Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. [quote name='loozerka']u mnie to wyglada tak :crazyeye:O rany to faktycznie kijowo :oops:
  2. [quote name='loozerka']romenko, to znaczy jak dobrze sie wyswietlaja??:crazyeye: bo u mnie jedna faktura jest obok drugiej i ten post gdzie sa trzy ma szerokosc 3 zwykłych postów, musze jezdzic po calej szerokosc zeby cos zobaczyc... Lozerko powaga ja wklejam pod spodem zdjęcia ale czemu się wyświetlają u Ciebie jedno obok drugich:roll:?? Aniu a u Ciebie jak jest??
  3. [quote name='gamoń']mama mówi Tosia :cool1:[/quote] O taaaaak Tosia mi się baaaaardzo podoba :loveu: Tak jak Tosia Zurdo tak i mała jamniczka może być Tosia :loveu: No więc Tosieńko oby tak dalej, to na pewno szybciutko znajdziesz domek :loveu:
  4. :turn-l:A to dobre :roflt: Gamoniu dziękuje za tak wspaniałe wieści no i oczywiście trzymam kciuki za Krecika by nie zwariował do czasu tymczasu Małej jamniczki:evil_lol: Eh..a może jakieś imię jej nadamy w końcu:cool3:??
  5. [quote name='Kobold']Loozerka jutro o 18.40 Dianka ma umowiana wizyte. Trzeba trzymac kciuki i to mocno. A jak minal dzien?? Romenka odpoczelas troche?? Czy Dianka nadal ma bole i jest taka nerwowa :-( ?? Sorki, ze dopiero teraz zagladam ale bylam u dentysty no i wiadomo :placz: auaaua, ale juz pomalu odpuszcza :lol: Biedactwo :-(wiem co to znaczy wizyta u dentysty i bardzo Ci współczuje :-(Mam nadzieje Aniu że już lepiej i nie boli?? Zurdo,słoneczko nie przejmuj się.Ja sobie poradzę.Jak tylko przyjadę dam znać.... Co do dzisiejszego dnia to z Dianką różnie.Teraz już dobrze.Odpoczywa.Wieczorkiem kiedy słońce zajdzie pójdę z psiakami na dłuższy spacer by Dianka miała okazje się wybiegać. Lozerko ja tak robie jak napisałaś w poście i u mnie dobrze zdjęcia się wyświetlają nie wiem czemu u Ciebie nie:roll: :shake:Następnym razem będę oddzielnie wklejać zdjęcia może będzie lepiej?
  6. Zurdo a spróbuj Tosię strzykawką z wodą napoić:roll: Ja tak robiłam z Punią i Dianką :oops: Biedna Tosia ,biedna Zurdo :-(
  7. [quote name='fona']juz pewnie znowu inaczej wygladaja :) A Percia królefna? Jak sie ma?[/quote] Więc jeszcze raz prosimy o fotki :loveu:maleństw :loveu: no bo jakże inaczej,na pewno już urosły szkraby :cool3: I wieści o Perełci też jak najbardziej wyczekujemy :loveu:
  8. [quote name='Aga_Mazury']romenko Tobie nie mogę odmówić...:) miło, że o nas pamiętasz...idę poszperać na kompie co by Wam tu wkleić ;)...[/quote] Agniesiu jacy Oni piękni :loveu: Kurcze nie zauważyłam że są fotki i to specjalnie na moją prośbę :oops:proszę o wybaczenie :oops: Agnieszko bardzo ale to bardzo ci zazdroszczę takich małych łobuzów :loveu: oczywiście zazdrość jak najbardziej pozytywna :loveu: Buziaki dla Was bardzo gorące :loveu: i proszę ode mnie wyściskać maleństwa bo aż serce się raduje kiedy na nich patrzę :loveu: i wszystkie smutki znikają.
  9. I jak jamnisia???Co taka cisza na wątku:cool3:Czyżby o małej ślicznotce już wszyscy zapomnieli??
  10. Musiałam wszystko skasować bo przez te poprawki w cytatach a chciałam uprościć całkiem mi się pomieszało. Faktury jedynie wysyłam a za jakiś czas jeszcze raz ale to już oryginalne cytaty skopiuje w tym poście. Teraz już mi się zgadza wszystko...
