Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. [B]Megii1[/B] Ty nie wyścibiaj nosa spoza domu bo niedługo dla Ciebie miejsca nie będzie!!!! Kochana jesteś że mimo wszystko wzięłaś ją!!!!
  2. [quote name='What May NN']Romek pewnie kwitnąco?? tylko gdzie ten domek??[/QUOTE] Dokładnie. Niestety wakacje... Dziewczyny trzymajcie kciuki za naszą [B]Jukutek[/B] bo bidulka wylądowała w szpitalu. Na pewno jej się przydadzą bo t pierwsza ciąża ale mam nadzieję że już niedługo zobaczymy małą dogomaniaczkę. [B]Jukutek[/B] trzymaj się kochana!!!!
  3. Dziękuje doszła deklaracja miesięczna od[B] xmartix [/B]za czerwiec :loveu: Właśnie robię zdjęcia na kolejny bazarek dla Romeczka ;)
  4. [quote name='megii1']Romek został dziś zaszczepiony i tak się ucieszył z wizyty Pani weterynarz, że aż ze szczęścia ją zasikał:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/858/0312754e23315253med.jpg[/IMG][/QUOTE] Zapłacone....
  5. Kochani będę musiała zwrócić [B]KUNDELKOWEJ SKARBONCE[/B] 30 zł za 200 zł jakie przelali na Romeczka więc jeszcze dzisiaj postaram się IM przelać.
  6. [quote name='jukutek']Wrzucam nowy banerek dla Romka - chyba aktualniejszy, bo teraz to już domku szukamy :) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3524/romek1t.jpg[/IMG][/QUOTE] Jukutek, dziękuje skarbie!!!!Już sobie banerek wklejam.
  7. Ech, ja też jak się dowiedziałam o Romku i jego sianiu na Panią wet. myślałam że padnę. Dobrze że Pani wet się nie obraziła ;) Jutro zapłacę za usługi weterynaryjne i za ok tydzień zrobię kolejny bazarek dla Romeczka. Dziękuje że jesteście :)
  8. Dziękuje. Kolejne wpłaty doszły od [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/67622-monika083"][B]monika083[/B][/URL] i [/B][URL="http://www.dogomania.pl/members/91292-lilo"][B]lilo[/B][/URL] . Na pierwszej stronie w pierwszym wątku jest post rozliczeniowy.
  9. Maleńka...Teraz tylko DS jest konieczny. Miała szczęście biedulka że trafiła w dobre ręce....
  10. Pieniążki za hotel 300 zł przelane wczoraj więc dzisiaj może już będą.
  11. Jutro przeleje pieniążki za hotel dla [B]Megii1[/B] więc pojutrze powinny być dopiero, ponieważ będę przelewała z polbanku a tam zawsze wszystko z opóźnieniem działa... [B]Megii1[/B] jak będzie wpłata proszę o potwierdzenie ;)
  12. Cudowne wieści o domku!!! Wiedziałam że Mamcia znajdzie domek najlepszy pod słońcem!!!! Kochana psinka!!!!
  13. Boże jak dobrze widzieć że Romuś już zdrowy i w dobrych rękach (i mowa tu o wszystkich co mu pomogli!!!!) Dziękuje!!!!
  14. Podnoszę wątek. Robicie WIELKĄ ROBOTĘ dziewczyny!!!! Powodzenia!!!!
  15. Mi nic na pocztę nie przyszło. Czy to normalne ale podpis mój istnieje.
  16. Już wcześniej podpisałam jak tylko wstawiłaś ten link ale zapomniałam wspomnieć... Cioteczki podpisujcie to naprawdę mało czasu zajmuje!!! O cholerka miał mi przyjść link do akceptacji, zapomniałam...To pewnie dzisiaj się pokaże podpis..
  17. [quote name='Havanka'][B]Przepraszam, że nie na temat, ale proszę przeczytajcie i podpiszcie ![/B] [url]http://www.petycje.pl/petycja/6663/petycja_w_sprawie_orzeczenia_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_.html[/url][/QUOTE] Podpisane...
  18. OK pierwsza strona zaktualizowfana ;) Uff... Dziękuje [B]Niuna448[/B] za analizę chociaż tą wirtualną ;) Romek miał robione USG i nic nie wyszło dzięki Bogu więc myślę że dodatkowe baania na dzień dzisiejszy i na stan Romka nie są konieczne-ale to moja niefachowa opinia. [B]MyrkurDagur[/B] bardzo dziękuje za wpłatę,już ją zapisałam :) W pierwszym poście są wszystkie wykazy finansowe więc można sprawdzić. [B]Megii1[/B] czy wetka wystawi fakturę za leczenie Romka? Chciałabym ją wkleić na wątku dla jasności ;)
  19. A zapomniałam napisać. Dzisiaj kolejnego bidaka widziałam. Widać że serducho ze złota miał ale sama skóra i kości!!!! Gdyby nie TZ to chyba bym już go zabrała!! Nie wiem jak ludzi nie rusza taka tragedia!! Kurnia tyle domów, co drugi nie ma swojego psa ale nikt kompletnie nikt nie wźmie do siebie!!!! Nie mogę!!!!
  20. Dziękuje [B]Jukutek[/B]. Dzisiaj byłam u Romeczka ale bardzo krótko. Za późno się wybrałam ale jutro podjadę już na dłużej jak nas [B]Megii1[/B] za dzisiaj nie przegoni ;) Megii1 jeszcze raz przepraszam za niespodziankę ;) Romeczek to jest taki jak kot do przytulania i miziania!!!!! Naprawdę!!! Trzeba mu będzie dobry domek wyszukać bo jest Boski!!! A tak przy okazji też pomyślałam o zdjęciach z Zuzią :evil_lol: Może wtedy bardziej za serucho chwyci :cool3::evil_lol:
  21. Oj Romeczek :) Kochany!!! Megii1 a czy ą jakieś telefony w sprawie adopcji?
  22. Dziewczynki spokojnie. Romek dochodzi do siebie. Megii1 nie ma w tej chwili jak napisać ale jak tylko będzie miała czas wstawi otki Romeczka i napisze jak się on czuje. Może ja podjadę z Zuzią do Megii1 jutro albo pojutrze i porobię zdjęcia bo TZ od jutra ma wole. każdym razie dzwoniłam i wiem że wszystko ok :)
  23. Jutro opiszę wszystko co u Lusi. Żyje ;) I psoci :)
×
×
  • Create New...