-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Warszawa POMOCY!!Znaleziona jamniczka!!!!ODNALAZł SIę WłAśCICEL!!!
romenka replied to romenka's topic in Już w nowym domu
Kochani ja się zapłacze chyba niedługo!!Boże ja nie mogę mieć trzech psów przy Diance!!!Nigdy nie wiadomo co się stanie!!!Trzeba jej będzie niedługo szukać domku nowego jeśli nikt się po nią nie zgłosi.To takie kochane stworzenie!!!!!!!! Ja teraz muszę się na dłuższą chwilkę położyć bo niestety ale bardzo boli mnie brzuch,nie wiem czy to nerwy czy stres ale jest coś nie tak... -
Warszawa POMOCY!!Znaleziona jamniczka!!!!ODNALAZł SIę WłAśCICEL!!!
romenka replied to romenka's topic in Już w nowym domu
Ona od wczoraj się błąka w tych okolicach co ją znalazłam.Wiem to od ludzi.Najpierw czekała kolo piekarni teraz przeniosła się koło globi... Mówi taki pan że ktoś ją zostawił ale nie wiem czy temu człowiekowi wierzyć bo to pijaczek drobny.le wiem od wielu innych że psiak na bank od dwóch dni się błąka -
Dzisiaj ok godziny 16-stej znalazłam śliczną jamniczkę brązową.Nie wiem ile może mieć lat ale nie wygląda staro.Psiak jest przesympatyczny!!Od razu wskakuje na kolana człowiekowi i tam już przesiedziałaby całą wieczność.Kochani pomóżcie szukać w ogłoszeniach,proszę!!! Jeszcze jedna prośba:jutro muszę gdzieś oddać ją bo nie mogę jej zostawić z Dianką i Roma w mieszkaniu!!!Ja nie mam drzwi w łazience więc nawet jej nie zamknę.Na balkonie też przecież suni trzymać nie będę!!!! O to zdjęcia : [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/1920/obraz003yt9.jpg[/IMG][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3218/obraz004hv1.jpg[/IMG][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/6070/obraz005fz6.jpg[/IMG][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/965/obraz006hj2.jpg[/IMG][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/6084/obraz007vd1.jpg[/IMG][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3416/obraz002jp3.jpg[/IMG]
-
Piekny doberman Cyran za TM........................
romenka replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Daga ja tez myślała o tym żeby Diance mojej robić rtg bez usypiacza i już się udało: położyliśmy ja na stół,ja ją trzymałam,pasami ją przypięli i kiedy zobaczyłam że pani dr wychodzi i zostawia mnie z Dianką napomniałam o tym że jestem w ciąży i nie mogę być narażona na te promieniowanie...Ale tylko to spowodowało że Dianka miała jednak podanego głupiego jasia.Może spróbujcie bez usypiacza?Może sie uda jak Cyranek to taka "pierdoła"? -
Martuniu przepraszam że nie było mnie kiedy Ty się biedulko tak stresowałaś:-(:oops: Kurcze jeszcze do końca nie doczytałam na co biedulka miała operacje:oops: ale już wiem że wszystko jest dobrze!!!Martuniu jeszcze raz przepraszam za moją nieuwagę i trzymam kciuki mocno za Tosie by wszystko już dobrze się goiło. Martuś i Ty też się trzymaj mocno!!!!
