-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
[quote name='tobciu'][FONT=Arial][SIZE=2]dodałam jeszcze takie zdjęcie do albumu Smutka na FB z tekstem : [/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]Ileż trzeba, by odmienić podłe życie psa... ? Trochę ciepła, suchy kącik, dobre słowo, miska jedzenia. Smutek już nie jest smutny :) Chwyta każdą szczęśliwą chwilę w domu tymczasowym. Nadal szukamy domu stałego :) [/SIZE][/FONT][URL="http://www.facebook.com/events/180777525354059/"][FONT=Arial][SIZE=2]http://www.facebook.com/events/180777525354059/[/SIZE][/FONT][/URL][/B] [B][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4121/smutek13.jpg[/IMG][/B][/QUOTE] Super to zrobiłaś:))
-
[quote name='Mazowszanka']Ta paczka to chyba do mnie. Ja spokojnie poczekam, bo na razie ledwo zipię.[/QUOTE] Fajnie, to nie mordować męża????:)
-
[quote name='szafra'][U]Jakiś Pan E. J. pisze do mnie na FB [/U] [B]Ja pytam : " Czy chodzi o Smutka" [/B] [U]Na to Pan odpowiada :[/U] " [B]tak o Smutka...bede w niedziele w Jastrzebiu....tam pytalem w szkole na Jagielly..koniec miasta....moze go wezma ..mam dostac odpowiedz....moj tel 501 XXX XXX" [/B]Jakoś dziwnie i nic z tego nie rozumiem :shake::shake:.[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Coś chyba namieszał ten Pan
-
Ja też mam wieści ale gorsze:( Dałam wczoraj paczkę mężowi,że ma dzisiaj rano nadać. Wczoraj nie było jak. Wrócił po 20-tej , pytam:" i co nadałeś?" Mąż:" Rany boskie, zapomniałem ..." Więc w poniedziałek wysyłam dwie paczki Jedną na bazarek a drugą z moim mężem w roli karmy dla psów:) Nie wiem czy tylko będzie smakował :)
-
Ale wieści, tfu tfu ( żeby nie zapeszyć:)
-
[quote name='Justyna Lipicka']zakochuje się w nim z każdym zdjęciem coraz bardziej:) a Klaudus skąd Ci Państwo o Smutku wiedzą, z facebook'a??[/QUOTE] No właśnie, to samo myślałam;) To jest pies idealny, nawet nie hałasuje. Marzenie....moje drzymordy :eviltong: nieustająco mają coś do powiedzenia:placz:;) Nawet Pączek wrzeszczy jak mu coś nie pasuje.Generalnie ma postawę "należy mi się" i pyskuje.Właśnie jadłam banana i darł się wniewbogłosy,że to dla niego - dałam -zeżarł:) A Smutek odwrotnie, cichutki, grzeczny , z klasą:)
-
[quote name='Klaudus__'][I]Miałam tel o chłopaka. Pan bardzo sympatyczny. Z Chorzowa. Dom z ogrodem. Muszą z żoną się " z tym przespać " I da znać. Pani Basiu może Pani Karolina go na koooty sprawdzić? Bo On chyba tylko zaciekawiony,ale nie robi krzywdy .[/I][/QUOTE] Nikomu nie robi krzywdy, kot mieszka razem w pokoju:) Raczej kot go ofukuje:))
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscn3669i.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7903/dscn3669i.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscn3669i.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7903/dscn3669i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/dscn3667j.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9687/dscn3667j.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/dscn3667j.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9687/dscn3667j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dscn3665t.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2430/dscn3665t.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dscn3665t.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2430/dscn3665t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscn3662n.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6599/dscn3662n.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscn3662n.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6599/dscn3662n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscn3661k.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3043/dscn3661k.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscn3661k.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3043/dscn3661k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/dscn3658.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8106/dscn3658.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/dscn3658.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8106/dscn3658.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/dscn3649g.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4461/dscn3649g.jpg[/IMG][/URL]%20%20Uploaded%20with%20"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/dscn3649g.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4461/dscn3649g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [/URL][URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Właśnie rozmawiałam z Panią Karoliną. Smutek wel Mały;) najlepiej czuje się na dworze. Uwielbia biegać, więc mile widziany byłby dom z ogrodem. Jest to psiak domowy (żadne kojce)ale jednak musi się wyszaleć:lol: Jest bardzo cichym psem, od początku pobytu w dt może raz w czasie zabawy szczeknął na podwórku na Florkę. Natomiast jego przyjazna natura wyklucza go z funkcji psa "wartowniczego":eviltong::lol: [B]Jednym słowem kanapon , którego należy wybiegać:lol:[/B] Nie wiem czemu jak patrzę na jego pyszczek , to zaraz przypomina mi się Alf z serialu:)))
-
Tika jest cudna, nie rozumiem czemu nie ma kolejki...
-
[quote name='Mortes']Oczywiście jak tylko pani przyjedzie to już opiekunka Dyzia w hoteliku ma mieć oczy szeroko otwarte. Jak tylko coś będę wiedziała to zaraz napiszę :) No i wiadomo ze bez sprawdzenia warunków gdzie miałby mieszkać Dyzio to nie ma co mówić o zadnej adopcji[/QUOTE] Oj żeby to był ten wymarzony dom:)
-
BERTI_ Jożin zrobił wizytę PA i jest ok_ Dziś wielki dzień Bertiego!
ewu replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Ja wczoraj wpłaciłam 30 zł ale nie oznaczyłam w banku miesiąca bo ustawiłam stałe zlecenie na chłopaczka. Jak dojdzie pierwsza wpłata( powinna już być), to jest styczniowa. -
[quote name='Ania102']Kochani nic, bez zmian. Biszkopt na ulicy. Ja jestem chora ale zaraz wyjdę z psami. Kupiłam mu kość wołową ale jak na złość nie przyszedł do mnie. Wstepnie rozmawiałam z pati851 ale musimy to dogadać. Pati jak możesz to prosze napisz na wątku ile za miesiąć itd.[/QUOTE] Oj żeby się udało. Nie mam siły dzisiaj pisać ale myślę o psiaczku a Tobie życzę zdrowia.
-
Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]
ewu replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Boże , tak marzyłam,że maleńki da radę.... Śpij kochany, cichutko i spokojnie. Dobrze,że choć na końcu drogi spotkałeś dobrych Ludzi. -
[quote name='Justyna Lipicka']podajcie mi namiary na kogo ogłoszenia:) zamówie ślicznemu NieSmutkowi pakiecik ogłoszeń:)[/QUOT Trzeba chyba zrobić Smuteczkowi dobre fotki. Rozmawiałyśmy już z Panią Karoliną . Fajne byłyby z ogrodu , tylko ładna pogoda jest potrzebna. Jutro rano będę dzwonić to jeszcze ustalimy.Może podać numer do dt , spytam. A piesio cudny i grzeczny:)