Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. aż strach adoptować Juzia z takimi kontrolerkami :evil_lol:
  2. też mam taką nadzieje jednak to trudniejsze niz kiedy kolwiek i nie wiedziec czemu tak jest :-(
  3. :placz: :placz: :placz: a teraz biegaj Argusiu za TM i bądź już szczęśliwy ['] :-(
  4. Dorotka nie wiem jak mam Ci pómc jednak wiem jak to jest kiedy musisz gdzieś jechać a nie możesz bo psy,koty,konie. Ja też mam taką samą sytuacje i mam pojechać do Tomaszowa a nie moge bo nie zostawię psów samych a wziąść ich ze soba nie mogę bo nikt prócz Was,Darka i Darka tata i siostry nie wie o Dianie a jakby nie daj Bóg jego matka się dowiedziala to chyba by mnie zjadła żywcem:diabloti: Cholera trzeba coś wymyśleć!!!! Co innego gdybyś sobie chciała pojechać na wycieczke (chociaż masz do tego prawo i tak samo zatrzymuje Cię cały zwierzyniec-jednak wtedy myślę że znalazłabyś kogoś i wcześniej miała dużo czasu na szukanie) ale teraz to jest przymus !!! [SIZE=5]Ludzie kto zna się na koniach ??????????Kto ma czas???????Prosze pomóżmy Dorocie!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
  5. łatwo Wam mówić :oops: Jemu się zdaje że wszystkie rozumy pozjadał i za nim ja coś powim to on od razu wie co powiedziec i jak mnie zaciąć :angryy: a to źle tabletki przyjmuje a to to a to tamto i tak w kółko i ciągle zadaje mi pytanie "kto tu jest lekarzem ja czy pani?" więc nie moge się z nim kłócic bo ja na temat ciąży nic nie wiem prócz tego że jestem w ciąży :cool3: ale wiem że niektórzy są badani co wizytę a ja nie :angryy: a przecież nie śmierdzę i nie jestem trędowata jednak on uważa że skoro nic się nie dzieje to nie trzeba badać tyle że ja ostanio mówiłam mu że mam takie dziwne bóle ale on się tym nie przeją wcale a ja znowóż nie wiem jak mam mu wytłumaczyć te bóle bo to jest cos takiego jakby coś mnie uciskało na szyjke macicy i dość mocno,poprostu akby dziecko miało mi wypaść wtedy kiedy chodzę i mam to codziennie i są to ostre bóle takie że musze przystać na jakiś czas bo nie da się iść i są to bóle ale bardziej takie kłójące tyle że ja naprawdę nie wiem czy jest to normalne w ciązy? Na początku myślalam że to na pęcherz dziecko uciska jednak widze że to nie to więc już sama nie wiem. Może wybiore się do szpitala i niech mnie tam zbadają?Nagadam im że mam skurcze :evil_lol: i będa musieli mnie zbadać ;)
  6. [SIZE=3][B]Ludzie pomocy dla Dorotki!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] Kto by mógł pojechać do niej i zostać kilka dni z jej zwierzyńcem???? Cholera Dorotka a nikt z rodziny nie jest w stanie Ci pomóc??
  7. ech Dorotka masz się z tym swoim zbujem małym,Klusorkiem :cool3: ale widać że kochasz go calym sercem a teraz mów nam jak się Ty czujesz???Dajesz jakoś radę?
