-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='deedee77'][IMG]http://i190.photobucket.com/albums/z64/deedee77_photo/DSC02827.jpg[/IMG][/quote] To zdjęcie chyba nie weszło?;) -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Piękna Klusia jest i żałuje że nie mogę jej zabrać do siebie na stałe :placz: -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Klusia już u Basi :loveu: Powiem tylko tyle: ja się zakochałam w niej :loveu: Pies cudowny,piękny i tylko do pieszczenia:loveu: i gdybym tylko mogła nawet chwili nie zastanawiałabym się nad zabraniem jej do siebie i teraz niech żałują Ci co nie chcieli Jej zabrać do siebie jako swojego ukochanego psa :angryy: ,ci co nawet nie odezwali się ,nie zadzwonili ani razu w sprawie ogłoszenia bo Klusia to cud a nie pies,kochany ,wspaniały, przylepiasty i chyba najwierniejszy na świecie :loveu: [B]Brązowa[/B] jesteś wspaniałą dziewczyną :loveu: i bardzo się cieszę że Cię poznałam:loveu: i nie martw się proszę,wszystko będzie dobrze. Ukłony dla Ciebie... [B]Tundra[/B] Tobie też bardzo dziękuje za wszelką pomoc,za to że Klusia dzięki Tobie może być w końcu szczęśliwa bo Ona jak najbardziej na to zasługuje !!!Ukłony dla Ciebie jak najbardziej również i nie mniejsze niż dla Brązowej tylko takie same!!!Nie umiem wyrazić podziękowania Wam za waszą pracę.Mogę tylko powiedzieć: Jesteś, Jesteście wielkie!!!! Jeszcze raz dziękuje!!!! I wszelkie podziękowania dla nowych właścicieli Klusi i wszystkiego najlepszego dla Nich :loveu: -
No Martuś myślałam że stać Cię na coś więcej i wymyślisz tu jakieś imię wzięte z wykopalisk a ty tylko Szymcio :evil_lol: Nie ,no ale piękne jest :loveu: Shirrrapeira,kochana Agatko Twoje imiona tez piękne ale ja myślę nad bardziej takim wymyślnym imieniem ;) No cioteczki myślcie,myślcie :razz::evil_lol:
-
Onka wyrwana z rąk rozmnażacza-JUZ W NOWYM DOMU!
romenka replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość :loveu: Oby zawsze takie historie się kończyły:loveu: -
Hehehe, [B]Poker[/B] :evil_lol: No może byśmy się dogadali :evil_lol:;) Kochani piesek panicznie boi się brania na ręce i wygląda na to że był kopany,a może ja znów robię niepotrzebne zamieszanie ale faktycznie piesek panicznie boi €sie brania na rąk i chowa pupcię kiedy widzi że człowiek nastawia się z rękami do niego aż dygoce cały ze strachu :-(
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[B]Sarduniu[/B] to nie ja tylko [B]Brązowa[/B] :loveu: [B]Brązowa[/B] nikomu nie dziękuj,to Tobie trzeba dziękować że tak bardzo zajęłaś się Klusią i walczyłaś o Nią by miała swój domek :loveu: Jesteś wspaniała i kochana i Tobie należą się ukłony :modla::buzi::Rose: -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oj nie tylko ty cioteczko :razz: ja też już czekam na Klusie :loveu: Oby maleńka tylko nie miała po drodze za dużo stresów :-( Klusiu wszyscy cię tu wypatrujemy z niecierpliwością....:loveu: -
Wszyscy nawet dobrze się czujemy. Dianka w środku nocy zaczęła bardzo sapać ale okazało się że jej bardzo gorąco i po otworzeniu drzwi na balkon ,kiedy załapała świeżego powietrza zaczęła spokojnie oddychać. Ja jeszcze strzykawką napoiłam ją bo widać że nie kwapiła się by podejść i się napić wody …. No wiecie, że też wyskoczyliście tak z tą drużyną piłkarską :diabloti: A co do imienia ja naprawdę chętnie posłucham waszych propozycji bo sama nie mam zielonego pojęcia Co prawda Ewelinka Darka siostra już nazwała Mojego synia Kubuś a Darka mama Bartek ale czekam na inne propozycje:evil_lol:
