Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Przykro mi Karusiap że musiałaś się patrzeć na to i być ale dałaś Beroskowi to czego mu brakowało:walki o lepsze jutro,miłości i byłaś przy nim w ostanich godzinach jego życia,walczyłaś do końca. Berosiku tak mi żal:placz: Biegaj teraz po Tęczowym Moście nie czująć co to ból bo tego jedynie brakwalo w Twoim życiu.[']
  2. Kofana moja juz niedlugo będę miala pieniążki dla Ciebie :loveu: Tylko trzeba ładnie włoski zrobić;) a mam aż dwie klijentki :evil_lol:
  3. [quote name='Wola']Tak to juz jest z tymi zagranicznymi adopcjami...Koszty są znacznie większe, miejmy jednak nadzieje ze ta suma nie zniechęci przyszłej Panci;)[/quote] Dusji??Nigdy :shake: !!!:loveu: Ona jest kofana i wiem że przeskoczy morze jeśli trzeba będzie:evil_lol:
  4. Bsię cieszę :loveu: Poznałam Łatka osobiście i psiaczek po takiej walce zasługuje na swój własny domek który taaak szybciutko nadszedł :loveu:
  5. Dianko może niedługo uśmiechnie się słoneczko do Ciebie ;)
  6. :crazyeye: O rany dużo tego.ale ważne że Żabcia niedługo będzie uwolniona od schroniska :bigcool: :bigcool: Dusje kiedy zabierasz Żabulę??:eviltong:
  7. Berosiku nie byłam u Ciebie od początku jedak wiem jakim byłeś psiakiem.Cudownym,kochanym,pragnącym cieszyć się życiem.Nie dane ci to teraz ale za Tęczowym Mostem nie doznasz bólu i cierpienia.Bedziesz teraz patrzyl się na nas i pomagał nam uwierzyć że innemu pieskowi można pomóc i za twoim stawiennictwem i innych pasików do których dołączysz uda sie Nam!!! teraz zaśnij spokojnie kochany bo wszystko zostało zrobione żebyś już nie musiał cierpieć,w kńcu Berosku będziesz wolny.[']
  8. Dyrektorka nie jest zła,widac że kocha Diankę ale zawsze może być decyzja która pomoże Dianie na lepsze życie i do tego chcę doprowadzić. I pamiętajcie-zawsze moglo by być gorzej (diana mogłaby być na dworze w boksie a tak jest w biurze gdzie ma ciepło i opiekę niestety jednego nie rozumie:dlaczego Dyrektorka pozawala Diankę wypusczać na dwór na kilka godzin?Przecież przy tej chorobie NIE WOLNO!!!!jej stan może się pogorszyć przez to i muszę uświadomić ich wszystkich o tym!!!!
  9. Tak wiem już :placz: Nie wiem w co wierzyć??W Boga??W człowieka?? Coraz bardziej tracę wiarę we wszystko co mnie otacza bo nie ma sprawiedliwości!To nie ziwerze zabija dla przyjemności tylko człowiek,zwyrodnialec który powinien iśc od razu na szubienicę albo nie najpier powinien być męczony tak by poczuł to co zrobiła innemu,żywemu zwierzęciu,człowiekowi i potem zdechnąć!!! Berosik miał szansę której Bog jej nie dał mu a miał przy sobie osoby które walczyły,wierzyli że będzie lepiej.Tyle cierpiał i teraz musi umrzeć??!!!Nie można było mu dać następnej próby zycia ,życia gdzie poczułby że jest kochany!!!???Dlaczego???:placz: :placz: :placz:
  10. :placz: :placz: :placz: i za co to???Za to że chciał żyć,za to ma cierpirć??Gdzie jest na tym świecie sprawiedliwość!!!???Za to że tyle ludzi chce mu pomóc i tyle poświęciło swój czas tylko dlatego by teraz go uśpić bo nie ma nadzieji?? Nie ma sprawiedliwości!!!!:-( Dziewczyny trzymajcie się i ukochajcie od nas wszystkich Beruska.Wy wiecie co trzeba zrobić i każdą decyzje będziemy szanować.
  11. Dorotko uważaj bardzo na Filipka bo ja rozmawiałam z Konisia i jej pies tesz był chory na spondyloze i lekarz zakazał jakich kolwiek gwałtownych ruchów psu.Wiem że to wiesz ale napisz na wszelki wypadek.
  12. Slonko bardzo Ci dziękuje. PS.Trzymam kciuki za egzaminy:lol:
  13. Kochana bardzo Cie prosze jeśli jest to tylko możliwe na wytawienie czegoś dla Dianki na bazarku. Nie wiem już co mam robić ale ciesze się że jednak dr Wojnowski zgodził się "mi" pomóc bo mógł się całkiem wycofać z tego a jednak tego nie zrobił.
  14. No i pięknie!!!Teraz dr Wojnowski nie chce współpracować bo nie chce mieć nieprzyjemności i niegodzi się na romowę z Pania dyrektor schroniska:placz: . Ja sobie chyba pójdę walnę jakiś mocniejszy kielon bo zaraz zwariuje!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:
  15. Jeśli chodzi o mnie to nie byłam jeszcze u lekarza ale obiecuję jutro pójde i od razu na wizytę się umówię na drugieigo.Ja teraz mam tylko badanie zrobić na toxoplazmozę ale wierrzę że będzie dobrze. Co do Dianki:Wierzę że ona lubi panią dyrektor bo jak tyl;ko pojawia się w okolocach jej wzroku od razu pies ożywia się i pięknie na to patrzeć jednak jestem zdania że pies musi mieć własnego właściciela który o nia będzie dbał a jeśli w tedj chwili jest to niemożliwe to myślałam że będzie inna decyzja niz ta co zapadła o leczenikiu jej.Jednak jeszcze nic straconego.Pojutrze pojadę do dianki i przywiozę nr telefonu do Pana Wojnowskiego i poprosze Panią dyrektor by zadzwoniła i skonsultowała to jeszcze z nim i miejmy nadzieje że tak się stanie. Co do wyprowadzania jej to też jestem w szoku bo gyby to było lato to nic bym nie mówila ale to jest zima a co za tym idzie jest chłodno i wietrzno i wilgotno a to Dianie nie pomorze w leczeniu i w chorobie tylko wręcz przeciwnie!!!!!!Więc skoro wszyscy o tym wiedzą i Pani dyrektor też i przecież lubi ją to dlaczego takie postepowanie z Nią?????!!!!!!!!!!!!
  16. Przepraszam ale na tym etapie niczego nie jestem pewna w stosunku do Diany:placz: Wiem jedno: mam zamiar skączyć to co zaczęłam!!!
  17. Nie jest wesoło, bo nikt nie będzie w schronisku jej leczył bonharenem. Adopcja Diany tez jest bardzo wątpliwa i tylko i wyłącznie zależna to od dyrektorki a nie od weterynarza czy jakiegokolwiek innego pracownika schroniska a tu nikt nadziei mi nie daje że Pani dyrektor kiedy kolwiek ją wyda komukolwiek do adopcji!!! Tego weta nie było, co z nim ostano rozmawiałam, ale był inny, z którym wcześniej nie zamieniłam słowa, ale też człowiek z którym da się pogadać więc dzisiaj wykorzystałam sytuacje. Powiedział mi różne rzeczy – jedne dają nadzieje a drugie ją niszczą. Jednak szansa zawsze jest. Jeśli chciałabym ją adoptować to musiałabym przynieść zaświadczenie od lekarza, który leczył by Dianę poza schroniskiem, już w nowym domu, ale to tez nic pewnego, bo podobno adopcja nie jest możliwa z powodów osobistych (zbyt wielkie przywiązanie się do Diany, co zresztą widać), ale ja wiem na pewno, że jej będzie tysiąckroć lepiej w domu gdzie nikt nie będzie jej przywiązywał do płotu i mówił, że jest właśnie na spacerze!!! Mam nadzieje, że Pani dyrektor będzie chciała jak najlepiej dla Dianki i w co wierzę i zgodzi się na adopcje!!!
  18. I wróciłam. Dianka znów była na dworze przywiązana ale ja tego osobiście nie widziałam tylko wiem to bo kiedy szłam na Paluch spotkałam Diankę idącą z wolontariuszem i on mi to przekazał że wziął ją na spacer bo była przywiązana do płota… Na dodatek złego dzisiaj ugryzł mnie pies w schronisku. Ten pan, co wyszedł dzisiaj z Dianką przyprowadził za sobą następnego psiaka, który uciekł ze schroniska. Ja chcąc pomóc kazałam zaprowadzić Diankę i szybko podać mi smycz, ale okazało się, że pies gryzie, kiedy tylko zbliża się człowiek do obroży i tak się stało ze mną. Pies długo nie mógł się uspokoić wciąż trzymając mnie i gryząc gdzie popadnie. Na szczęście nadjechał pracownik i pies przestał, bo zainteresował się samochodem. Ja poszłam do Biura do Dianki i tam opatrzono mi rękę. Źle to nie wygląda ale mimo grubej kurtki pies pozostawił ślady swoich zębów na ręce choć kurta nierozerwalna to rany są. Potem napisze co z weterynarzem i powiem że nie wygląda to za wesoło.
  19. Ja nie mam nic do wystawienia na bazarku :-( bo ja nic swojego nie mam w sumie. Tak sobie myslę już tyle czasu ale jakoś jeszcze nie miałam 0odwagi prosić i czasu przede wszystkim ale będę chciała wystawić te cegiełki dla Dianki na allegro.Może luciolla wystawi a ja napisze tekst? Potem z nia pomówie o tym.Chcę by ona wystawiła bo ostanio jak Dianka byla na allegro było dość dużo zainteresowanych Nią:evil_lol: ale każda inna osoba może wystawić by tylko zebraż pieniązki dla Dianki.
  20. Tak sobie myślę by do Dianki zabrać Rome by sobie obie poganiały?Ale jak mi jej nie wpuszczą?
  21. Ale momencik:evil_lol: Vika_Bari ma uszyć dwa kubraczki dla Dianki:loveu: więc może zamiast na kubraczek zbierać by na bonharen,prześwietlenia,i badania krwi?(zaraz pójdzie do usunięcie zdanie z badaniami,prześwietleniem...
×
×
  • Create New...