  11. [quote name='romenka']Ostanie rozliczenie: Faktury nie dostałam jak pisałam na 284 zł tylko na 218 zł.Kurcze coś mi się niepodoba tutaj!!!Będę musiała jeszcze raz popatrzeć moje rozliczenia co do kliniki bo wydaje mi się że powinni więcej policzyć nawet chociażby za ten marzec!!! OK więc: 86 zł zostaje z rozliczenia ostatniego teraz:straciłam ostatnio 22 zł,16 zł,16zł i 29 zł czyli suma=83 zł 86-83=3zł i tyle zostaje mi pieniędzy!!!! Poprosiłam teraz AFN o przelanie 200 zł ponieważ Daga27 nie wysłała mi jednak pieniążków to muszę czekać na przelew AFN a daga w tym czasie wpłaci na skarpetę Dianki te 200zł. Napisze jeszcze na ile w tej chwili uzbierałam faktur:więc suma wychodzi na 314 zł i dochodzi jeszcze faktura z kliniki u dr Jagielskiego na 41 zł chyba ale nie jestem pewna :oops: Te faktury wyślę jak najszybciej do Tweenty tylko jeszcze poprosze o te ostanie z kliniki zbiegi i będzie ich na 83 zł . I teraz te powyższe zabiegi wliczają się w ostania fakturę z klinki.Czyli fakturę wystawili mi na 114 zł -83zł =31zł te 31 zł jest za badanie moczu któro ko0sztowało 18 zł i 13 zł zostaje a wydałam jeszcze 24 zł za tabletki od biegunki (wynika z tego że źle wyliczyli fakturę i zaraz pójde doo nich by mi poprawili) Sumując inaczej :86 zł miałam(nielicząc tego co straciłam ostatnio w klinice) teraz 200 zł dostałam z AFN czyli powinnam mieć 286 zł od tego muszę odjąć 114 zł (za ostanie zabiegi w klinice) =172zł Potem kupiłam Diance Ursopol za 32 zł (fakture zeskanuje) ale tego nie policzę tylko ten lek policzę za swoje pieniądze bo zapomniałam na śmierć że miałam dodać 50 zł za włosy robione koleżance z z tego co widzę nie dałam jednak tych pieniążków,czyli nadal powinnam mieć 172 zł do tego dokładam 18zł z reszty z 50 zł i wychodzi że powinnam mieć 190zł na dzień dzisiejszy!!!! Nie wiem czy Daga27 wpłaciła 100 zł z 200 które pożyczyła ale jeśli tak to te pieniądze na pewno będą na koncie moim ale ja je zobaczę dopiero wtedy kiedy odblokują mi konto w internecie albo zobaczę wtedy kiedy pójdę do bankomatu sprawdzić czy wpłynęło coś (ale tu mogę się pomylić bo dokładnie nie wiem ile mogę mieć na koncie :oops: ale na szczęście mam ostatni wydruk z bankomatu tyle że mam nadzieje że nie pobrali za żadne rachunki z konta bo wtedy naprawdę nie będę wiedziała czy doszło czy nie) Kochani błagam przypominajcie mi takie rzeczy jak pieniądze.Jeśli obiecałam dodać coś od siebie i zapomnę to proszę Was o przypomnienie.Gdyby nie dzisiejsze przeglądnięcie wszystkich rozliczeń Dinki do tej pory nie wpłaciłabym bo zapomniałam porostu:oops::oops::oops:
  12. Dianka jutro będzie miała wizytę u dr Jagielskiego na 18:40
  13. Aniu noc minęła spokojnie.Obudził mnie tylko smród :cool1:oczywiście Dianka narobiła na swoim posłaniu :-( ale tyle szczęścia że nie spała na nim tylko na dywanie.Cwaniara :cool3:przynajmniej mi nie poroznosiła kupska po całym mieszkaniu :oops: Teraz najedzona leży sobie w nowej poszwie...
  14. [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=12112[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,22594912,Warszawa_Zwierzaki___Zaginione__znalezione,4-211.html[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.eoferty.com.pl/id33798.html[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.zx.pl/index.php?m=44[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/dopisz.php[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,30607.msg937500.html#msg937500[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.petworld.pl/add.html[/URL] Tu są ogłoszenia o jamnisi.[B]Gamoniu[/B] na niektóre ogłoszenia przyjdzie ci aktywować linki a podałam twój adres meilowy więc przyjdzie na twoją pocztę... [/SIZE][/FONT]
  15. Hehehe,a tą dziurę w materacu to Żabula wygryzła???:evil_lol:
  16. [quote name='gamoń']Sunia toleruje koty nawet chce sie z nimi bawić;)[/quote] No to psiak złoto :loveu:Tylko dobry domek dla suni:loveu:a właściciele jak się nie znajdą to myślę że nie będzie problemu ze znalezieniem jej domku...
  17. No to Dianka się dzisiaj nałazikowala:p jednak po drodzę zobaczyłam setera irlandzkiego który rozpaczliwie szukał swojego właściciela.Cholera nie maiąłm jak go złapać bo Dianka była na smyczy a Roma luzem.Ta psiana podeszła do Romki,machała ogonkiem a ja w tej chwili wziełam przywiązałam Dianke do słupa i poszłam do psa jednak ta jak zobaczyła że coś kombinuje to od razu zaczęła się cofać...:-(Dotknęłam psiaka jednak nie udało mi się jej/jego złapać za smycz.Jak kiedyś widziałam jeśli to ten psiak że chodził z jedna kobietą.Kurcze ale bez szans było złapanie jej (jeśli to ten psiak tej kobiety) Piesek chodził po klatkach tak jakby szukał swojego bloku...:-( Zostawiałam Diankę i poszłam szukać ale pies przepadł bez śladu :placz:
  18. Lozerko pod koniec grudnia robiłam te wyniki pierwsze więc troszkę miesięcy minęło.Myślę że jeśli zacznę normalnie przyjmować biofer to się poprawi...
