Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [quote name='siekowa']Nadal szukamy transportu dla Pluta Warszawa -> Oświęcim lub Kraków Z bazarków uzbierało się dla Pluta 215,90! :multi: - ogłoszeniowy 170 zł (wszystkie wpłaty szły na konto fundacji) http://www.dogomania.pl/threads/218926-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-do-18.12-na-leczenie-szczeniaka-z-jelitami-w-p%C5%82ucach. - różności dla psa i kota 45,90 (28 przelałam z mojego konta) http://www.dogomania.pl/threads/218948-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-PSA-i-KOTA-do-10.12.-Na-leczenie-szczeniaka-z-jelitami-w-p%C5%82ucach Skrzynka zapchana:) Zostawiłam wiadomość w profilu.
  2. [quote name='Lobaria']Filku kochany - trzymaj się życia, ale jeśli dane Ci będzie przejść za TM wiedz, że jestem z Tobą przez całą noc i zawsze...[/QUOTE] Jesteśmy...
  3. Zmienione:) A tak prawdę mówiąc , to postanowiłam założyć na dogomanii osobny wątek pt:" Garnki Basi". na którym zrobię zbiórkę na zakup nowych garnków. Będzie tam fotogaleria wszystkich spalonych przeze mnie garnków, które płoną jak ja siedzę na dogomanii:))))))))) Właśnie spaliłam kolejny z kurczakiem i marchewką dla mojej sfory. Więc na śniadanko zamiast ryżu z rosołkiem , mięskiem i marcheweczką, będzie sucha karma:))
  4. [quote name='Mysza2']Ewu, tekst jest bardzo bardzo fajny:):) Ale to "jestem zwykłym kundelkiem" też bym wyrzuciła:) a zostawiła" Jestem dość duży i podobno mam fajne uszy"[/QUOTE] Dzięki ,zmienię. To tylko przymiarka:)
  5. [quote name='Justyna Lipicka']bardzo fajny tekst:) a imię Smutek już dostał nowe?? P.S. skrzynka wyczyszczona;)[/QUOTE] Nie , debaty trwają...:))
  6. Ja już nie wiem co napisać. Jak to "do luftu " , to niestety nie wymyślę nic lepszego. Mózg mam wyprany:)))) Zmieńcie co uważacie albo niech ktoś napisze coś nowego:)
  7. [quote name='Lobaria']Fajny początek... ja już nie mam sił... ale nie, Smutek NIE JEST ZWYKŁYM KUNDELKIEM.[/QUOTE] Wow jak to przeczytałaś , nie mogłam zamieścić tych wypocin bo mi coś nie działało... Cud się wydarzył... He, he, he
  8. Mam chyba rok i nazywam się Smutek. Nie lubię tego imienia i czekam na nowe ale kiedy je dostałem byłem przerażony i smutny. Każdy by był na moim miejscu... Jestem dość duży i podobno mam fajne uszy. Nie wiem czy są fajne ale lubię jak mnie za nimi ktoś drapie.Kocham dzieci i inne psy. Na kotach się nie znam ale na wszelki wypadek traktuję je jak dżentelmen. Jestem bardzo dobrze wychowany , nie wiem kto mnie wychował ale ponoć mam świetne maniery. I jeszcze mówią, że jestem pięknie zbudowany i umaszczony. Zupełnie tego nie rozumiem ale skoro to ważne , to nie będę się spierał. Mam jedno wielkie marzenie :" chciałbym mieć swój prawdziwy dom, taki na zawsze"... Smutek to wspaniały pies.Przyjazny,delikatny, pozbawiony jakiejkolwiek agresji,znakomicie ułożony. Po wielu przejściach przebywa w tej chwili w domu tymczasowym i jego obecni Opiekunowie twierdzą,że :"Zazdroszczą ludziom,którzy go adoptują". To psi arystokrata, pomimo braku psiego rodowodu. Smutek z przerażonego i wycofanego zamienił się w wesołego i niezwykle posłusznego psa. Jest naprawdę WYJĄTKOWY. Kontakt w sprawie adopcji.....
  9. [quote name='feliksik']aż się boję zaglądać[/QUOTE] Ja zaglądam z bijącym sercem:-( Trzymaj się kochanie...
