Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Moim zdaniem wszystkie pieniążki jakie deklarowaliśmy powinny być wpłacone na konto Neris a Neris przeleje już na konto beamicha :roll: Neris zgodziłabyś się by tak było?
  2. Martuś Dianka i gorzej chodzi niestety. Dzisiaj pójdę niedługo do weta i zapytam się wtki dlaczego tak jest i czy jest koniecznośc podania jej znów sterydu. A jestem umówiona do dr Jagielskiego z Dianką na 6 czerwca
  3. Neris pieniązki niech zostaną wpłacone właśnie na Twoje konto bo innego do wpłaty nie mamy a przeciez pieniądze jeszcze się przydadzą na paszport i czip wtedy poprostu przelejesz pieniązki w razie jakby gdzie indziej i kto inny robił te rzeczy ,jeśli masz taka możliwość dysponowaniem konta?
  4. Kochani moim zdaniem dane jakie trzebaby było podać w paszporcie to dane Tundry chyba bo to ona będzie małą przewoziła!!! Zaraz idę z Dianką do weta i się zapytam ich co i jak?
  5. [quote name='zasadzkas']Iwonka, mnie się Rysiek przeokrutnie podoba, naprawdę :loveu: No to mnie pocieszyłaś ;) tyle że Darek chce nazwać dziecko imieniem swojego taty:crazyeye: ja znowu zgodze się tylko pod jednym warunkiem:na drugie mogę mu tak dać :roll: bo nie wyobrażam sobie by dzieciaki do niego wołały "Rysiek idziesz się bawić?" przecież mało kto na niego będzie mówił Rysiu(co nawet ładnie brzmi) ja jak najbardziej czy Darek ale inni beda wolać RYSIEK :shake:
  6. Klusiorku,jestem taka szczęśliwa że jesteś już nareszcie u siebie w domku,cała i bezpieczna :loveu: Dziękuje wszystkim którzy zaangarzowali się tak bardzo w ratowanie wlaśnie Klusi bo dzięki Wam Klusiaczek jest naszczęście szczęśliwa:loveu: Maleńka z tym sikaniem to odpość sobie ;) a jak mi się zdaje to pewnie maleńka już nie sika w domku ,to był tylko jeden jedyny taki myk by pokazać że "to" już jest jej :loveu: :evil_lol:
  7. Co się dzieje z Naszą Anią :placz: ??Aniu odezwij się bo zaczynam się martwić :placz:
  8. słuchajcie dziewczyny,należy złozyć wielkie podziękowanie dla [B]beamichy [/B]ponieważ tak naprawdę gdyby nie ona chyba nie dowiozłybyśmy Norki do Wroclawia. Dziękuje [B]Beamicha[/B] a za wielką pomoc w dowozie Norki i wiem że nie robisz tego bo chcesz się przejechać,Ty czy Twój mąż jednak wykazałaś wielkie serca i tak naprawdę jesteś raczej jedyną osobą która zgodziłaby się pojechac w tak daleka podróż :Rose: a przez to jesteś jedną z osób które stoja na czele ratowania tej małej bezbronnej suni,dziękuje Ci za to :Rose: :smilecol: :buzi:
  9. [quote name='iwop']ale beamicha ma przeciez jechac z Norka na trasie Warszawa-Oleśnica... to chyba pewne?[/quote] Tak ale nie wiemy dokładnie czy Oleśnica czy Ligota a przez to nie wiemy ile będzie to kosztowalo?
  10. No jestem :loveu: Kurcze mało czasu mam na wszystko a wczoraj robiłam generalne porządki :shake: i zajęło mi to 6 godzin i to wszystkiego nie wysprzątałam. Dianka czuła się gorzej tej nocy :-( Sapała ,nie mogla znaleść sobie miejsca i byłam zmuszona podac jej tramal :-( Co wieczór nastawiam jej wiatrak by się jej lepiej oddychało bo biedna nie moze w takią parnotę normalnie oddychac :-( Dzisiaj pójdę z nią na podanie bonharenu i nie wiem czy ie czas znów na steryd dla niej bo mam wrażenie że już puszcza jej tamta dawka:-( U mnie dobrze,już niedługo idę do swojego lekarza ale umowię się na wizytę jeszcze do innego... I cioteczki: mój Darek chce dziecko nazwać Rysiek :placz:
  11. Narazie nic nie wiemy póki Tundra nie napisze kiedy dokładnie ,o której i gdzie?
  12. [quote name='beamicha']jestem już jestem mam ponad 850km koszt ok 340zł proszę konkretnie czy Oleśnica czy ligota[/quote] Beamicha czy to znaczy że się zgadzasz??? Konkretnie to Ligota
  13. Boże ja myślałamżę to blisko jakoś a jak widzę to daleko bo pod Kielcami, jak Neris mi napisała to sie zalamalam
  14. Kochani ile jest z ostrowca do wawy????Czy nielepiej będzie poszukac transportu z Ostrowca do Wrocławia(ligoty)???
  15. Iczing jesteś kochana!!!! Dziewczyny czy Wy wiecie że Norka ma być zabrana z Pomiechówka do Ligoty??Tez musicie na to zwrócić uwagę!!!Pomiechówek jest 50 km od wawy. Najlepiej by było jakby Norka mogła zostać gdzieś w Warszaawie przez ten tydzień,może poszukajcie w Mapie Dogo,może ktos ja przenocuje? Sorrki za zamieszanie :oops: I nie zapomnijcie szukać transportu do Oleśnicy!!! Ja naprawdę na to nie am czasu a chcę pomóc jak mogę jednak też troszkę na wasze barki musi spaść ;)
  16. Dobra ja musze się już zbierać!!! Neris mi wszystko napisze na gg jeśli nie mi to na wątku... Kochane szukajcie tego transportu proszę!!!!
  17. Co z tymi szczepieniami??????
  18. [quote name='iczing']to jak to ma być - mam Norkę przywieźć do Wawy i dopiero 2-3czerwca ma jechać do Niemiec?[/quote] Iczing Norka do czasu podróży do Wrocławia ma być u Neris potem musicie skołować dziewczyny transport do Ligoty!!!To podstawa !!!!I to na 2 czerwca jż musi tam Norka być!!!
  19. Norka ma być w oleśnicy już w następną sobotę a tam ma czekac na nią Tundra.
  20. Czy Norka ma jakieś szczepienia i jeśli tak to jakie?A wścieklizna??
  21. [quote name='iwop']romenka powiedz jakie sa ustalenia co do hoteliku bo niedziele juz niedługo...:oops:[/quote] właśnie próbuje się dowiedzieć ;)
  22. Kochni ja dzisiaj porozmawiam z Neris ile wszystko będzie kosztowało i zpytam się ile jest juz na koncie? Czy komus podac jeszcze nr konta? Przepraszam za brak czasu ale wieczorkiem poczytam dokładnie do jakiego punktu z Norka zaszłyśmy.
  23. Aniu psiak tękliwie boi się o swój tyłek,może był kopany a może ma jakieś złe wspomnienie...Ja byłam z tym u weta i przebadał ,wymacła go i powiedział ze jest wszystko dobrze. Aneczko teraz musz elecieć ale jeśli chodzi o Panią z Łomży to ona ma 50 lat mąż rownież więc to wiek który pozwala im na wzięcie pieska takiego jak Fidlek ;) Reszte potem bo teraz jade po bonharen dla Dianki.
  24. [quote name='outsi']Romenka - zaraz się tu zaczną szantaże emocjonalne :lol: - mam nadzieję, że jesteś odporna :razz: ...[/quote] Powiem Ci że nie jestem odporna na takie "szantaże emocjonalne" ale musze myśleć o Fidelku jdnak a nie o tym bo ktoś napisze mi że piesek będzie miał 100% dobrze u kogoś tam bo takich PW dostałam mnustwo... Jutro wszystko opiszę...
  25. Kochani jutro napisze dlaczego oddaje pieska osobbie spoza dogo. Czekam jeszcze na odpowiedź Pani która jest zainteresowana Fidelkiem a dzisiaj miałam kolejny telefon w sprawie Fidelka tym razem Pani z Warszawy jednak moje serce podbiła Pani z Łomży. Dzisiaj jużnie mam sił pisać więcej,poprostu upał mnie wykonczył i zakupy dla dziecka też.
×
×
  • Create New...