Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Klaudia ma masę spraw. Podziwiam tą, młodą , ładną dziewczynę za jej poświęcenie.
  2. Zresztą jak się bierze psa z historią, to trzeba być przygotowanym na różne sytuacje. Każdy pies na początku robi jakieś szkody, potem uczy się regulaminu domu.
  3. Ja mam sunię ze schroniska( ponad rok) gdzie trafiła z interwencji - łańcuch, bicie itp. Jest z nami 6 lat ale do dzisiaj jest bardzo ostrożna. Jest duża ale zawsze ustępuje mniejszym psiakom - wtedy interweniuję . Dbam o jej interesy, ona jest nieśmiała...:( Trzeba dużo miłości i cierpliwości , pies wymaga pracy i zrozumienia.Toni uczyłam przez parę miesięcy "sprzętów". Pokazywałam,że nie służą do bicia i nie trzeba się ich bać. On przeżył stres zmiany i wymaga spokojnej edukacji. To nie komputer...
  4. Szczerze to myślałam wielokrotnie nad imieniem dla Smutka ale zero pomysłów.
  5. [quote name='Lobaria']Dziewczyny, moje zasilanie laptopa się rozp..., nie daje prądu... Pewnie coś tam się przerwało, mam baterię na ok 2 godz. Mam laptopa nietypowego, nie znajdę zbyt szybko nowego zasilacza, bo już to raz przerabiałam. Tym bardziej, że weekend. Mój nr tel 508 502 280 Nie chcę stracić z Wami kontaktu, dlatego podaję komórkę. Dzwońcie w razie czego. Jak będą wieści o Grzesiu , to napiszę Ci smsa.Pozdrawiam:)
  6. Jak tam Heniutek?
  7. I jaka jest decyzja?
  8. Mortens to Tobie trzeba podziękować. Cały czas myślę co zrobić dla psiunia z ulicy..... Musimy się zdzwonić i działać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='tobciu']Tutaj ciotki zrobily taki "chrzcinowy" bazarek dla suni co jeszcze nie ma imienia. mozna wymyslec, licytowac imie i dokupic prezent na chrzciny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221734-CHRZCINY-!!Zostań-matką-chrzestną-i-uratuj-kaleką-sunię-!!!!Do-30.01-./page2[/URL] Jak by ktoras cioteczka chciala zrobic cos podobnego - to super. A jak nie znajdziecie czasu, to ja bym zrobila - ale dopiero w poniedzialek.[/QUOTE] Jeśli możesz byłoby cudnie:))))
  10. [quote name='Lobaria']Justyna, jesteś kochana...:loveu: co najmniej tak bardzo, jak Wesołek...[/QUOTE] Święte słowa:) Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję:))))
  11. [quote name='Justyna Lipicka']Ewu pakiet ogłoszeń już kupiony, teraz czekam na realizację więc niedługo pewnie będziemy trzymać kciuki za telefony:)[/QUOTE] Dziękuję, jesteś kochana:)))))
  12. Ok 10 lutego jadę z Pączkiem do domku , gdzie jest Smutek:))) Tak się cieszę,że go wytulę:)))) Pączuś tam zostanie na jakieś dwa tygodnie bo ja wyjeżdżam . Ciekawe jak chłopaki zareagują na siebie.... Trochę mam "cykora"....
  13. Widzicie te tereny na spacer.... to szaleństwo z Florką. Każdy psiak powinien tak żyć....
  14. Smutek Niesmutek:))) jest bardzo szczęśliwy ale to jeszcze nie jest jego ostateczny domek.Szukamy i prosimy o pomoc. To musi być tak wspaniałe miejsce w jakim jest teraz. Tymczasowa Rodzina jest cudowna i bardzo, bardzo troskliwie opiekuje się naszym bohaterem:)
  15. [quote name='pati851']Jeden ma DS i mógłby jechać w tą sobotę ale niestety nie mamy funduszy na transport. Cały czas szukamy domków dla reszty.[/QUOTE] Czy dla tych , które biegają przy ulicy też? One są w niebezpieczeństwie, bardzo potrzebują pomocy.
  16. [B]Lobario kochana -dziękuję Ci za informacje:) Skrzyneczka znowu zapchana:)[/B]
  17. [quote name='tobciu']Bardzo dobry pomysl ;) W formie bazarku to zasili sie fundusze chlopaka :)[/QUOTE] To zapraszam, nie wiem jak się robi bazarki ale pomysł genialny:)
  18. Ja go tak nazwałam ale dla siebie , bo to smutne ,że nie miał imienia. Przypomina mi wafelek w czekoladzie, dlatego napisałam o nim Grześ. Klaudia podchwyciła i na razie jest Grzesiem:)
  19. [quote name='lilith27']nie wiem szwagier wyjechał na ferie nie mam kontaktu do tych ludzi na razie cisza też nikt się nie odzywa z mailów od Ciebie też cisza[/QUOTE] Strasznie się martwię...:(
  20. [quote name='Lobaria']Świetny pomysł, bo Maluch to z Niego taki nie bardzo...[/QUOTE] ;) Hi, hi, hi Bardzo pieszczotliwie go nazywają w domku:)
  21. Smutek jest wspaniałym , radosnym psiakiem. Może zrobimy aukcję na wybór imienia. Co Wy na to????
  22. [quote name='ewu'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/dscn3748l.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7448/dscn3748l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] [B]Cioteczki zapraszamy do galerii Smutka - Malucha-Wesołka[/B]:))))))) Chyba powklejałam podwójnie fotki ale tym więcej radości:)))
  23. [quote name='Lobaria']To my dziękujemy... Ciekawe, jak idzie wybieranie nowego imienia...[/QUOTE] Na razie Maluch:)))
×
×
  • Create New...