  8. Ja się go boje :oops: bo on ciągle na mnie wrzeszczy :mad: ale niedlugo pójde na usg któro jest bardzo szczegółowe więc mam nadzieje że z dzieciątkiem wszystko będzie dobrze a ja przy następnej wizycie powiem że chce by mnie przebadał :angryy: Dianulka bardzo grzeczna od jakiegoś czasu :loveu: Moje piekności kochane :loveu: no i mam nadzieje że już tak zostanie ;) za To Roma glupieje na dobre :mad: a wczoraj takiego pietra mi napędziła że o ho !!!Poszłam z psami na spacer i na chwilkę się oddaliłam od Romy ale cały czas wołałam ją by przyszła jednak w trawie zgubia mi się więc ja od razu w panike i na oku Dianka,Fidel i szukanie Romy.Matko co ja się najadłam strachu to moje!!!Po ok 10 min zdecydowałam zaprowadzic psy i ganiać za Roma i szukac jej sama a ta stoi w najlepsze przez klatką schodową i czeka na mnie :mad: :diabloti: i udaje ze nie wie o co chodz więc ja nie zastanawiając sie pobiegłam do niej i tak zaczęłam ją całować z radości że sąsiedzi patrzyli się ne mnie jak na wariatke a o Romie już nie wspomnę-zdezorientowana do kwadratu była :evil_lol: i teraz już Roma chyba zacznie chodzić na smyczy bo ona właśnie tak zaczyna mi robić tyle ze zawsze wracała do mie jak widziała że się oddalam a teraz nie wiem którędy ona poszła pod klatke bonapewno nie tą drogą o której ja myslę więc wychodzi że na okręte pobiegła pod blok :diabloti:
  9. Wczoraj Dorota mnie przepraszała i powiedziała że bierze pieska natomiast ja teraz dziesięć razy się astanowie czy wydam psa jej.Jestem zła na to wszystko już!!Nie na Dorotę nie jestem zła bo jednak ona myśli rozsądnie jednak ja tak szybko nikomu nie wydam psa bo nie darowałabym sobie jakby psiak się zgubił,taki psiak który jest jak skarb!!!! Raz chce, raz też chce ale boi się o swoje życie i nie chce krzywdzić w tym psa i bardzo dobre podejście ale ja musze mieś 100% pewności że pies potem jak coś by nie wyszlo w jej życiu to Fidel zostaje z nią jak jej dziecko bo to już jest obowiązek a nie jak coś się nie uklada to "nie wiem co z psem zrobić?"
  10. Ewa powiem tak: jakbym nie powiedziała temu debilowi że boli mie podbrzusze nie zbadałby mnie a wyszło zapalenie a teraz nie pali się do sprawdzenia czy wszystko w porządku!!!Zwyczajnie mnie nie badał i w ciągu całej mojej ciązy dwa razy tylko przepadał mnie ginekologicznie-za pierwszym razem kiedy do niego poszlam i wtedy kiedy powiedziałam mu że mnie boli w dole brzucha a teraz olewa sprawę znów:angryy:
  11. Martus mi się poprostu już nie chce chodzić i szukać bo i tak u tych co byłam ten najbardziej "delikatny" był
  12. Słonko mój lekarz nawet mnie nie bada :angryy: nic!!Rozumiesz -taki z niego specjalista!!!Więc skąd ma wiedzieć czy mi coś dolega???:angryy:
  13. Tak shantara skarpetka Dianki to ta co napisalaś ;)
  14. [quote name='Poker']żeby mój maż zgodził się na 3.psa :placz:,to chyba bym do Warszawy pieszo po niego poszła:placz:[/quote] :megagrin: no to myśl,myśl:cool3: a my już podaryjemy Ci pielgrzymkę do Warszawy :evil_lol:
  15. [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4682/psiaki040tb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7696/psiaki036ls2.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9311/psiaki031rd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2520/psiaki035rk6.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8715/psiaki025bg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1298/psiaki033of0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6050/psiaki039ua6.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7378/psiaki001ve1.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6782/psiaki008ri4.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2297/psiaki018dx0.jpg[/IMG]
  18. Cholera jestem zła jak nie wiem co:angryy: Nie chcę oddać psiaka by potem wrócił do mnie i znów szukał domku bo psiak nie zasługuje na to!!!!!!!!!! Musze być pewna komu oddam psa a nie potem będę martwiła się czy psiak przypadkiem się błąka gdzieś albo znów przechodzi z rąk do rąk!!! Jutro dam znać na czym stanęło ale musze bardzo dobrze pomyśleć bo tu liczy się los psa!!! Zaraz wstawię fotki na pocieszenie ;)
  19. może i dobrze że teraz to wyszło niż miało by potem się tak stać :angryy:
  20. Napisze tyle: psiak starcil sznse bycia u mojej koleżanki w mieszkaniu(nie napisze dlaczego :mad: ) a znowóż u sąsiadki-boję się dawać z tego powodu że nie daj Boże dziecko będzie mialo alergię lub nie dadzą sobie rady to nie chę by psiak chodził z rąk do rąk. NIE WIEM CO MAM ROBIĆ :placz:
  21. piękny Asku do góry chopaj i szukaj domku...
×
×
  • Create New...