  10. [B]Mam ważną sprawę do Justyny Lipickiej a ma zapchaną skrzynkę.[/B]
  11. [B]Mam pilną sprawę do Justyny Lipickiej ,niestety ma zapchaną skrzynkę :([/B]
  12. Matko kochana co się dzieje , trzymaj się maluszku.
  13. Tekst nsapisałam ale o 3-ciej w nocy... Chyba nie należało tego robić:) Dzisiaj spłodzę nowy, bo tamten to "Elegia o ....":)))
  14. [quote name='Klaudus__'][I]Gdzie potrzeba tego ozdrowieńca??[/I][/QUOTE] [B]Kilerek mari23 ma nosówkę [URL="http://www.dogomania.210391"]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/URL][/B]
  15. [quote name='Iljova'][B]SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!! Gotowa surowica jest w tym kraju nieosiągalna Kilerek mari23 ma nosówkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/url][/B][/QUOTE] Ojej nie znam ale spytam zaraz kogo się da.
  16. Matko znowu biedak....:(
  17. [quote name='Klaudus__'][I]Co tu taka cisza?? Dzisiaj wypocę tekst ogłoszeniowy. Obiecuję! Zerkniecie do Ikara?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220755-Przera%C5%BCony-skrzywdzony-nieufny...-IKAR.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego"]http://www.dogomania.pl/threads/220755-Przera%C5%BCony-skrzywdzony-nieufny...-IKAR.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego[/URL]![/I][/QUOTE] Ja cały czas jestem :) Nie mam czasu ,żeby pisać bo mam galop w pracy i na dodatek dwie osoby z rodziny mają poważne kłopoty zdrowotne i też wiszę na telefonie:(( Właśnie dzwoniłam do Pani Karoliny. Smutek cudny. Powiedziała,że to musiał być domowy pies i to dobrze prowadzony. Może komuś uciekł...??? Bardzo dobrze byłoby go wykastrować, hormony w chłopaczku buzują. Koszt w lecznicy, gdzie był szczepiony to 150 zł. Ja coś wypocę do ogłoszeń ale w nocy , bo dopiero wróciłam i muszę jeszcze przygotować dwie paczki na ratowanie psiaka z ulicy:( Pani Karolina niechcący poddała mi hasło "reklamowe " :) dla Smutka. Powiedziała:" Zazdroszczę ludziom , którzy wezmą tego psa".....
  18. Stella Kałamajska Celiny 45A, 26-010 Bodzentyn, woj. świętokrzyskie; mail: EMAIL tel.kom.: 609-828-529. Telefon: 609-828-529 ...Spróbujcie tam zadzwonić a ja jeszce dzisiaj zadzwonię Do Mortes z Kielc , może ona coś doradzi. Niestety wszystko płatne:(((((
  19. [quote name='Ania102']ewu jak tylko bedzie miejsce dla Biszkopta to go bierzemy :) Więc jak najbardziej bazar zrobie[/QUOTE] Ok to wyślę ale umieram z niepokoju , już kiedyś miałam taką sytuację z Kędziorkiem, który nie doczekał pomocy..:(((
  20. [quote name='zuzlikowa'][B]Moca35[/B]... nie mogę wysłać pw- masz pełną skrzynkę:oops: Nie powiodła się ponowna próba wysłania konta do [B]ewu[/B]... Napisałam na ich profilu... może to pomoże. Wyczyśćcie dziewczyny skrzynki...[/QUOTE] Wyczyszczona:) Sorki...
  21. [quote name='Casablanca']Dziękuję Ewu, że zaglądasz ;) Ostatnio przyszła, najadła się i znów uciekła. Z ręki jeść nie chce, bardzo jej się zawsze spieszy, biegnie tak szybko, że jak ją śledzę, to prędzej, czy później ginie mi w jakiś krzakach. Na szczęście już nie kuleje, a zimy dalej nie widać.[/QUOTE] Fatalnie, że jest na ulicy. Zima to najmniejszy problem... auta,źli ludzie, inne dzikie psy.. A co z budą? Zrobił Tata?
  22. Ulica to strasznie niebezpieczne miejsce. Co robić? Co z tym bazarkiem?
  23. Co u Biszkopta? Fanty gotowe, tylko po karton lecę, czy wysyłać ?
×
×
  • Create New...