceptacja dla Pączusia i niesamowita troska. Może Tika nie czuła akceptacji pomimo starań Pani Doroty... Psy mają dodatkowy zmysł...
  7. Ja nie wiem co Tika wyrabiała w ds ale wiem,że u mnie była niezwykle grzeczna. Znam sporo psów i Tika wg mnie jest wyjątkowo spokojna. Jeśli się zmieniła , to chyba coś musiało źle wpłynąć na jej psychikę. Mam wrażenie,że reagowała jak dziecko , które czuje brak akceptacji i robi wszystko żeby zyskać zainteresowanie.
  8. Jestem. dopiero dotarłam i walczyłam z dogo,żeby wysłać wiadomość do Malagos na pw.
  9. [quote name='malagos']To masz wesolutko! a jaka decyzja "pączkowa", szukasz domu dla niego?...........[/QUOTE] Chyba jak go Elka do Buckihgham weźmie , to się zastanowię:))))
  10. [quote name='malagos']coś nas inek nie rozpieszcza wiadomościami o małym Sezamku. Jak mu tam w nowym domku, kiedy szczepienia?[/QUOTE] Sezamek jest zaszczepiony. Ja go zaszczepiłam ale to trzeba powtórzyć. Odrobaczenie też.
  11. [quote name='sambo_os1']Mi jest bardzo ciężko z tym....nosiłam go na rękach,przytulałam,obiecałam że znajdę mu domek.Przy rozstaniu obiecałam mu że już nigdy nikt go nie skrzywdzi,że już nigdy nikt go nie będzie bił....że będzie szczęśliwy....[/QUOTE] Trzeba szukać i wierzyć,że się znajdzie.
  12. [quote name='bakusiowa']Trzeba zbierać na sterylkę. Budę kupiła Przystań Ocalenie ale trzeba zrobić składkę i oddać. Oni też funkcjonują z datków darczyńców. Najlepiej będzie jak każdy chętny określi się ile deklaruje. Konto Klaudi moge wysyłać na pw. Na pewno pieniędzy nie będzie w nadmiarze.[/QUOTE] Dorzucam się, zrobię przelew dla Azuni:))
  13. Sezamka trzeba ponownie odrobaczyć. Minęły 2 tygodnie a on miał potworne robale... Dzisiaj odrobaczałam Pączka i wet powiedział ,że szczepienia na parwo i nosówkę też się powtarza. Mam to zrobić za jakieś 3 tygodnie. Sezamka też w taki razie trzeba doszczepić.
  14. [quote name='malagos']Zadzwoniłam do pani Doroty i ......trochę odetchnęłam. Postępuje z Tiką jak powiedziała Joaaa - nie wita się z nią zaraz po przyjściu, tylko jak sunia skończy swe tance radości, podobnie jak wychodzi, nie zwraca na psa uwagi. i od 2 dni jest cisza po wyjściu z domu, i nie ma drapania drzwi.....[/QUOTE] Może się dogadają..... I ja się czegoś dowiedziałam... Zawsze się witam jak szalona z psiurami i jak wychodzę to jeszcze całuski od drzwi posyłam dla moich "budziuńków". Drzwi mam podrapane ale nie martwi mnie to:)) Właśnie Tońka zaczęła akceptować Pączka, szaleją i dywan już nie leży na swoim miejscu:))))))))
  15. [quote name='Lu_Gosiak']maluszki sa kochaniutkie:) byłam dzisiaj spały sobie bezpiecznie przytulone wszystkie do siebie razem w budzie na poduszce...suczka jest bardzo spragniona człowieka, tuli sie, łasi, macha ogonem i bardzo chce wyjsc z klatki...maluchy juz same jedza - dalam im miesna puszke - jadły aż im sie uszy trzęsły...niestety trzeba Je zabrac stamtad - w schronie nie ma miejsca - bylo to awaryjne rozwiazanie na dwa dni i...niestety nic nie znalazłam - hoteliki nie maja miejsc...maluchy dzis zostały odrobaczone i odpchlone z suczka - koszt 43,50[/QUOTE] Przesłałam fotki wszystkich psiaków tej Pani , która pytała o szczeniaczka ale już wzięła jakąś sunię. Zręsztą nie była chyba najlepszym adoptującym.....
  16. [quote name='Mortes']DRAMAT!!!!! To niewiarygodne!!!! Chore!!! Ale jednak możliwe...ja sama kiedyś uciekałam z trzema szczeniakami z takiego miejsca. To było akurat w Pińczowie.[/QUOTE] Tak , wiele razy słyszałam też o wytwórniach smalcu w świętokrzyskim... 21-szy wiek !!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Napiszcie coś o zwyczajach Reksia, jak z innymi psami , czy zachowuje czystość w pomieszczeniach? Będę rozgłaszać ale muszę coś wiedzieć. A na fb ma wydarzenie?
  18. Dziękuję, faktycznie.
  19. [quote name='Murka'][B]ewu[/B], a nie wysyłasz deklaracji przypadkiem na konto Asiowego_Kubuta? Bo ja chyba od niego dostaję tę wpłatę i on wpisuje w tytule, że od Ewub ;)[/QUOTE] Eeee to bez znaczenia:))
  20. [B] [/B] [INDENT] Przesyłajcie proszę [B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/INDENT]
  21. [B] [/B] [INDENT] Przesyłajcie proszę [B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/INDENT]
×
×
  • Create New...