-
[quote name='fox_india']romenko babo wstretna nie wstyd Ci na dobermanim watku o dywanach sie rozpisywac zglaszam offa! a tak w ogole witam wsrod zywych :) :eviltong: coś jeszcze:cool3:??Martuś jeszcze raz dziękuje i chciałam ci napisać że ja gapa cholerna jestem i znów zapomniałam podać ci płytkę i podczerwień :wallbash: A teraz kilka fotek :loveu:
-
Czarujący "PRZECINEK" z Łodzi zostaje u KamiliS na stałe:-))))))
romenka replied to aneczka0106's topic in Już w nowym domu
O kurcze!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!!:placz: -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
romenka replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Ale zachowanie Ivi wynika z tego że poczuła się pewnie?Faktem jest że wczoraj próbowała zaatakować Romke i nie wyglądało to na zabawę niestety:cool3: Ivi chyba wie że ma nareszcie swoje miejsce na Ziemi i swojego Pana.Panią którzy są na zawsze już jej.Kurcze na szczęście jest tak że Ivi chyba jedynego psa jakiego nie atakuje to Gnomka(Juniora) i mam nadzieje że nie zmieni jej się i z Juniorem?:razz: -
O tak kochani Dianka na szczęście spokojna.Troszkę piszczała dzisiaj ale wymiziałam i poszła spać na moje łóżko :diabloti:ale co tam:evil_lol: zapomniałam dopisać dzisiaj że wczoraj wyprany został nie tylko dywan ale i Dianka :evil_lol:a teraz pachnie takimi wymuszonymi kwiatami;) No ja już posprzątałam mieszkanko a teraz idę sie uczyć bo jutro egzaminy :placz:Trzymajcie kciuki:cool3:
-
Aniu(kobold) to naprawdę nie moja wina z tym komp co się stało!!Poprostu jakis wirus zaatakował mi komp i nic nie dało się zrobić.Miałam dobry program antywirusowy (Norton) mimo to on nie wykrył mi nic a wirus działam na zasadzie zmieniania szyku w klawiaturze ale tylko wtedy kiedy wchodziłam na hasła...:angryy: Teraz juz sformatowałam kompa więc jest szybki i bez wirusów :eviltong: no i z Nortonem:p Basieńko(BasiaD) napisałam ci na gg jeśli chodzi o antywirusa.To nie wina jego tylko tega zasranego wirusa.Mi żaden program go nie uchwycił i to jest dziwne a skanowałam nie tylko nortonem pod koniec. Shirrrapeira wiem słoneczko że sobie poradzisz,napewno ale nie raz trudno jest z Dianką.Może ssię wydawać że o tak sobie chodzi,kupe wali gdzie popadnie i piszczy ale ja naucze cię kiedy jest z nią coś nie tak i bedziesz wiedziała.Dziękuje że pomożesz!!! Chciałam bardzo podziekować FoxIndi za wczoraj!!!Dziewczyna prszyła i wyprała mi dywan!!Wiecie jak się głupio czułam patrząc jak ona mi robi i jak na złość nie chciała sobie pomóc:oops: Dywanik śliczny,czyściutki i pachnący!!!a biedna Marta wykończona przeze mnie!!!Ciezko było ale udało się z tym dywanem tylko ja się potwornie czułam bo jeszcze nie miałam sytuacji by coś ktoś mi sprzątał w moieszkaniu...Maruś dziękuje bardzo i już nigdy cię nie wykorzystam!!! Dianka:noc przespała spokojnie.Nie kupciała;) ,nie sikała tylko sobie spała:p Rano wstałam i od razu na spacerek.Dinka szybciutko pierwsza leciałaa siii a potem kooo.Pięknie się załatwiła...
-
Kochani nie będzie mnie przez dłuższy czas bo mimo mojego pecha to na dodatek załapałam wirusa przez krórego zablokowałam sobie konto do banku bo klawiatura mimo ustawień -dobrych ustawień przy wpisywaniu haseł zmienia swój szyk pisowni i nic nie da się z tym zrobić!!!I dzieje się to tylko i wyłącznie kiedy wchodzę na wpisywanie hasała!!! Ja się zapłacze!!! Teraz będę formatować komp a potem poczekam kiedy foxIndia przyjdzie i przyniesie mi program antywirusowy inaczej nie uruchomie komp póki nie będę miała wgranego antywirusa bo znów załapie jakieś świństwo!! Darek mnie zabije:placz:
-
[quote name='pidzej']Romenka wiesz, że jeśli będziesz potrzebowała pomocy to też chętnie przyjadę w odwiedziny:lol: mogę wyjść z psiskami czy sprzątnać kupę ;) Wiem Pidzej,kochana bardzo jesteś!!!Dziękuje:Rose: :buzi: Wszystkie cioteczki jesteście kochane!!!!! AsiaK cudownie że zaglądasz do wątku Dianki!!!Ja również ślę buziaki wielkie dla Ciebie i maleństwa:buzi: I trzymaj sie kochana!!!! I wogóle wszystkim bardzo,ale to bardzo dziękuje za pomoc,za to że jesteście i że niezapominacie!!!:Rose: :Rose: :Rose: :iloveyou:
