-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Dzień dobry :loveu: Nocka była gorsza od poprzedniej ale dało się wytrzymać.Dianka znów chodziła od godziny 24-tej tyle ze tym razem kładła się dłużej w jednym miejscu a nie ciągle wstawała,chodziła znów wstawała...Tym razem co jakiś czas nocleg swój zmieniała na raty:raz łazienka gdzie zimniej,ciemno a drugi raz swoje posłanko.Troszkę na początku popiskiwała ale długo to wszystko nie trwało.Nie podawałam jej żadnych lekarstw prócz na wątrobę a tramal również trzeba zakupić na wszelki wypadek bo mi się skończył ale ograniczam w podawaniu go do minimum.Teraz śpi małpeczka jedna.Rano o 6-stej ślicznie się załatwiła na dworze i poszła od razu spać.Nie ciekawi ją jedzenie tylko twardy sen.... Za jakieś 3 godzinki jadę po lekarstwa jakie odebrała Konisia od Kory.Dziękuje Wam dziewczyny za pomoc!!!! Co do łapania Dzikuski Aniu to naprawdę nie martw się i obiecuje ci że ganiać nie będę za nią co najwyżej stanę i brzuchem zatarasuje jej ucieczkę :evil_lol: ;)
-
[quote name='Kobold']Iwonka o zgrozo :crazyeye: co ja czytam :crazyeye: Ty chcesz latac i lapac psiaka dzikuska No zabije wlasnymi rekami, przysiegam. Gdzie chce latatac z brzuchem po polach Dziewczyny malo pluc nie wypluly i psiaka nie zlapaly a Ty co, mistrzostwa w sprincie ciezarowek chcesz uprawiac? Aniu nie latać ale łapać tak ;) Psiaka może da się uspać do tego a Ronja sama sobie nie da rady jutro :shake: a być może moje ręce się do czegoś przydadzą a jak nie to może ten stan błogosławiony sprawi że Mała wpadnie :evil_lol:
-
Aniu naprawdę,ja w całym moim życiu nie spotkałam się z takimi wspaniałymi ludźmi co tu na DOGO:loveu: Jesteście przecudowni,przewspaniali!!!Brakuje słów na określenie tego jak bardzo WAS szanuje!!! Ja mimo że jestem młoda to już spotkałam się z najgorszym co może być i nagle los zesłał mi WS!Zawsze mogę liczyć na WAS.Kiedy jest mi źle mogę to napisać i nikt mnie nie skarci za to tylko wysłucha i jeszcze doda do tego dobre słowo,wesprze mnie!!! Przecież tak naprawdę się nie znamy a wydaje mi się jakbym znała WAS wszystkich 100 lat i ufam WAM(mogłabym napisać jak własnej rodzinie ale jej nie mam i wolałabym tego nie porównywać do rodziny jaką miałam) za to Wy mi ją zastępujecie w 100%.Dziękuje Wam za to!!!
-
[quote name='Kora']Dziewczyny mam dla Dianki Trillac i Ranigast, ale naprawde nie mam czasu go dostarczyc, bede natomiast jutro na bazarku na Wiatracznej o 9.15, potem wracam na Ursynow, moze ktoras mieszka w okolicy? Kochana Koro :loveu: zaraz napisze na gg do Konisi.Ona mieszka bliziutko więc może odbierze od Ciebie lekarstwa :loveu:
-
Słonko ja już zaczęłam troszkę kupować,na razie ciuszki dla szkraba małego a wózek i łóżeczko kupię jak przyjdą pieniądze za mundurówkę bo inaczej nie poradzę sobie a te wózki jeszcze tak cholernie drogie. Być może wózek podaruje mi Ludek :loveu: więc miałabym jedno z głowy :roll: Już szukam po internecie gdzie taniej wyjdzie ale na razie słabo mi to idzie :cool1: ale już dzisiaj koleżanka się odezwała do mnie która pomoże mi wybrac niektóre rzeczy :lol:
-
[quote name='Kora']Romenko, przyjechal Bonahren 6 amp. Sponsor Mariusz Szczygiel pokryl calosc, to jego dar dla Dianki;), tylko od tygodnia nie mam czasu lekarstwa odebrac:oops: . Moze ktos mieszka na Powislu:roll: ? I masz pw. Kora tak bardzo dziękuje Tobie i Panu Mariuszowi :loveu: :buzi::Rose: O jej a gdzie to Powiśle:oops:?? Żadnego PW nie mam :-(
-
Kochanie bo ciągle coś mi nie wychodzi :oops: nawet nie umie dobrze policzyć ile straciłam a ile powinno być :wallbash: Co do tego rachunku to nie mam pojęcia.Wiem że z Darka konta idzie nawet podwójnie za wspólnotę mieszkaniową i to nie małe pieniądze tylko 200 zł z czymś jednorazowo miesięcznie czyli pobierają ok 500-set miesięcznie a tu nagle jeszcze jakiś rachunek!!!JKa wysłałam Darkowi skan tego rachunku i Drek powiedział żeby nie płacić za niego a dzisiaj przyszło upomnienie.Tm jest rozliczenie za wszystko(światło,gaz...) i to podobno jest z całego roku -jakaś niedopłata :angryy: tyle że ja się cholera na tym nie znam :placz: a wiem że na bieżąco płacimy za wszystko więc skąd to... :roll: ?