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Romenka dowie sie rankiem,ze zostala niecnie zamieszana w plan pomocy Kluski :loveu: :lol: :cool3: .Ale liczymy na "psiarskie" doswiadczenie romenki:) Bo BasiaD ma kotki :) ,ale serce dla Kluski jest i chęć pomocy :) Uffffffff,jaka ulga...nie macie pojecia.Ale to Dogo:) Tu sie tak zdarza,ze obcy ludzie łacza sie,zeby pomagac :) :) :) I zycie znowu jest piękne.[/quote] Tak ,tak już wszystko wiem :evil_lol: no i rzecz jasna że pomogę jak tylko będę umiała :loveu: nawet jeśli Kluska miałaby przenocować u mnie tą noc ;) choć wierzymy z Basią że jednak kotów nie zje :razz::evil_lol: -
Sandruniu dla Ciebie też :loveu: ale również i dla cioteczek z dogo,a co niech się napatrzą i pozazdroszczą :evil_lol: ;) choć wątpię by któraś z nich chciała jeszcze raz nosić ze sobą bukłaczek :evil_lol: choć to jednak ma swoje uroki i pewnie jak już malec wyjdzie na świat będzie mi brakowało brzuszka :-( choc już się robię szersza niż dłuższa :razz::diabloti: Gratuluje syneczka i oczywiście trzymam kciuki za Monisie :loveu: i koniecznie wycałuj Sebastianka od cioci Romenki :loveu:
-
Kochani ale ja psiaka nie sprawdziłam jeszcze jak sie zachowuje w stosunku do dzieci.Powiem tyle: piesek jest przerażony do tej pory nową sytuacją. Psiak ma kołtuny które wczoraj wycinałam,a przez to boli go skóra i niestety ale piesek warczy kiedy dotykam w miejsca skołtunione i nie daje się dotknąć. Co prawda nie gryzie ale warczy. [B]Też nie jest sprawdzony[/B]. Ja też mam go dopiero kilka dni i nie mogę na jego temat nic a nic powiedzieć. W stosunku do mnie jest przesłodki,kochany i nie boje się jego że może mnie ugryźć bo widzę to po nim że tak nie będzie jednak nie wiem jak w stosunku do dziecka będzie kiedy dziecko będzie się za bardzo nim chciało "bawić" i wszystkie opcje muszę posprawdzać dopiero wtedy wydam psa komuś jak będę pewna że piesek znów nie wróci do mnie (chociaż chętnie go przyjmę ;)) ale niestety to nie zabawka i nie ma zwracania bo już się od podobał....:mad:
-
Nawet nie wiecie ile radości mi sprawiacie kiedy czytam takie posty. AsiaK- wiem słoneczko że jesteś i obserujesz wątek,to widać...:loveu: Sandrunia oczywiście zapraszamy jak najbardziej na wątek Dianki :loveu: :buzi: i bardzo fajnie że do nas się przyłączyłaś :loveu: Dziękuje Wam za wszystko :Rose::smilecol: A dzidziuś chyba dobrze bo kopie mamę jak mały piłkarz :evil_lol: Niedługo będę robiła badania i się okaże czy aby na pewno... I o to on :evil_lol:
-
[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8889/1305071221jb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1966/1305071225fl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9876/1305071228gt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/487/1305071113hj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6960/1305071224tn9.jpg[/IMG]
-
Kochani dziękuje bardzo za zrozumienie bo bardziej obawiałam się skrytykowania mnie niż poparcia :oops: Isiak po Twoim poście bardziej zaczynam rozumieć to zainteresowanie Fidelkiem więc faktycznie nie mam się co dziwić że tyle osób chciałoby mieć takiego brzdąca w domku :evil_lol: A o to kilka fotek jakie zrobiłam w szkole w dniu kiedy Fidelka znalazłam :evil_lol: A ta osóbka która z nim się mizia to koleżanka o której pisałam wcześniej i która jest zainteresowana Nim. Sami zobaczcie: miłość od pierwszego wejrzenia :loveu: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6735/1305071148gb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3391/1305071206qm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4192/1305071211tf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3040/1305071227fl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3640/1305071216kd0.jpg[/IMG][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/484/1305071219hx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7123/1305071214qy7.jpg[/IMG]
