-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
[quote name='MyrkurDagur']Na jakie konto przesyłać pieniążki dla Romka...? Trzymaj się chłopaku...[/QUOTE] Zaraz wyślę nr konta na PW. Dziękuje w imieniu swoim i Romka !!!
-
Kochani przepraszam że dopiero teraz jestem na wątku ale nie mogłam dzisiaj wcześniej. Nie wiem co u Romeczka bo dzisiaj nie miałam nawet kiedy zadzwonić. ostałam jego wyniki krwi które już wam wklejam: erytrocyty 1,57 ml/ul hemoglobina 4,0 g/l hematokryt 11,6 % MCV 74 MCH 25,7 MCHC 34,8 Leukocyty 22,6 tyś/ul pałeczki 8 % segmenty 66 % kwasochłonne 3 % limfocyty 19 % monocyty 4 % Płytki krwi 74 tyś/ul Babesia canis niestwierdzono ALAT 40 IU/l AspAT 62 IU/l AP 73 IU/l Mocznik 26,1 mg/dl Kreatynina 0,86 mg/dl Glukoza 170 mg/dl Albuminy 2,1 g/dl Białko cał. 4,2 g/dl GGTP 4 IU/l Ja się niestety nie znam i nie mogę się wypowiedzieć. Poprosiłam [COLOR=red][B]Kundelkową Skarbonkę[/B][/COLOR] o wsparcie finansowe dla Romusia na leczenie. [B]Obraczus87[/B] zgodziła si pomóc i obiecała że przeleje na konto 200 zł gdzie 30 zł w ciągu 6 tyg od wpłaty trzeba będzie oddać. Jestem jej jak i ludziom z wątku Kundelkowej Skarbonki niezmiernie wdzięczna. [SIZE=5][COLOR=red][B]DZIĘKUJE!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Teraz próbowałam się dodzwonić do [B]Megii1[/B] ale tel jest wyłączony zresztą już późno a nie chcę przeszkadzać. Jutro dam znać jak Romeczek się czuje. Dziękuje Wam wszystkim!!!
-
Romek nie ba babeszjozy. W sumie nie wiadomo o ma ale na pewno coś mu dolega. Podobno może być to bolerioza albo inna choroba od kleszczowa. Ma bardzo dużą niedokrwistość i krw prawie mu nie krzepnie. W poniedziałek będzie miał usg robione. Możliwe że ma uszkodzoną śledzionę i jakiś enzym nie odpowiada stąd te problemy. Jest na kroplówkach i antybiotyku od dzisiaj. Jutro kolejna porcja kroplówki. Za kilka dni będzie miał powtórzone badanie krwi by sprawdzić czy jest poprawa. Wszystko udokumentuje jak dostanę tylko rachunek ale na dzień dzisiejszy winna jestem 200 zł Pani weterynarz które za chwilkę przeleje. USG będzie kosztowało 100zł. Pani wet. nie każe si śpieszyć z usg ponieważ gdyby miał wylew krwi wewnętrzny do tej pory już by nie żył. W tej chwili biegunki już nie ma i krew mu nie leci znikąd dzięki lekom na krzepliwość krwi które dostaje. Dzisiaj dostanę na meila wyniki krwi Romka które zeskanuje i wstawię na wątek. Bardzo proszę was o wsparce finansowe ponieważ na hotel pieniędzy już nie będzie :placz:
-
Nie jest dobrze z Romkiem a mówiąc szczerze coraz gorzej!!! Za ok godzinę napiszę co i jak. Megii właśnie jedzie do mnie więc wszystko ze szczegółami mi powie.
-
Dziękuje:Rose: :loveu: ,dostałam kolejne wpłaty które zapisuje w pierwszym poście .
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205985-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-ubraniowo-dzieci%C4%99co-drobizgowy-bazarek-ZAPRASZAM[/url]! Zapraszam na bazarek :)
-
Dziękuje jukutek bo ja z tego wszystkiego zapomniałam wstawić link ;)
-
Same przekleństwa m się do ust cisną co za ***** mu to zrobiła!!!!!!! Podobno gdyby to był samochód psiak by tego nie przeżył ale jeśli faktycznie człowiek by go szlak jasny trafił!!!!! Megii1 dziękuje Ci za tyle serca dla Romka!!!! Romeczku, trzymaj się dzielnie piesku!
-
[quote name='Felka z Bagien']A jakie są rokowania?Jak to stwierdzono?Trzymaj się Romuś,tak mi przykro:-( No na tych ostatnich zdjęciach jakoś tak wyglądał dziwnie, niezdrowo.:-([/QUOTE] Myślę że Megii1 napisze bardziej składnie niż ja. Dzisiaj jeszcze Megii1 opisze stan zdrowia Romeczka więc cierpliwie poczekajmy.
-
ZŁE WIEŚCI!!! Romuś ma babeszjozę!!!!
-
Niestety ale nie wiem co u Romka. Dzwoniłam do Megii1 jednak nie odbiera. Ona też ma sporo zajęć i myślę jakby było coś złego od razu by mi dała znać (tak było od kiedy Romeczek jest na hotelu) więc proszę nie martwcie się.
-
O kurcze już czyszcze
-
Czekam na wieści od Megii. U nas w Serocku rtg nie ma trzeba by było pewnie jechać z nim do Warszawy? Weterynarz jednak uspokaja Megii bo ona też się martwi w każdym razie wiem od Megii1 dzisiaj że już Romkowi krew nie leci i czuje się dobrze. Pochłania jedzenie że aż się cały trzęsie.
-
[quote name='MyrkurDagur']Zaznaczam i dorzucam Romkowi 10 zł miesięcznie.[/QUOTE] Dziękuje!!!Już zaznaczyłam na pierwszej stronie. Lilo dam znać jak pojawi się na koncie. Dziękuje !!! Ja teraz bazarek robię więc dzisiaj powinien być już gotowy...
-
[quote name='Lu_Gosiak']romenko ja nie dostalam jeszcze numeru konta[/QUOTE] Wysyłałam ale była zapchana skrzynka ;) Już wysyłam...
-
Jutro zobaczy Romka jeszcze raz weterynarz jak przyjdzie na zastrzyk. Megii1 nie pozwoli by Romusiowi stała się krzywda...Najbardziej niepokoi mnie to że u mnie przecież był całe dwie doby i ranek kolejny. Krew widziałam na szyi ale było jej mało to znaczy nie tyle co teraz!!!!! Nie rozumie dlaczego w tej chwili Romek tak strasznie krwawi? Być może kochani że właśnie uratowaliście psu w ostatniej chwili życie kiedy przyszliście na ten wątek!!!!! Jestem wam niezmiernie wdzięczna bo Romuś nie dawałby mi po nocach spać!Teraz też nie mogę jednak wiem że jest bezpieczny.
-
Napisałam o pomoc do Kundelkowej Skarbonki i poprosiłam o pomoc w dofinansowaniu leczenia Romusia. Udało się :) POMOGĄ!! DZIĘKUJE!!!! Jutro wystawię już bazarek jak dostanę fanty podarowane od Megii1:Rose: i zobaczymy ile się uda uzbierać. Fanty również dostałam od BERKANO:Rose: i Jukutek:Rose: ja również dorzucam swoje fanty więc myślę że będzie co sprzedawać... Dziękuje Wam wszystkim za tyle serca!!!
-
Już za nim Wy się dowiedzieliście ja już wiedziałam o tych krwiakach. Nie chciałam Was martwić. Jutro z Megii1 będziemy rozmwaiać co będziemy robić dalej! Njgorsze w tym wszystkim jest to że to tak wspaniały pies!!!! Nie mam jak do niego teraz nawet pojechać bo Kubuś jest a wcześniej Kubuś był u dziadka z ojcem a ja mogłam wsadzić Zuzie w rower a niestety ode mnie do Megii jest bardzo spory kawałek.Mimo wszystko Megii1 jakby coś trzeba było pisz albo dzwoń. Kochani jak przelewacie pieniążki proszę piszcie nicki swoje żebym mogła napisać od kogo jaka wpłata była. Myślę że najważniejsze na razie że Romuś ma apetyt. Wcześniej jak był u mnie warczał na moje sunie w szczególności Romę bo nachalna a u Megii1 nie powarkuje ani na psy ani na suki więc może jeśli go coś bolało to przechodzi? Jutro sprawa się wyjaśni i napiszemy co będziemy robić.
-
Dziewczyny pomóżcie koosiek zrobić wydarzenie na facebooku,proszę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205895-Dwie-szczeniorki-unikn%C4%99%C5%82y-%C5%82a%C5%84cucha-i-rodzenia-co-cieczk%C4%99-nie-maj%C4%85-gdzie-si%C4%99-podzia%C4%87?p=16685447#post16685447[/url]
-
Wetka przyjedzie jeszcze jutro do Romka jakby coś się działo (odpukać) to jeszcze dzisiaj. Romek to bardzo mądry psiak! Tak jak pisałam nie do wszystkich szedł. Jak pijaki chcieli do niego podejść to kulił się i cofał. I tak jak mówili mieszkańcy że jedni go biją drudzy karmią! Że ten psinka jeszcze tak bardzo mi zaufał?! To jest dla mnie niesamowite!!!!! [quote name='zachary']romenko, przelałam na Twoje konto 100zł na leczenie Romusia.[/QUOTE] Zachary ja już nawet nie wiem jak mam dziękować jestem tak bardzo wdzięczna Wam wszystkim!!!!!!!!!!
-
[quote name='megii1']Proszę na pw o dane do rachunku.[/QUOTE] Megii1 o jakie dane chodzi?Jestem zakręcona.