Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Mam ksero i rozwieszę ogłoszenia w Gliwicach...straszna wiadomość:-( Gdzie ta malutka może być??
  2. podnoszę :loveu:
  3. podnoszę pięknisia
  4. no dobrze, że chociaż siebie mają:)
  5. ja też juz jestem:) chwilke mnie nie było:oops: :oops: :roll:
  6. podnoszę chłopaków!!!!
  7. Mysiu mam Ci przekazać wiadomości od Berniego:) Pani bardzo prosiła żeby Was poinformować, więc muszę Ci wszystko napisać:) Berni ma się bardzo dobrze, z łapką już wszystko w porządku-swobodnie na nią staje i nic go już nie boli. Miał kłopoty z żołądkiem cały zeszły tydzień, ale już wszystko mu przeszło i ma się bardzo. To było pewnie z powodu nerwów, ale i tak jest jeszcze na diecie;) Już jest bardzo spokojny i chyba przyzwyczaił sie do nowego domku. Wszyscy go bardzo kochają :)No to tyle;)
  8. Aga uruchomiłaś ten cały cudowny łańcuszek wspaniałych ludzi:) Zresztą najważniejsze, że wszystko tak dobrze sie skończyło:multi::multi:
  9. i wszystko dzięki Tobie Aga!!!:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: Dałaś jej nowe życie!!!:loveu:
  10. oj to musi byc przystojny:D
  11. :smilecol: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :Cool!: :Cool!:
  12. Mysiu bardzo dziękuję:Rose: Nie chciałam żeby były jakies nieporozumienia bo to w końcu ja przywiozłam tych ludzi;) ;) To super, że wszytsko jasne. A piesek ma się dobrze:cool3: nawet bardzo!
  13. tak, chyba się zupełnie nie dogadali;) Rozmawiałam dzisiaj z Panią. Z łapką już wszystko w porządku. Okazało się,że bolała go poduszeczka, ale już przeszło. Normalnie siedzi w domu, ale dzisiaj pokazali mu jego budę i tak bardzo mu się spodobało, że już nie chciał z niej wyjść. Poza tym poznali go dzisiaj z kotami i trochę je pogonił:roll::evil_lol: ale za to kurom dał spokój:) ogólnie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Z tym telefonem to wyszło jakieś fatalne nieporozumienie:roll: Mysiu czy mogłabyś powiedzieć Pani Kierowniczce, że wszystko jest w porządku, i że po prostu źle się zrozumiały z tą Panią?
  14. kochane psiaki:):loveu:
  15. on wcale nie kuleje:) to jest tylko przygnieciona sierść, myślę,że nic mu nie będzie jak tylko zobaczę tą Panią to się jeszcze wypytam jak ta łapka i biegunka. A wiesz on ma nowe imię DOKS:):cool3: na Berniego nie reagował, ale za to pięknie podaje łapkę:):p
  16. Jaki piękny!!!:loveu::loveu::loveu::cool3:
  17. Mysiu nie miałam netu...Wszystko jest w porządku! Państwo martwili się łapką Berniego bo miał przygniecioną sierść i myśleli, że może miał wypadek kiedyś wcześniej. Mieli do Was dzwonić żeby dowiedzieć się czy nie muszą z nim iść do weta żeby obejrzał tą łapkę. Ale on normalnie chodzi i nic mu z nią nie jest także myślę, że wszystko jest ok. Berni miał też biegunkę z nerwów i radzili się mnie co można mu dać do jedzenia żeby go brzuszek nie bolał. Poza tym to mieszka w domu i jest jeszcze troszkę przestraszony. Dzisiaj nie widziałam tej Pani, ale myślę, że wszystko jest już dobrze. Oni się o niego bardzo martwili z tą łapką i biegunką, ale to akurat chyba dobrze:)
×
×
  • Create New...