-
Kochani musialam poprawić znów rozliczenie :oops:Bardzo przepraszam za zamieszanie :oops:Obiecuje dać prócz tych pieniążków na karmę jeszcze coś ale dopiero od pierwszego...Kurczę nie wyrabiam jak na razie z rachunkami i z tą cholerną ratą za samochód który Darek wziął :angryy: a jeszcze nie mam zapłacone do tej pory za dwa rachunki(mam nadzieje że dwa:oops:) chello i znów jakiś rachunek za wspólnotę mieszkaniową 252 zł a dzisiaj przyszło upomnienie:oops: tyle że ja nie wiem czy mam za to płacić czy nie :placz:
-
wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P
romenka replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Nie ma zdjęć :-( -
[quote name='zurdo'][...]a potem:flaming: i proszę mnie emocjonalnie nie szantażować[/quote] [B]Zurdo[/B] jeśli to zrobisz to uwierz mi że zrobię dokładnie to samo :mad: a tego pewnie byś nie chciała :razz:i pamiętaj wtedy dwie osóbki na sumieniu będziesz miała :eviltong: ja to kij ale oszczędź dziecko :evil_lol:
-
Warszawa POMOCY!!Znaleziona jamniczka!!!!ODNALAZł SIę WłAśCICEL!!!
romenka replied to romenka's topic in Już w nowym domu
[B]Gamoniu[/B] przekazałaś smycz tej pani?? -
[quote name='romenka']I teraz te powyższe zabiegi wliczają się w ostania fakturę z klinki.Czyli fakturę wystawili mi na 114 zł -83zł =31zł te 31 zł jest za badanie moczu któro ko0sztowało 18 zł i 13 zł zostaje a wydałam jeszcze 24 zł za tabletki od biegunki (wynika z tego że źle wyliczyli fakturę i zaraz pójde doo nich by mi poprawili) Sumując inaczej :86 zł miałam(nielicząc tego co straciłam ostatnio w klinice) teraz 200 zł dostałam z AFN czyli powinnam mieć 286 zł od tego muszę odjąć 114 zł (za ostanie zabiegi w klinice) =172zł Potem kupiłam Diance Ursopol za 32 zł (fakture zeskanuje) ale tego nie policzę tylko ten lek policzę za swoje pieniądze bo zapomniałam na śmierć że miałam dodać 50 zł za włosy robione koleżance z z tego co widzę nie dałam jednak tych pieniążków,czyli nadal powinnam mieć 172 zł do tego dokładam 18zł z reszty z 50 zł i wychodzi że powinnam mieć 190zł na dzień dzisiejszy!!!! Nie wiem czy Daga27 wpłaciła 100 zł z 200 które pożyczyła ale jeśli tak to te pieniądze na pewno będą na koncie moim ale ja je zobaczę dopiero wtedy kiedy odblokują mi konto w internecie albo zobaczę wtedy kiedy pójdę do bankomatu sprawdzić czy wpłynęło coś (ale tu mogę się pomylić bo dokładnie nie wiem ile mogę mieć na koncie :oops: ale na szczęście mam ostatni wydruk z bankomatu tyle że mam nadzieje że nie pobrali za żadne rachunki z konta bo wtedy naprawdę nie będę wiedziała czy doszło czy nie) Kochani błagam przypominajcie mi takie rzeczy jak pieniądze.Jeśli obiecałam dodać coś od siebie i zapomnę to proszę Was o przypomnienie.Gdyby nie dzisiejsze przeglądnięcie wszystkich rozliczeń Dinki do tej pory nie wpłaciłabym bo zapomniałam porostu:oops::oops::oops: Kochani więc tak:Wczoraj w klinice straciłam 39 zł i te 50 które obiecałam to ja je dałam ,przypomniało mi się.Wydałam je na karmę dla Dianki a teraz nie wycofuje się z tego tylko po prostu znów dam na karmę dla Dianki bo niestety jeszcze z tydzień,półtorej i Diance potrzeba będzie kupić znów karmę. Czyli liczmy że Dianka nadal ma te 172 zł które miała,dobrze? - 32zł Ursopol =140zł A ja kupie jej następny worek karmy jak tylko ta się skończy. Czyli od 140-39=101zł i dzisiaj wydałam 60 zł za leki (fakturę za chwilkę zeskanuje czyli na dzień dzisiejszy mam 41 zł (i znów poprawiłam :oops: Przepraszam ale już się gubię w tych rozliczeniach :oops:)
-
Warszawa POMOCY!!Znaleziona jamniczka!!!!ODNALAZł SIę WłAśCICEL!!!
romenka replied to romenka's topic in Już w nowym domu
o jejku :loveu:ale radość u Kiary :loveu:Boże dobrze że się to tak cudownie zakończyło :loveu::loveu::loveu: