Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Niestety ale nie jest dobrze:placz: W tej chwili modlę się by to była spondyloza a nie nowotwór:-( Muszę jechać do "ELWET" na milografie.Dzisiaj zrobiliśmyy tylko badanie krwi za 78 zł i będzie gotowe na jutro.W badaniu będzie uwzględniony pozim wapnia i fosforu.Bedzie potrzebne napewno do następnych badań więc nie żalowałam. Łapka Dianki:byc może nowotwór skóry :placz: .Jest stan zapalny.Dostałam maść i do przemywania coś.Jeśłi nie zejdzie stan zapalny świadczyć będzie że jest coś nie tak. RTG:nie robiliśmy bo nie ma sensy póki nie wykonam milografii.Muszę jak najszybciej tam zadzwonić i się skontaktować z nim.Dianka miała to badanie 31 października jednak miała jechać za 3 tygodnie na powtórzenie jednak widzę że nikt w schronisku się tym nie zsją:angryy: !!!Jeśłi badanie już teraz wykarze że to zmiany nowotworowe to znaczyć będzie że Dianka nie chodzi tak źle bo ma spondylozę tylko że ma nowotwór i tym trzeba się zająć a nie spondylozą.Dlatego pisze że wolę spondyloze :-( Dianka była dzisiaj baardzo dzielna u weterynarza.Nie wyrywala się i spokojnie Pani dr pobra la krew Diance. Jutro będe miala fakturę z lecznicy ale zapłaciłam dzisiaj 123 zł i w aptece: 26.64 zł-fakure z apteki mam i zaraz zeskanuje. Nie wiem co mam myśleć,nie wiem co robić :placz: Diankę boli podonbno dlatego tak piszczy(mówi pani dr) Mam dla niej rimadyl i już za chwilke jej dam.Dostała mniejszą dawkę bo narazie nie wiedomo co jej dolega doopiero kiedy pojadę do ELWET i zrobię badania to będziemy wiedzieć jak ją leczyć.
  2. Słonko musze się zbi8erac już do lekarza ale już pisze:ja z TZ pojechałabym do Tomaszowa a ciebie samą z Dianką zostawiłabym.Jeśli pasowałaoby ci to zastanów się nad tym kochana.Już zmykam.Trzymajcie kciuki za badania
  3. To jest narośl drugą właśnie taką narośl Dianka zdarła.Musiała się wywalić i zetrzeć o asfalt :-( Oby tylko nic się nie czepilo bo z takich rzeczy naprawdę czepiają się różne gówna
  4. To właśnie ta łapka która bardzo mnie niepokoi :-( [SIZE=1] [SIZE=1] [SIZE=1]
  5. Napisz do kogoś prosze o wystawienie psiaka na allegro może akurat...Trzeba jakąć bardzo wzruszającą historie napisać może zlitują się ludzie...??Trzymam kciuki bardzo mocno.
  6. Dziękuje kochani. Dzisiaj TZ przywiezie dywan dla Dianki bo biedulka bardzo się ślizga na panelach i płytkach a tak bynajmniej będzie już się jej dobrze chodzić po mieszkanku. Dianka cały czas śpi wtulona w koc.Chyba sił biedna nie ma bo głodna :-( ale musze ją przegłodować inaczej nici z badań :shake: Tak się zastanawiam:może coś TZ zabrałby z Tomaszowa by wystawić dla Dianki na bazarku tylko jeszcze nie wiem co :oops: Tam nic mojego nie ma ale może znajdzie się coś co nie jest potrzebne a nikt się rzucać nie będzie jak zabraknie w domu:razz: więc będę mówiła. Jeśli chodzi o mój wyjazd do Tomaszowa to zaostanę a TZ sam powie rodzicoom o nowinie. Nie mam z kim zostawić Dianki więc nie mam wyjścia ale napewno więcej wskurałabym jakbym pojechała i zawsze coś dla Dianki przywiozłabym... może Shirrrapeira zamieszkałaby u mnie na te kilka dni jak TZ by sie zgodził i oczywiście Agatka ?Ona się dobrze zajmie Dianką i nie balabym się jej zostawić w mieszkaniu ale nie wiem jak mój TZ :oops: Agatko co ty na to??
