Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Do pierwszego niedaleko więc poczekam :diabloti: :eviltong:
  2. Co ja biedna poradzę na moja głupotę :cry: Nie wiedziałm że tak to działa więc nacisnełm (prawie niechcący :diabloti: ) ale przysięgam myślalm że to polega na czymś innym że musze najpierw konto podać potem przelać za cegiełkę i wtedy kupuje a to jednak nie :angryy: Ufff,dobrze że nie zaznaczyłam 85 cegiełek wtedy to by były jaja:diabloti: :megagrin: a myslalam o większej ilości cegiełek,nie powiem:diabloti:
  3. O jej z fotkami będzie problem chyba że z telefonu bo aparat cyfrowy zepsół się :shake: ale morisowa jutro będzie chyba więc popstryka już fotki naszej Diance:evil_lol:
  4. Od wczoraj dlatego jestem taka ciemna w tym :wallbash:
  5. Z wpłatą nie będzie problemu ale z konta nie mogę bo TZ wyciągną wszystkie pieniądze od pierwszego oczywiście że zapłacę za cegiełkę-tyle że to jest baaardzo dziwne bo ktoś może wcisnąc kupuje wszystkie 100 sztuk a wcale nie zpłaci i aukcja pójdzie w ***** :angryy:
  6. Kochan własnie nie przyszedł ale byłam pewna ze będzie.Szkoda ale jutro diance dam mój serdak zapinany jak do niej pójde i opatulę jką w ten serdaczek :evil_lol:
  7. A teraz próbbowalam to naprawic i kupic cegiełkę i jest 0 na koncie :angryy: Zaraz zwariuje!!!
  8. ale :crazyeye: coś nie tak z tym allegro!!! Ja weszłam w kup teraz jednak nie kliknełam,nie podałam że wpłacam z kont na konto a mimo to zaakceptowało że kupilam cegiełkę:angryy: Co to ma znaczyć??Dlaczego takie coś??To każy moze sobie tak robić i wciskać na Kup teraz a mimo to nie kupuje bo przeciez nie dokonujej żadnek wpłaty. Wytłumaczcie mi to błagam.
  9. :loveu: :loveu: :loveu: Bardzo dziękujemy Shirrrapeira :buzi: :modla: :Rose: :loveu:Rozumie sie że za włoski...???:razz: Więc którego się umawiamy :razz: Wielkie dla Ciebie buziaki:loveu:
  10. Lozerko w takim razie czytaj od strony 19-stej bo tam zaczą się nowy rozdzial życia Dianki.
  11. Dorotko masz jeszcze: Więc za to trzeba było karme kupić.
  12. Wielkie podziękowania dla użytkowników allegro : wubeh-który zakupił dla Dianki aż 5 cegiełek jak również, jendrus15- za wykupienie aż 10 cegiełek dla naszej Dianki Dziękujemy z całego serca:Rose::modla::Rose:
  13. Nie ma problemu Shirrrapeira ,przecież wiesz że zawsze mogę Ci robić włoski :loveu:
  14. Kobold spokojnie a wszystko się uda ;) Co do ceny to miało znaczyć że dużo:razz: ?Baleyage za 30 zł:diabloti: Kurcze Dianka jakoś zbierzemy kaskę wspólnymi siłami :roll: Dzięki kochani że kombinujecie ,kobold bardzo ci dziękuje za wszystko,jesteś bardzo kochana!!!
  15. Dorotko nic już nie masz na koncie Filipka??? Karme przeciez możesz kupic z konta AFN.Dorotko nie kombinuj tylko leć do sklepu i obiadek rób!:mad: A najlepiej jakiś obiad z kostakami to i psiaki coś na ząb dostaną :evil_lol: i będzie wtedy wilk syty i owca cała :diabloti: A TAK SWOJĄ DROGĄ TO WSZĘDZIE TAK CIĘŻKO TERAZ Z PIENIĄDZMI???:-( Trzeba pamiętać że po burzy zawsze wychodzi słoneczko i tak samo tym razem bbędzie poza tym nie jesteś sama tylko masz w około mnustwo osób którzy caly czas wspierają nie tylko słowem....Trzymaj sie cieplutko. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=160641686 - UWAGA FARAONIK BARDZO PROSI O WSPARCIE FINANSOWE I KUPOWANIE CEGIEŁEK A TROSZKĘ ICH JESZCZE ZOSTAŁO WIĘC:GOTOWI DO BIEGU START!!!:scared:
  16. LUDEK DZIĘKUJE ZA INFORMACJE JA JEDNAK NIC NIE BĘDĘ KOMBINOWAĆ Z BONHARENEM PÓKI NIE WYCIĄGNĘ DIANKI ZE SCHRONISKA. Już coraz więcej pieniązków ma koncie Dianki więc nieługo zabierzemy ją tylko na badania i rtg a bonharen będzie [podawany jak Dianka będzie już u mnie.Dzisiaj czekam na kubraczek dla Dianki jeśli dziś nie przyjdzie to neistety ale Dianka będie miąla dopiero w poniedziałek najpóźniej we wtorek.... Dzisiaj będę chciała pojechac do niej choć nie wiem dokładnie co mam robić bo jeśli kubraczek przyjdzie mnie nie będzie w domu(nikogo nie będzie w domu) więc będę mogła go odebrać jutro a jutro tez chcę jechać do Dianki. Dorotko ,jesteś bardzo cudowną osobą.Żebyy sama nie mieć co jeść a psiakom kupować....:crazyeye: Ale musisz dbac o siebie też tak samo jak o Filipka -pamietaj o TYM!!!! Bardzo się ciesze że Filipkowi zrobiło się lepiej:loveu: Jednak ja mam to przeczucie,co:B-fly: ??:evil_lol: To chyba ciąża tak wpływa na mnie że wiem więcej niż powinnam;) Trzymam ciągle za Was bardzo mocno kciuki i pamiętaj Dorotko zawsze jesteśmy z Wami :calus:
  17. http://www.allegro.pl/item160916263_dobermanka_diana_pilnie_potrzebuje_pomocy_zajrzyj.html Beatko to jest Dianka na allegro z pięknie zmienionym tekstem którym autorstwem jest teraz supergoga:loveu: Ten jest ddddużo lepszy:loveu:
  18. A czy te osoby które kupiły cegiełki mają wyslane zdjęcia na pulpit??? KUrcze lepiej żeby tego tak niezostawić bo jednak obiecane. Kto tego pilnuje??
