Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Zdjęcia Dianki i wieści z dzisiejszego dnia skopiowane z jej wątku :oops: : Czy nikt już nie pamięta o Diance??:oops: Nie jest źle ;-) Rozmawiałm z lekarzem i może uda się u Dianki zastosować bonahren jeśli jest u nas w Polsce lek o takim samym składzie tylko pod inna nazwą a wtedy Dianka była by leczona Bonahrenem Dzisaj słoneczko moje nie wstało ze swojego poslanka jak przyszłam.Tylepała się cala więc ją nakryłam kocykiem i tak siedziałam z nią 2 godziny aż mi Punie wysterylizowali.Dianka pozwoliła Puni leżeć na swoim poslanku i zaraz wkleje zdjęcie tego :evil_lol: Dianka ciągle zaczepiala mnie bym ją drapala jak nie po głowce to po szyji i tak w kółko Wojtek więc zostałą wymiziana od nas wszystkich:loveu: [img]http://img404.imageshack.us/img404/4813/zdjcie16pn7.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/1027/zdjcie8kt1.jpg[/img][URL="http://img249.imageshack.us/img249/1027/zdjcie8kt1.jpg"][/URL]
  2. Czy nikt już nie pamięta o Diance??:oops: Nie jest źle ;) Rozmawiałm z lekarzem i może uda się u Dianki zastosować bonahren jeśli jest u nas w Polsce lek o takim samym składzie tylko pod inna nazwą a wtedy Dianka była by leczona Bonahrenem Dzisaj słoneczko moje nie wstało ze swojego poslanka jak przyszłam.Tylepała się cala więc ją nakryłam kocykiem i tak siedziałam z nią 2 godziny aż mi Punie wysterylizowali.Dianka pozwoliła Puni leżeć na swoim poslanku i zaraz wkleje zdjęcie tego :evil_lol: Dianka ciągle zaczepiala mnie bym ją drapala jak nie po głowce to po szyji i tak w kółko Wojtek więc zostałą wymiziana od nas wszystkich:loveu:
  3. Skarpeta będzie ale uaktywni się po poierwszej wpłacie na :[SIZE=3][B]"Dobermanka Diana" [/B][/SIZE][SIZE=2].Dziękujemy.[/SIZE] Ja w tej chwili już zbieram się bo jadę z moja Punia na sterylizacje.Od razu zmierzę Diankę i podam wszystkie wymiary dokladnie. Buziaki.
  4. Skarpeta załozona będzie po pierwszej wpłacie na tytuł "dobermanka Diana" [SIZE=2]Kochani proszę o każdy grosz dla Dianki bo obiecuje że się przyda.Bardzo Wam dziękuje.
  5. Dziękuje Konisiu że od[pisałaś.Bardo mi na tym zależało.Najważniejsze że są dobre wieści. Ja również mam dobre wieści na temat Puni:otóż jutro Punia po sterylizacji jedzie do swojego nowego domku :loveu: Jutro przekaże jak się będzie czuła po sterylce i jak zareaguje na swoja nową pańcie :loveu: Trzymajcie wszyscy mocno kciuki. Ja musze iśc spać juz bo jutro następny ciężki dzień.
  6. Oby maleńka szybciutko doszła do siebie i jak najszybciej do domku pojechała i zaznała miłości,cepła i poznała swoja Pańcie nawet choćby tymczasową ale Pańcie:lol:
  7. Więc tak: Dianka dzisiaj była na dluuugim ,dłuuugim spacerku. Troszkę ja przeforsowałam ale niestety ja Morsowa i Asia (nicka nie pamiętam ale dziewczyna z dogo) poszłyśmy do lasu potem ścieżką a potem na pole i końcu nie mieliśmy wyjścia jak poszukać jakiejś normalnej drogi. Dianka zakochana we mnie :crazyeye:Nie spuszczała ze mnie wzroku tak bym się przypadkiem nie zgubiła albo ona mi;) Byłyśmy na spacerze jeszcze z trzema psiakami, które też się wyhasały i wyganiały:loveu: a Dianka zazdrosna jak mój TZ:evil_lol: do żadnego nie pozwoliła mi się za bardzo zbliżać, bo jak tak to zaraz były zabki pokazywane,:-o ale zakochałam się w niej. Jutro zmierzę Diankę, bo dzisiaj zapomniałam metra wziąć:oops: Mimo to nic stracone, bo jadę z Punią na sterylkę do schroniska i do jutra wszystkie wymiary będę miała. Co do kubraczka: Vika_Bari uszyje Diance kubraczek za co bardzo ,bardzo dziękujemy:Rose: :Rose: :Rose: Pieniążki nadal jednak będą potrzebne a wszystkich zainteresowanych na co zapraszam na moje PW albo gg (tu nie mogę pisać o tym) Dianka kazała wszystkim cioteczkom zaglądającym tutaj i pomagającym bardzo podziękować. Wciąż szczekała i przypominała mi o tym żebym nie zapomniała (świadkiem jest morsowa i Asia i wielkie podziękowania ode mnie :loveu: Co do skarpety: widzę że jeszcze nie jest założona na AFN? Może GreenEvil jeszcze nie odczytała ale zaraz poproszę jeszcze Aga_Mazury. Wszystkim serdecznie dziękuje za wsparcie i wszelką pomoc, która teraz jest niezbędna. Muszę jeszcze wymyślić jedną rzecz która jest niezbędna dla Dianki ale o wszystkim którzy są zainteresowani na PW
  8. ale sie teraz wkurzyłam:angryy: Napisałam dłuuuugi post i mi go wcielo!!!! Za chwilkę jeszcze raz napisze ;)
  9. Jutro Punia jest zapisana na sterylizacje :loveu: O 10-tej musze być w schronisku.Oby maleńka dobrze to zniosła:-(
  10. [quote name='Kobold']@ romenka no to wimiziaj Dianke tez ode mnie. :kiss_2: Czy Dianka bedzie miala skarpete na AFN?? Bo jak nie to podaj nr.swojego konta na pw. Sproboje cos dorzucic A kurbak jak mi sie uda to i tak kupie bo 5€ to naprawde tanio. Kubrak jest nowy i org.zapakowany.No chyba, ze zaczna inni licytowac (ale na to nie wyglada :lol:) Moze innej psiakowej bidzie sie przyda.Co z leczeniem,udalo Ci sie czegos nowego dowiedziec?? Kochana kubraczek najprawdopodobniej Dianka będzie miala szyty na miarę :loveu: Dzisiaj co do leczenia wszystko napisze ale wątpie czy coś nowego się dowiem:shake: Jak tylko przyjadę i chwilke odpoczne od razu nap[isze wieści ze schroniska. Co do skarpety to już napisalam PW do GreenEvill ale jeszcze nie mam odpowiedzi ale myslę że skarpeta będzie założona bo wolałabym by pieniązki wlaśnie tam wpływały a nie na jakieś moje konto którego i tak nie mam ;) (mój TZ ma) ale wole by wszystko było jasne.Dziękuje ci i wszystko wyjaśnie jak już tylko przyjadę.Czekaj również na PW bo należy Ci się wyjaśnienie co do Dianki :evil_lol: tak jaknapisane jest w temaci;) Buziaki i Diankę wymiziam:evil_lol:
  11. JA TRZYMAM KCIUKI ZA WASZEGO PIESKA BERUSKA BY WSZYSTKO POSZLO SZYBCIUTKO I BERUSEK MÓGŁ JUŻ BYĆ ZDROWYM PSIAKIEM.Chcialam również bardzo Wam podziękować za pomoc Diance bo bez Was nie miaabym szans by nawet próbować.Dzisiaj powinna być skarpeta założona dla Dianki.Proszę Was bardzo jeśłi możecie wspomóżcie.Ja wieczorem napiszę na co są konieczne pieniądze dla niej tylko że wolałabym pisać na PW bo jednak na dogo nie zabardzo mogę :-( z jednego względu ale mówię o tym na PW. Już ide zbierać się i pojadę do mojej Dianki zobaczyć jak się czuje i czy nie siedzi przywiązana do płota :-( Serdeczne podziękowania i wielkie zalizajki od mojej Dianki dla Was:loveu:
  12. Dianko moja śliczna już niedługo będę wyjeżdżała do Ciebie :loveu: Będziesz miala wielkie zalizaje od cioteczek z dogomanii które tak bardzo Ci pomagają :loveu: DZIĘKUJEMY!!!
  13. [quote name='morisowa']zamiast o fotkach, lepiej napisz co z domkiem?[/quote] DOMEK SIĘ SZYKUJE WSPANIAŁY :loveu: A PAŃCIA JESZCZE WSPANIALSZA:loveu: Morisowa narazie nic nie wiem ale jak tylko dojdzie do spotkania Puni i Pańci to obiecuje zdam całą relacje :evil_lol:
  14. Karusiap jesteś bardzo kofffana że pamietałaś i że cały czas walczysz ze mną o Diankę :buzi:
  15. :-( Biedactwo.Dorotko narazie dzięki Tobie,Twojej miłości i wierze On wie że ma po co żyć i jeszcze zobaczysz zacznie ci chasać ze szczęscia. Proszę miej wiarę na lepsze jutro nie poddawaj się.To silny piesek i on sie tak łatwo nie podda więc i Ty też nie. Może jutrzejszy dzień przyniesie coś lepszego ioby te slowa się sprawdziłyu za co mocno trzymam kciuki. Pamiętaj-wiara przynosi cuda!!!
  16. [quote name='łaciata']ale nie mam siły na aukcje i latanie po forum, bo glowa mi pęka, ja już mam swoje lata, więc prosze daj znać, jak można pomóc, parę groszy jakoś wyskrobię. łaciatko ja poproszęna AFN by zalożyli skarpetę Diance bo ja żadnych pieniązków nie przymę do ręki.Jak trzeba będzie to ze skarpety się weźmie.Jeśli możesz prosze dołóż troszkę bo zbieram jeszcze na lek a resztę napisze na PW jak będziesz chciała ;) ale ma jeszcze plany tylko pisac o nich nie moge:-(
  17. W sumie to nie wiem czy nr 18 nie był by dobry.Jutro do nich napisze i podam wymiary Dianki niech oni bardziej doradzą.
  18. [B]GoniaP[/B] bardzo Ci dziekuje że oferujesz pomoc ale mam wrażenie że będą za małe ;( .Wklejam to co znalazłam odpowiedniego: [URL="http://www.mrdog.pl/index.php?produkt=114"][B][COLOR=#810081]KOMBINEZON OCIEPLANY[/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2]Index: 00011[/SIZE] [URL="http://www.mrdog.pl/index.php?produkt=114"][COLOR=#810081]Kombinezon ortalionowy ocieplany polarem zapinany na zamek jest doskonałą ochroną przed zimnem i zimową chlapą, zalecany szczególnie dla psów o krótkiej sierści. [/COLOR] [COLOR=#810081]Na nogawkach naszyte są paski odblaskowe[/COLOR][/URL] [IMG]http://www.mrdog.pl/up_files/308_kombi_00011_m.jpg[/IMG] [B][URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:;"][IMG]http://www.mrdog.pl/mrdog/images/zobacz.gif[/IMG][COLOR=#0000ff]POWIĘKSZ[/COLOR][/URL][/B] [LEFT]Cena:[/LEFT] [LEFT][B]60.00 PLN[/B] rozmiar: 10 [B]69.00 PLN[/B] rozmiar: 12 [B]78.00 PLN[/B] rozmiar: 14 [B]87.00 PLN[/B] rozmiar: 16 [B]95.00 PLN[/B] rozmiar: 18 [B]104.00 PLN[/B] rozmiar: 20 Jest drogi ale nie aż tak bardzo.Gorszew idziałam po takich cenach a to chyba jest najcieplejszy jaki znalazłam tylko niech ktoś mi powie:Czy jak dobcia będzie chciała się załatwić trzeba będzie jej to ściągać?:oops: Dziękuje Wam bardzo mocno!!![/LEFT]
  19. Beatko ja dopilnuje by Dianka miała kubraczek zakładany a na noc ściągany.Jeśłi nie będę mogła to inne dziewczyny pomoga.Ja do niej jak narazie jeżdże co drugi dzien ale postaram się codzinnie w miare mozliwości.Kochana jeśłi jest szansa że będziesz mogła zapłacić całą kwotę proszę zrób to.Ja narazie wolałabym jeśli mam życzyć pieniązki trzymac je na bonharen.Jest szansa że będzie za darmo ale narazie nie będę nic krakac żeby nie zapeszyć;) Obiecuje że jesli nie będzie trzeba kupić tego leku to przyślę ci na konto te 50 zł.Zgodzisz się??
  20. Bardzo kochane jesteście!!!Dziękuje za odzew:loveu: Dianka jest dosyć duża.Od szyi do ogona ma 78 i tyle samo w obwodzie klatki piersiowej.
  21. [quote name='BeataJ']Ja moge kubraczek zasponsorowac tylko musialaby miec jakies choc przyblizone wymiary. I czy ktos jej go zalozy? Czy w schronie beda dbac aby sie nie zamoczyl? Musi ktos tego pilnowac, bo w mokrym bedzie jej jeszcze zimniej. Beata[/quote] Ja do małej jeżdżę co drugi dzien ale jeśli trzeba będzie to będę jeżdzić codziennie po to by założyc jej kubraczek i pobyć z nią i pochodzic na spacerki-bo to główny cel. Sęk w tym że Dianka z rana wyprowadzana jest na dwór i tam przywiązywana do płota!Ma tylko zascielone pod tyłek ale nic wiecej a jej jest przeokropnie zimno bo cała się trzęsie!!!Nie można dopóścić do tego bo choroba całkiem się rozwinie a wtedy nie będe miała szans na adopcje jej!:placz:
  22. Dziewczynki to musi być kubraczek na chroniący przed zimnem.Ja jeden znalazłam zaraz podeślę wam dane ale jest sprawa taka:nie ma na to pieniędzy:-( Ja moge dodać 50 którem bedę miala na bonharen (który też jest jej potrzebny bardzo a kosztuje 260 zł podobno) ale jest szansa że będzie może za dramo więc dlatego narazie te pieniązki-50 (które tez pozyczę) zł dam na kubraczek dla niej ale potrzebne jeszcze tyle samo:-( Prosze pomóżcie mi :-(
  23. Podobno ją nie boli ale tak spi w cieple tyle że wyprowadzaja ją rano na dwór,przywiązują do płotu a ona się cała trzęsie z zimna!:placz:
  24. Dorotko ni pisz tak :-( Zaglądamy ale nie piszesz co u Filipka i u Ciebie.Napisz jak się czujecie? Przesyłam dla Was wielkie buziaki :loveu:
  25. Ech laleczko mało kto o tobie pamieta :placz:
×
×
  • Create New...