  7. Dorotko daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała i będziesz na silach.Nie martw się.Zobaczysz wszystko się ułoży. Jesteśmy z Tobą slonko. Wymiziaj Filipka bardzo mocno od nas wszystkich i powiedz mu że wszyscy jesteśmy z Nim na dobre i na złe...
  8. A może ktoś mi zrobi śliczny banerek :oops:
  9. O jej coż tu tak mało ludzo zagląda??:mad: FikuMiku powiedz czy wystawiąlś pieska w ogłoszeniach?Może allegro??Popros kogoś by Ci go wystawił piesek będzie miał większe szanse na znalezienie domku.
  10. Jesteście bardzo wspaniali w tym co robicie!!!Trzymam bardzo mocno za Was kciuki by wszystko się powiodło i by jak najwięcej było domków dla Dobermanów bo to naprawdę wspaniałe psy!!! Nie poddawajcie się nawet jeśli będzie źle to wygladać tylko dalej dążcie do celu bo tylko upór,wiara,nadzieja pomoże Wam ciągle kroczyć dalej,do przodu. Jestem pełna podziwu dla Was!!!
  11. Na 16-stą dopiero więc jeszcze się pomęczy poza tym lekarz zabronił jej dzisiaj cokolwiek jeść przez cały dzień. Dużo śpi Dianka teraz ale to chyba dobrze.W końcu w nocy bardzo się umęczyła więc teraz musi sobie odpocząć.
  12. Dorotko trzymamy kciuki za dzisiejsze badania Filipka :calus:
  13. Dianka cały czas leży tylko co jakiś czas popiskuje sobie i znów kładzie łepek na posłanku.Dzisiaj głodówka ale bardzo mi jej żal bo widać że głodna...:-( Nie chce pić wody :shake: na siłę też nie bardzo wchodzi jej.Smutna bardzo :-(
  14. [quote name='zurdo']A czy ja mogę ładnie prosić o likwidację skarpety Collie Pabianice i przekazanie pieniędzy na Dobkę Dianę? Jeśli mogę - to poproszę Tylko zobaczcie :loveu: Kochana zurdo dziękuje Ci z calego serduszka!!!! Nawet nie wiesz jak bardzo nam pomożesz!!!!Jesteś cudowna :iloveyou: :Rose: :buzi:
  15. Bardzo dobry pomysł Ludek :evil_lol: W takim razie potem dam ogłoszenie .teraz niestety muszę uciekać z kompa.
  16. [quote name='pucka69']a tu moje aukcje, na Diankę : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40376 http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2803076#post2803076 Kochana dziękuej CI bardzo mocno za pomoc i pamięć!!!Dla Dianki to niezbędę by mogła dalej normalnie funkcjonować.Trzeba dzialać z leczeniem jej bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.Ona się wywraca,ledwo chodzi już i tylko te nóżki ciągnie za sobą.Dzisiaj nareszcie wizyta u lekarza i badania...Zobaczymy co powiedzą na zdjęcia ale martwie się bardzo :-( Dianka znów nie dała nam spać w nocy.Piszczała ciągle ale tak jakby ją coś bolało.Ona nie piszczy za dyrektorką jednak tylko dlatego że boli...Widza to :placz: i nie wiem jak jej pomóc!!!Nie może się położyć bo za chwile wstaje i znów piszczy.Jak podchodze i głaskam jest lepiej ale tak jakby bała się położyć na bok a na lewy to wogole nieodważyl się jeszcze odwrócić.Ją chyba boli ten drut niewyciągniety,już sama nie wiem :-( .Bardzo niepokoi mnie narośl na łapce która zdarta jest do krwi .To też ją boli bo ciągle liże ją a w nocy zauważyłam że jak jej polewam ją woda utlenioną dopiero Dianka się uspakaja.Moze niech w klinice powiedzą mi czy warto brać próbkę bo jeśli to moze być coś z nowotworem to lepiej szybko działać.Nie chce krakać ale nieładnie to wygląda stąd mojje obawy. Nie znam się na zachowaniach psów dlatego dmucham na zimne już teraz.Raz zrobilam błąd z Dragonkiem bo też nie zauwazyłam że go boli bardzo potem z Dianką kiedy ją znalazłam a teraz już nie chce poełnić tego błędu dlatego wszystko co będzie mnie niepokoić będe zgłaszała do Doktora :oops:
  17. Dorotko :-( Teraz dopiero wiem jak bardzo cierpisz :-( Dianka najedzona.Wyciera sobie łepek o koc i wydaje bardzo dziwne dzwięki.Nie wiem z czego to wynik...Ona ma na łapce jakieś tarośle i właśnie jedna z nich starła się do krwi.Boje się że może to rakotwórcze .Ona liże to co chwilkę ale kjak polałam wodą utlenioną ciągle się jątrzyło i jątrzylo białe...Teraz spryskałam spirytusem żeby zsychało. Dianka ma apetyt i to bardzo dobrze.Wcina ryż z kurczakiem aż miło :evil_lol: patrzeć i nie ma biegunki.Trzymajcie kciuki za jutrzejszy dzień -jutro wszystkie badania.
  18. Kochana dzięuje jeszcze raz.Agatko jesteś naprawdę bardzo kochana. Kochani kupujcie jak tylko możecie na bazarku bo Diance pilnie potrzebne sa pieniązki :-(
  19. Kochani nie wiem co się dzieje ale Dianka płacze chyba :-( Najpierw popiskuje a potem ma łezki w oczkach które lecą jak czlowiekowi:placz: Nie wiem czy ja już za dużo filmów się naoglądałam ale autentycznie tak jest u niej. Teraz śpi biedulka.Nieługo dam jej jedzonka i na dwór wyprowadzę by sie załatwiła.Bardzo chrapie teraz.Już bym chciała by było jutro przynajmniej wet by ją zobaczył... Boję się o nią :placz:
  20. Dorotko modlę się za Was .Za Ciebie byś nie traciła wiary,była silna i byś przestała cierpieć tak bardzo, by Bóg dopmógł Wam w tej trudnej chwili przez jaką teraz musicie kroczyć.Nie martwie się że nie umiesz postępować mądrze bo umiesz i robisz to przez cały czas tylko martwie się przez co przejdziesz Ty kiedy zapdł by wyrok bo wiem że nie pozwolisz cierpieć Filipkowi, jednak ja nie tracę nadzieji na lepsze jutro ale Ty nie sugeruj się moimi odczuciami Dorotko tylko postępuj zgodnie z tym co mówi Ci serduszko bo nikt z nas nie wie prócz Ciebie jak jest naprawdę.W każdym razie każdy kto tu zagląda bardzo trzyma kciuki za Filipka i za Ciebie Dorotko i każdy z nas nic nie powie złego niezależnie od tego jaką decyzje będziesz musiala podjąć.Wszyscy jesteśmy z Wami całym sercem i pamiętamy... Julcia już zaczyna nabierać sił,zdrowieje dziewczątko za co też trzymałam kciuki i co bardzo teraz mnie ucieszyło. Przytul od nas aniołeczka tak mocno jak się tylko da a Ty Dorotko głowka do góry,jutro następny dzień który może przynieść radość...
  21. [quote name='karusiap']a co jest do licytacji??prosze o watki do bazarkow wszelkich:) Słonko tu masz wątek bazarku Dianki ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40337
  22. [quote name='gamoń']A jak sie czuje i dogaduje z Diana Twoja pierwsza sunia Roma.Bo tą sunię którą wziełaś z Palucha -chyba nazywała sie Pusia komus oddałas do domku??? Czy Roma nie czuje się zagrożona taka sporą rywalką o Twoje względy??;) Romcia zazdrosna jak zwykle i znow będzie ulubinicą TZ-a a na mnie się nawet patrzec nie będzie :diabloti: zazdrośnik mały.Ale Roma dzielnie narazie walczy o moje względy choc widze już że znów zaczyna być tak jak z Punią czyli odwraca się i udaje że nie słyszy... Dianka dzisiaj nieźle nastraszyła Rome bo pokazala jej ząbki tylko nie wiem dlaczego ale domyślam się że chodzilo o posłanie Diany bo Romcia próbowala wejść po tym zdarzeniu Roma nie zbliza się za blisko do Diany ;) ale obie oberwały ode mnie!Roma za to że jest namolna a Diana za zęby :diabloti: od razu ucichło w domu i zrozumiąły chyba o co mi chodzilo :evil_lol: Punia w nowym domku,wspaniałałym gdzie baaardzo ją kochają i się troszczą o nią.Nareszcie nie jest zazdrosna o innego psa i ciągle dopomina się pieszczot :loveu:
×
×
  • Create New...