-
Kochana kobold i znów mnie rozbawiąlś do łez:loveu: tym zdaniem " Iwonka chwycila maly promyczek sloneczka, buziaki od Darka i znowu dla niej jest wszystko ok. :roll:" FoxIndia,słonko w klinice pobyt kosztuje 30 zł ,wiem bo się pytałam...Tam niestety nie ma warunków dla Dianki.Ja widziałm te klatki...ONa by się tylko męczyła i miałaby powód do do tęsknoty wtedy. Ja widze jak Dianka się zachowuje w stosunku do mnie już.Kiedyś nie wyobrażała sobie że ktos mógłby ją całowac po pysiu a teraz...Nie zabiera łepka ,nie ucieka tak bardzo oczami od człowieka...Ja coś znajde dla niej na pobyt mój w szpitalu a jak nie to zawsze będe mogła poprosić shirrrapeire ,ona sie zgodzi być na te kilka dni,wiem o tym bo to bardzo dobra dziewczyna!!!Tylko nie wiem czy ona sobie poradzi z Dianką,zależne będzie to od stanu zdrowia Diany. Najlepiej dla Dianki było by właśnie by została w domu,tu gdzie teraz bo ona już wie że to jej i nikt jej tego nie zabierze!!! Co do mnie:to faktem jest że psychicznie coraz gorzej ze mna ale wiem że jeśli wszystko zacznie się układac to nabiorę znów sił.Nie jest już źle.Rozmawiałam (co prawda przez sms-y) z Darkiem i jeśli z nim się nie będzie psuło to i ze mną będzie lepiej...Ja poprostu zaczynam myśleć za bardzo do przodu i stąd te moje depresje jednak życie pisze różne historie i mam nadzieje że tym razem jakoś się ułoży...jeśli nie to zostaje załamka :-( i kolejne rozstanie!!!
-
Nie,nie śpie... Kochani przepraszam a Ciebie Marta najbardziej.Poprostu zaczynam łapać depresje ale nie przez Diankę tylko chyba z braku Darka... Nie przejmuj się Martuś,wszystko się ułoży jakoś.Musze poprostu złapać jakiś dobry fluid który pomoże mi dalej brnąć do przodu. Już jest lepiej...Darek w końcu napisał i wytłumaczył co mam robić z tymi rachunkami.Napisał też że kocha czego bardzo mi brakowało...:-( Zmęczenie dzisiejszą noca dało mi znaki stąd to zrozpaczenie.Ale ważne że Dianka nie ma biegunki!!!!!Nie robi żadko tylko ślicznie uformowany kał!!!Ona biedna jest,naprawdę...Nie wiem czemu ale jak robi kupsko to pod siebie niestety.Potem dopiero roznosi po całym mieszkaniu.Dzisiaj o 2-giej w nocy zwymiotowała i tym mnie obudziła ale spała w swoich odchodach :placz: Te wymiociny nie były takie najgorsze bo to tylko żółć i wydaje mi się że spowodawane były tym zapachem z kupy... Ona wie że robi źle i wstydzi się...Jak już widzi że się budze od razu jest spojrzenie takie: [SIZE=1][SIZE=1] Tylko ja nie wiem dlaczego tak się dzieje z nią?Na dworze czuje ze chce...Wtedy idzie i robi kupsko nie ma tak jak kiedyś że szła i robiła...a w domu to prosto pod siebie...:placz: Chyba będę musiaal wstawać w nocy i ją wypuszczać jednak jeszcze na spacer przynajmniej narazie,póki jej się godziny nie unormują na załatwianie się na dworze.
-
Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuje za wspamaniałe słowa!!!Jesteście przekochani!! Ja dzisiaj padam z noig chociaż jest tak rano.Dianka w nocy zrobiła 3 razy kupsko:-( Jużnie wiem jak mam się nią zajmować by takie sytuacje się nie zdarzały!!Bardzo mi jej żal!!! Boszzzz cały dom śmierdzi!!!Dywan też już ledwo leży na tych panelach ale tym razem już prac nie będę bo nie mam sił do tego by potem za tydzień znów było to samo!!! Kurcze oczy mi się same zamykają... Musze położyć się na godzine teraz bo nie wytrzymam:shake:
-
[quote name='supergoga']Romenko, Ty poprostu odpocznij wreszcie. Kochana nie moge teraz.Mam egzaminy w sobotę i niedzielę.Ale jak tylko pozaliczam to musze sobie odsapnąć ;) A teraz kilka fotek:loveu: To zdjęcie okropne ale musiałam :eviltong: Ważne jak ślicznie pokazany jest mój zwierzyniec:evil_lol: [SIZE=1] A Tu jak pięknie moje śliczne wygladają :loveu: [SIZE=1] A tu Dianka sierotka :cool1: Ja naprawdę jej nie bije :p :eviltong: [SIZE=1] [SIZE=1] [SIZE=1]