-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Czy juz ciocie zapomniały o Norce:cool3: Norka nadal potrzebuje pomocy Naszej więc cioteczki myślcie i pomóżcie nie spadać maleńkiej :razz:
-
Kochani sunie trzeba juz zabrać do Neris jeśli nadal aktualne a jeśli Tundra zgodziłaby się zabrać sunie do Niemczech byłoby jeszcze cudowniej bo tam sunia szybciej znajdzie domek niz u Nas.... Ja postaram się namówic jedną ciocię by pojechała po sunię (ze mną?):cool3: :evil_lol:
-
ja nie pisałam do Tundr dlatego że czekam co na te pomysły z sunią będzie miała dopowiedzenia założycielka wątku? [B]Iwop[/B] odezwij się jak najszybciej,please...
-
[quote name='supergoga']To znaczy że ona nie ma szansy na ten wyjazd do Niemiec? Szkoda, miałam nadzieję, że ona się załapie. Jest w wielkiej potrzebie. Ale może jednak!!![/quote] Ale dlaczego nie ma szansy :-( ??
-
[B][COLOR=red]PROSIMY O KAŻDĄ ZŁOTÓWKE DLA SUNI BY URATOWAĆ JA OD KATA :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]KOCHANI,CI KTÓRZY OFEROWALI WPŁATY BARDZO PROSZĘ BY PIENIĄZKI ZOSTAŁY WPŁACONE JEŚLI TYLKO WYJAŚNI SIĘ CO DALEJ ROBIMY Z SUNIĄ,PROSZĘ...[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE=3][COLOR=red]Kochani prosze o pomoc finansowa dla suni :placz:[/COLOR][COLOR=red] inaczej ona zginie :placz:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
oj widze że to dopiero trzeba nagrywać :oops: Kurcze ja to jestem skołowana:oops: W takim razie ja napisze do Tundry może z prośba o zabranie suni a w tym czasie skoro Neris się zgodziła wziąć Suńkę to nie zwlekajmy z tym... Co Wy na to?
-
Oczywiście [B]Neris[/B] bardzo ufam a nawet bardziej niz bardzo :loveu: ale myślę że sunia ma większe szanse na adopcje właśnie w Niemczecfh.Prosze zastanówcie się:roll:
-
[quote name='supergoga']Słuchajcie, całości nie czytam, ale Tundra ma dom w Niemczech dla suni wysterylizowanej niedużej. Będzie w tym tygodniu chyba zabierać psiaka. Może poikażcie sunię, może znajdzie dom. Nasza stara sunia pojechała w sobotę, już jest w domu. Umowa podpisana, sunia bezpieczna. Jeśli to by było wyjście - napiszcie do Pidzej pixie io Tundry. A ja na PM mogę zainteresowanej osobie dać telefon do Pixie - ona ma ograniczony dostęp do netu.[/quote] Kochani ja bym oddała sunie właśnie Tundrze. [B]Supergoga[/B] dziękuje z całego serca :loveu:
-
Chrupek jestes kochana :loveu: To ja narazie daje 20 zł może potem będe dawała więcej ale grosz do grosza i...:evil_lol: pieska uratujemy :loveu:
-
A nie możecie zrobic w ten sposób by babę nagrać jak chce kupić psa na smalec i zanieść nagranie do prokuratury i na policję i do TOZ-u?Baba musi mieć w zawiasach skoro już jedną sprawę miala!!!
-
[quote name='iwop']romenka a po co ja wykradać...? on ją odda za parę złoty... Tylko co ja znia potem zrobie?:-([/quote] Cholera nikt nie może jej zabrać do siebie na czas szukania domku???:placz:
-
Noreczko nie poddawaj się ,będzie wszystko dobrze!!!!
-
Boże co za tragedia!!!!!!!!!!!!!!:placz: :placz: :placz: Nie można jej wykraść?????????:placz:
-
Kochani zadzwoniła dzisiaj do mnie Pani z Łomży zainteresowana Fidelkiem.Z rozmowy bardzo dobrze jej patrzy i jakoś mam do Niej zufanie. Nic nie mówię i nie obiecuję. Pani ta miala pieska bardzo podobnego do Fidelka jednak odszedł za TM a Pni bardzo to przeżyła.Bardzo płakała przez telefon za swoim pupilkiem i to mi bardzo zapadło w serce. Dzisiaj dostanę meila od Pani ze zdjęciami psiaka i warunkami mieszkalnymi jednak to mi nic nie daje dlatego będę chciała prosić kogoś o osobiste sprawdzenie jak psiak by tam miał? [B]Jescze jedno.Ja wydam Fidelka ,nie wiem komu jednak wydam go na warunkach warunkowej adopcji a nie stałej i jeśli coś będzie nie tak z psiakiem czy będę miala prawo Fidla odebrać?[/B] [B]I skąd taka umowę mam wziąć?[/B] Musze być ostrożna!!!!!
-
[quote name='Poker']Romenko,a jakie masz wątpliwości co do Doroty?czy to była próba na dzieci tylko?A może po prostu Ty go nie chcesz oddać?:evil_lol:[/quote] Poker uwierz mi jakbym mogła nie oddalabym Fidlka nikomu jednak nie moge ale próbuje rozsądnie oddać pieska w dobre ręce. Ja do Dorci zastrzeżeń nie mam jeśłi chodzi o opieke nad psem jednak ma małe dziecko któro ma 2,5 roczku i Fidelek będzie męczony przez Wikunie a do tego sprawy niepoukładane jej życiowe do których właśnie mam zastrzeżenia.Ja bardzo lubię Dorotę jednak nie lubię jej TZ-a i do niego mam "ale" -jednak nie będę się rozpisywać bo to prywatne sprawy Doroty nie moje i chyba zadowolona nie byłaby tym że wynosze i rozpowiadam jej prywatne sprawy :oops: ale jeszcze raz mówię do niej nic nie mam tylko mam do jej nieyjaśnionych spraw osobstych i do jej TZ-a
-
Kochani Dorota była jednak ja jeszce nic nie zdecydowałam. Nie wim co mam zrobić a chcę jak naj;epiej dla |Fidelka i nie chcę narazić go na nic złego. Przykro mi ale naprawdę ciężka decyzja i nadal stoje pod wielkim znakiem zapytania:-( Wiem jedno: Fidel kocha dzieci :multi: poprostu uwilbia dzieiaki i tylko jak zobaczył Wike Doroty takiego zakochanego psa jeszce nie widzialam:crazyeye: On po niej skakał ale tak delikatnie i lizał ją po twarzy a ja byla w szoku,wielkim szoku kiedy patrzyłam na Fidelka :crazyeye: :loveu: dlatego też jest mi tak ciężko co kolwiek zdecydować :-(
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
romenka replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Martuś jak Iwunie??? Dlaczego tak cisza, czyżbyś sie obraziła na nas??:-( -
wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P
romenka replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga i co z Perelką? Rany też ta psianka nie ma zdrowia wcale :-( ale wierzę że wszystko się wyjaśniło. Prosze napisz jak Perełka?