-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
[quote name='Justyna Lipicka']Ale wiecie cioteczki jak to jest...czasami tyle jest spraw ze zapomina siwe oddzwonic... Ale jak nie ten to inny-lepszy:-)[/QUOTE] Ten Pan wrócił z zagranicy, zawsze się boję,że za rok , dwa znowu może postanowić,że wyjeżdża i wtedy psiak może zawadzać:( Nie wiem dokładnie bo to Klaudia z nim rozmawiała. Zawsze jednak wolę jak jest ktoś bardziej "zasiedziały". Dostałam maila z cudnym zdjęciem Smutka z córeczką Państwa z dt:) Jejku on jest idealny do domu z dzieckiem:))) No miodzio...:)))) Fotki nie zamieszczę z wiadomych powodów ale zapewniam,że jest cudna.
-
A paczka ode mnie doszła?????????????
-
[quote name='zuzlikowa']Podeślij mi proszę, swój nr telefonu na pw lub wyślij smsa do BUDRYSEK(607 488 598 )... nie wiem kiedy uda jej się dorwać do neta, zadzwonię do niej rano... na razie na pewno nie ma żadnej alternatywy transportu dla Henia... Dziękuję ewu... dobrze byłoby, by znalazł się ktoś z Bielska, ale jak nie, to bardzo przyda się Twoja pomoc...[/QUOTE] Jesteśmy w kontakcie:)
-
[quote name='zuzlikowa']Rozmawiałam z BUDRYSKIEM, lecz droga była tak paskudna(warunki), a ona za kierownicą, że nie chciałam przedłużać i wiem jedynie, że nie ma niczego niepokojącego... Bardzo ważne i pilne... [B][SIZE=4]transport Henia Snieżka w niedzielę z Bielska do Katowic... [/SIZE][/B][/QUOTE] Jak niczego nie znajdziecie , to porozmawiam z mężem. Ja niestety nie prowadzę auta. Mieszkam w Gliwicach więc dodatkowo trzeba zrobić jakieś 65km:( ale jak nikt z Bielska nie pomoże , to postaram się zmusić męża.Jeśli pogoda oczywiście pozwoli...
-
[quote name='Justyna Lipicka']Cioteczka Ewu się chyba tym nie chwaliła :P a kiedy jeśli można wiedzieć??[/QUOTE] No nie chwaliłam, bo czekam na wiadomość od Klaudii... Pisałam smsa, dzwoniłam i nie wiem jaka jest sytuacja. Jeszcze dzisiaj zadzwonię. Nie chcę nękać Klaudii, ma masę zwierzaków na głowie. Jak nie odbiera i nie oddzwania to znaczy,że nie może. Smutek super:))) [B]Tu cytat z maila z domku:[/B] "Maluch czuje się już całkiem swobodnie. Gdy usłyszy coś na zewnątrz zaczyna powarkiwać. Rozrabiają na całego. Dobrze, bo Florka ma bardzo dużo energii. Może od rana do wieczora biegać. Jak są na dworze, ile razy nie wyjrzę przez okno, one cały czas się ganiają. Czuję się zmęczona samym patrzeniem, a one tak cały dzień :):):) " Psiaki mają duży , ogrodzony ogród do dyspozycji. Warunki dla aktywnych -znakomite:)) Jesteśmy z domkiem w stałym kontakcie. Dzisiaj chyba uda mi się podać Smutkowi- Maluchowi piękną , nową, skórzaną obrożę:)
-
[quote name='Wia']Nareszcie tytuł zmieniony ;) Dziękuję :)))) [B]ewu[/B] co z tym Pączusiem się dzieje..? ile on już ma miesięcy? a może to problem behawiorystyczny? może warto zgłosić się do jakiego specjalisty z tym problemem?[/QUOTE] Dzisiaj byłam z nim na drugim szczepieniu,trzeba powtarzać parwo i nosówkę. Wet mówi,że ma ok 5 miesięcy. Mam od Klaudus namiar na specjalistkę, zadzwonię , bo się martwię. On jest słodki i my go strasznie rozpieszczamy.Może to jest powodem??????? Kupki wcale na dworze nie robi ale to chyba moja wina , bo on je kamienie i to jest groźne , więc po siku zaraz biegnę z nim do domu. Dostaje specjalne preparaty , witaminy , tran ale i tak je te kamole. Kupiłam mu kaganiec , zobaczę...
-
A ci Państwo nie zechcą mnie adoptować :)) Dobrze sprzątam i mam łagodny charakter , nie gryzę mebli:))))))))))))
-
[quote name='ang']ewu - ja też widziałam oba:) ale w pierwszym "Warunkiem jest akceptowanie innych zwierząt", wątpię, zeby w grę wchodziło chore zwierzę, ale może...a ten drugi - z dogo - wydal mi się...hmmmm...dziwny?[/QUOTE] Nie mam pojęcia , staram się pomóc. Mam wrażenie,że ktoś stawia pierwsze kroki i nie wie jak to zrobić. Ja mam teraz psiaka z Pszczyny w dt , który też zaczyna i jest wspaniały. Ale do niepewnych miejsc nie wolno oddawać pieska. Musi być dobre i bezpieczne. Trzymam kciuki za bidusia.
-
Tikuniu ale chata, warto było czekać:)) Dobrze,że zeżarłaś tej Pani z Piotrkowa gąbkę:))))))))))))))))))) Co Stolica , to Stolica....!!!!! ( hi, hi ,hi)
-
Ale wieści:)))))))))))))))))))))))))) A babeczki muszą byś pyszne:) Tika szczęśliwa, to widać. Małgosiu gratulacje.
-
Znalazłam coś takiego, kontakt przez tę stronę [URL]http://tablica.pl/oferta/hotelik-dom-tymczasowy-dla-zwierzat-IDyVA3.html[/URL] a jeszcze coś takiego: 15 zł to nie stała cena.Pisałam,że do dogadania. Małego psa mogę wziąć za np.8zł ,dużego za 10 i myślę,że też będzie ok. Zresztą jeśli ktoś byłby zainteresowany to nie widzę przeszkód żeby napisał swoją cenę [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] To jest wpis na dogo podaję link do strony [url]http://www.dogomania.pl/threads/219594-P%C5%82atny-dom-tymczasowy.-Okolice-Krakowa[/url]
-
[quote name='Ania102']Dzięki laski za przybycie:) Liczę na pomoc ogłoszeniową. Zuzka2 pamiętasz go z wakacji?Wklejałam go do Agi na wątek ale w końcu został u sąsiadów, co to jednak za los? Biega po ulicy, prosi mnie żebym go wpuściła, kuleje na łapki z zimna. Ewu ja też myslę, że warto! Mam piękne rzeczy na bazarek od wspaniałych ludzi którzy adoptowali Shillę,tylko czekam aż zakończę ten i wystawię na Biszkopta ijakiegoś innego psiaka. Mam też w planach bazarek kartkowy. Teraz postaram się do soboty powystawiać ciuchy bo mi zalegają. Ewu podaj mi kontakt do mortens:) Agata wpisz, że prosimy o deklaracje i napisz w 1wszym poście info o możliwości hotelikowania pod Krakowem. Proszę spytaj Irminę i Panią E. o deklaracje:)[/QUOTE] Podałam Ci numer Mortens na pw. Wie ,że do niej zadzwonisz,
-
[quote name='Ania102']Cioteczki dzwoniłam do hoteliku do węgorzyc- okolice Krakowa. Byłoby 390 zł/ mies. Z tego co mówiła Pani warunki naprawdę dobre:) Poza tym ja większość adopcji mam na kraków więc może dobrze byłoby żeby tam trafił nawet z tego względu. Pomóżcie podjąć decyzję.?[/QUOTE] Ja bym go dała, na pierwszy miesiąc bazarkami się zbierze a może znajdzie dom w tym czasie.Nie chcę być tą nakręcającą ale tak go zostawić?????????? Fanty ode mnie powinny do poniedziałku dotrzeć. Można też zbierać po znajomych, każdy ma pełno fajnych rzeczy, których sam nie używa. W międzyczasie szukać deklaracji , no i te bazarki.
-
[quote name='zuzlikowa']...niestety, to rzeczywistość nie tylko Podbeskidzia:shake:[/QUOTE] Oj tak....:(((( Ale każde uratowane istnienie to krok do przodu. Śnieżek przypomina do złudzenia moją Tonię, mam ją ze schroniska.... gdzie trafiła z interwencji w Gierałtowicah...Wszędzie są ludzie , którzy krzywdzą stworzenia, niestety:(( W awatarze Kretka znaleziona pod ławką , było 26 stopni mrozu... Posłałam 40 zł.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
ewu replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Co u maluszków? -
Mika i Szajka dwie suczki w typie ras północnych bezdomne od ponad roku
ewu replied to Chandra's topic in Już w nowym domu
Cudne są. Ja mam fanty , mogę wysłać na dziewczynki. Chcecie? -
Co słychać? Jak hoteliki?
-
[quote name='malagos']Upiekłam kruche babeczki. Ogarnęłam chałupkę. wzięłam na jutro dzień urlopu. Czekam na państwa od godz. 11.[/QUOTE] Mniam, oj pychotki:))) Aż zazdroszczę gościom. A z czym te babeczki?
-
Zaraz przeleję pieniądze.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
ewu replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']nikt nie chce skorzystać z mojego transportu - Kraków - Lubliniec Lubliniec - Kraków ;((( w piątek nie znacie kogoś kto by tak (lub po drodze) miał jakieś pieski do wzięcia??[/QUOTE] Śnieżek może będzie jechał ale to inna trasa:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/221219-Uwi%C4%99ziony-i-porzucony...bez-jedzenia...ma-tylko-%C5%9Bnieg-i-%C5%82a%C5%84cuch..POMOCY!!!/page3[/url]