  19. :crazyeye: Co to znaczy??:cool3: Nie ufacie :-(? :flaming: Spokojnie,pewnie że zbieramy na Diankę i tylko na nią.:eviltong: Supergoga dziękuje :loveu: Ja wczoraj wkurzyłam się jak mało kto!!!:angryy: Poszłam robić włosy koleżance której już dwa rzy robił.Raz kiedyś zrobiłam jej za 50 zł baleyage z podcięciem i modelowanie(bo taką mam cenę) i jeszcze dziecko...I oczywiście dostałam ile chcialam jednak nie podobało mi się to i kazałm jej przyjść na poprawkę dodania ciemnych bo ona chcioała tylko rozjaśniaczem i wyszły za jasne więc powiedziała że chyba mam racje.Przyszła pieniędzy nie wziełam bo tak jak obiecałam to była poprawka i teraz znów dzwoni io mówi że chce to samo-taki sam jak ostanio i zrobiłam jej wczoraj równiez z podcięciem,modelewonaiem ale mi cena sie nie zmieniła jednak jej jakimśc cudem tak i zapłaciła mi 30 z nie 50:angryy: Nie miałabym żalu o te marne 20 zł bo mogę i zadarmo ronbić ale nie teraz kiedy sa potrzebne pieniądze i te pieniądze przeznaczam na Diankę!!! Nie jestem pazarna ale to bardzo się mi to niespodowało i pomyslałam sobie że ludie nie mają wstydu!Nie dość że tachalam się z tymi rzeczami do niej przez 40 min by dojechać robiąłm do 22-giej jej wlosy to ona tak się odpłaciła :angryy: .Powoedziałm teraz sobie że z góry ustalam cenę by potem nie było żadnych niedomówień!!! Dianeczko ale nie martw się już 30 zł masz ode mnie i 20 zł Łaciatki a jescze czeka mnie jeden baleyage właśnie cioteczki z dogo więc nazbieramy!!! Wiecie co koleznaka zaproponowała mi żebym była konsultantka aywon.Zastanawiam się co zrobić?Bo jeśli to miałby być kolejny zarbek dla Dianki to czemu nie :evil_lol: a te kosmetyki może sprzedawałabym na bazarku:razz: .I co wy na to??
  20. Dobrze Dianeczko ja uciekam robić włoski bys miała na lekarstwa a Ty kochana nie spdaj tylko proś wójków i cioteczki o pomoc i o kupowanie cegiełek:evil_lol: Czas start!!!:evil_lol:
  21. Dziękuje supergoga!!!Jestes niesamowita i jak pięknie poprawiąś tekst :loveu: o to mi chodzilo!!!! Ja dzisiaj otrzymałam list aktywujący moje konto w allegro więc tez kupie cegiełkę :loveu: ale najpierw czekam az się pojawią pieniązki na koncie TZ-a :evil_lol: Prosze o kupowanie cegiełek :loveu:
  22. Bardzo dziękuje Kochana bo jednak zrozumialś o co mi chodziło :-( Właśnie że najpierw znalazłam,potem oddałam i nów zabieram.Dziękuje bo jednak podniosłaś mnie na duchu.Jesteś cudowna!!!
  23. AAAAA,co do włosków to pomyślimy :evil_lol: także zapraszam :loveu: i wtedy bedą dwie królewny Ty i Żabolinka :loveu:
  24. [quote name='dusje']romenko kochana, dziekuje ci serdecznie tu na watku za twoj post. Nie znamy sie osobiscie, ale nasza korespondencja dowodzi tego, ze mozna zaprzyjaznic sie nawet na odleglosc. Ciesze sie ogromnie, ze podtrzymujesz ten watek. A rzeczywiscie moze morze przeskocze z tymi psimi ogonami, a ty mi piekna fryzurke zrobisz i odmlodzisz o te 2 lata:evil_lol: tylko 2, pamietaj i nie waz sie myslec ze mam 44 lata:diabloti: Mam wygladac jak kwitnaca 20 tka wiec mow od razu czy umiesz to zrobic. Jesli nie, to juz sama nie wiem kogo mam obwiniac o moj wyglad:evil_lol: Trzymaj sie cieplutko i trzymaj kciuki za Zabule...takiej panny mozna mi tylko pozazdroscic. Jesli zobaczysz jej zdjecia......padniesz z wrazenia........ona bedzie moja krolewna....[/quote] [B]Dusje[/B] polubiłam Cię od pierwszego wymienionego z toba listu :loveu: mimo że mnie opierniczyłaś za nieprzedstawienie się :evil_lol: ;) Potem już tak bardzo mi zapadłaś w serce że nie mogłam z Tobą stracić kontaktu a potem na dogo się pojawiłaś i napisalaś o Dragonku list do mnie :-( od tamtej chwili zostałAś moją PSIAPSIÓŁKĄ :loveu: A O żABOLINCE PAMIETAM CAŁY CZAS :loveu: Cieszę się że jesteś nami tutaj :buzi:
×
×
  • Create New...