-
ach i jeszcze jedno: gdyby tu na wątku odezwała się Kobold,Dusje,Supergoga, zasadzkas czy inna osoba którą znam i wiem że Fidel by miał dobrze to od razu oddałabym go Tym ludziom bez zastanowienia dlatego że: udzielają się na wątkach,pomagają jak mogą,kochają zwierzęta,i mam stały z nimi kontakt a dużo osób tu nagle odezwało się których nie znam,nie wiem co może spotkać Fidelka z ich strony [B]ale nie mówię że może coś złego [/B]ale wszyscy dobrze wiemy jak się kończą niektóre historie psów :-( wydanych do adopcji i skoro moja sąsiadka che psa czy moja koleżanka która tak samo kocha zwierzęta i miała ich w swoim życiu dość sporo i były do starości i wiem że będzie kochać Fidelka to dlaczego mam się zastanawiać?Tym bardziej że jest zainteresowanie Fidelkiem:multi: Nie oceniajcie mnie pochopnie ale zszokowało mnie to że Fidelek nagle wzbudził takie zainteresowanie bo ładny a raczej piękny psiak i nagle wszyscy chcą go mieć a przecież tu na Dogo jest mnóstwo innych psów które potrzebują pomocy naszej i domków i piesek to nie zabawka by wybierać w co ładniejszych...I uwierzcie mi ,gdybym wiedziała że tak się to skończy w życiu nie założyłabym mu wątku :-( Przepraszam wszystkich i mam nadzieje że nie czujecie złości do mnie bo ja nikogo nie krytykuje i za margines nie wystawiam jednak patrzę na dobro psa i na to że wiem do jakich ludzi on trafi i gdyby nie te osoby nad którymi się zastanawiam to pewnie długo też zastanawiałabym się komu oddać pieska jeśli właściciel się nie znajdzie i nie wiem czy nie było by tak że sama na własną rękę szukałabym po ludziach(znajomych) mu nowego domku? [B]Gonia [/B]napewno jesteś dobrą osobą i naprawdę życzę Ci byś znalazła pieska dla siebie jednak nie znam Cię i nie miałabym okazji sprawdzić jak będzie się chował Fidelek u Ciebie. To samo się tyczy innych osób udzielających się na wątku Fidelka jak i piszących na PW -po prostu nie znam Was. Jedynie co to z tych wszystkich osób które pisały to Jotce najbardziej zaufałam,jednak ona osobiście pieska nie chce...
-
Pucka to Ty???:evil_lol: Oż ty cholero :evil_lol:;) a ja pytałam się kto mi ją wysłała i była cisza :mad: Powiem Ci że książka jest świetna.Wiele rzeczy można się z niej dowiedzieć i naprawdę mądrze piszą. Jednak nie czytałam jeszcze ale przeglądnęłam z wierzchu ale nie oddam póki nie przeczytam :eviltong: Pucka dziękuje bardzo :Rose::buzi:
-
[quote=>.Gonia.<;5441202]Czyli rozumiem że jeśli nawet piesek będzie szukał domku to i tak nikt go nie dostanie tylko sąsiadka albo koleżanka!Nie ma co sobie robić nadzieji![/quote] Gonia posłuchaj: szkoda ze nie ma takiego zainteresowania kiedy znajduje kundelki a teraz nagle jakieś wyrzuty bo chcę pokierować się sercem i wiedzieć że psu napewno nic nie będzie i ja będę miała kontrolę teżnad tym jak pies się rozwija i ma u nowych właścicieli!!! Ja w swoim życiu znalazłam już mnóstwo psów ale jeszcze takiego zainteresowania nie było więc nie dziw się że nie wydam psa ot tak sobie pierwszej osobie która napisze mi że go chce bo ja też chcę mnóstwo rzeczy łącznie z Fidelkiem a nie mogę sobie na nie pozwolić. Gonia jesteś już dłużej na dogo i napisałaś mi że szukasz psa a tu jest naprawdę mnóstwo psiaków do oddania tak samo ładnych ja Fidelek tyle że większość jest zaniedbanych psów i dlatego urody nie widać. Wiem że Fidel jest naprawdę Boski i sama mam dylemat komu oddać bo nie wiem gdzie będzie miał lepiej :-( jednak oddam tam gdzie będę wiedziała że psiakowi nic się nie stanie a po drugie mam nadzieje że odnajdzie się właściciel i wtedy żadnego dylematu mieć nie będę...