  19. Patrze na Dianke i jest nie najlepiej.Ona dziś też chodzi,nie może sobie miejsc znaleźć :-(Nie chcę jej na razie dawać tramalu,może jak pójdę za ok godzinkę na spacer z nią dłuższy to zapomni o bólu przez rozruszanie kości? Oby jak najszybciej do 18-stego....
  20. Cholera dziewczyny błagam wyślijcie meila do nich bo ja nie mogę nawet zrobić ogłoszenia bo nie mam żadnego programu do tego bo ostatnio musiałam formatować komp i teraz nie da rady bez worda zrobić ogłoszenia ze zdjęciem:oops: Ja już wysyłam wszystkie dane jakie wkleicie i wystarczy wysłać a na koniec zrobić ogłoszenie które należy wysłać w załączniku z listem!Zdjęcie suni weźcie z wątku by wkleić do ogłoszenia... [B]Więc tak:[/B]meil: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] <[email protected]> TEKST: [FONT=Arial][SIZE=2]Jamniczka znaleziona na bemowie w okolicach Radiowej-Powstańców Śląskich.Błąkała się dwa dni z tego co świadkowie mówią.Bardzo łagodna,kontaktowa zarówno do ludzi jak i do zwierząt.Toleruje suki.Wiek ok 2 lat góra.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Kontakt w sprawie odbioru pieska: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Agnieszka: [FONT=Times New Roman][SIZE=3]508089603 ,+48228259863[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] e-meil: k[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [FONT=Arial][SIZE=2]PS.Proszę by sunia była dopisana do książki [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]zgubiono-znaleziono,jak również wydrukowanie ogłoszenia które przesyłam w załączniku wraz ze zdjęciem suni i powieszenie na tablicy ogłoszeń.Dziękuje serdecznie.[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT] Iwona. I teraz teksy do ogłoszenia który należy wysłać w załączniku: [CENTER][COLOR=Red][B]Znaleziona jamniczka [/B][/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=Black]14 kwietnia[/COLOR] na warszawskim Bemowie została znaleziona jamniczka[/B]. Sunia była w czerwonej obroży. Jest bardzo miła, łagodna i dobrze ułożona. Nie ma problemów z psami – przeciwnie, stara sie zachęcić je do zabawy.Szuka kontaktu z człowiekiem i za odrobinę uwagi odpłaca wielką miłośćią i przywiązaniem. Czeka na starego lub nowego opiekuna. Kontakt: [B]022 825 98 63[/B] [B]508089603[/B] Agnieszka meil: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B](i tu zdjęcie suni) [/B]Przepraszam za kłopoty :oops:
  21. Aniu te złe wyniki morfologii to lekarz powiedział że przez złe dawkowanie leków jakie mam zazywać.Biofer miałam zażywać 2 razy dziennie na czczo a ja jednak biorę wtedy kiedy sobie przypomnę.Kurcze nie wiedziałam ze to takie ma znaczenie. Za nim brałam jakiekolwiek witaminy i leki to wyniki morfologii miałam bardzo dobre a teraz...Faktycznie pogorszyły się:-(ale chyba jeszcze nie jest źle.Takie mam wyniki: A takie miałam poprzednio: Co do Dianki to właśnie niedawno narobiła kupsko kiedy ja spałam i poroznosiła po dywanie(tam gdzie nie było przykryte) ,po swoim łóżku no i po podłodze...:shake: Teraz byłam z nią na dworze i znów zrobiła kupsko ale to już baaardzo żadko(nie tak żeby się lalo ale żadko:-()
  22. [quote name='elainfo']A KTO TO JEST PANI ELA?? tam jest podlinkowana stronka .. [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]o[/URL] zagubionych -znalezionych zwierzakach.. ale ze sporym opóxnieniem ukazuja sie tam ogłoszenia..[/quote] Pani Ela to jest ta kobita która prowadzi stronę Palucha ale ta nieoficjalną.
  23. [quote name='gamoń']Romenko-prosze o ile masz fax to daj ogłoszenie na nr 022 8460250 [email][email protected][/email]-to e-mail. Myslałam ,ze Kora w niedzielę powiesiła ogłoszenie .Moze jej jednak szukają.Chyba źle zrozumiałam[/quote] Kurcze nie mam faksu ale na e-meil zaraz wrzucę ogłoszenie.
  24. Ja na stronie palucha nie dałam ale dzisiaj dam....Ale prosiłabym na stronie Pani Eli dać ogłoszenie.Ja nie wiem jak się daje:oops:a jak nie to proszę o wskazówki to ja napiszę to ogłoszenie.
×
×
  • Create New...