Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. Czyli tak.... Kotka TOSIA zostala wysterylizowana... Pod mój pilotaż przychodzi czarny mic. labka, o ktorym już wspominałam. Jest to sliczny, masywny pies, bardzo miły, zrownoważony, ok. 3 letni. Nie lubi kotów, ale jest moim zdaniem super psem! Żyje w kojcu, nic nie umie - trzeba go wszytskiego uczyć! [IMG]http://images36.fotosik.pl/97/d7bc2483710ca7cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/101/f99f4e0cd36619d4med.jpg[/IMG] Barii (bo tak się zwie) obecnie przebywa w domu opieki społecznej, gdzie zostac nie może. Trafi do mnie za ok. 1,5 m-ca, bo przed maturą nie dam rady takim psem się zajać. A wczesniej przyjdzie do mnie mix. goldena z Katowic! Pan już się ze mną kontaktował, jutro bede ustalać szczegóły, takze prosze o wsparcie jego tymczasu! Nie pozwólmy mu trafic do schroniska, bo ma ogromne szanse na adopcje, a niestety ta perspektywa jest coraz blizsza, bo ma zaledwie parę dni... :( Ja go wezme, ale musze miec 'podstawke pod rodziców' - nie wiem jak to ladnie ujac, po prosru bez funduszy to klops, już Panda jest sporo na minusie - wczoraj musiałam ją odpchlić, bo ma pchły, zakupilam też spray na pchły... W sumie na minusie jest prawie 40 zł.
  2. [quote name='maciaszek']Jasne! A, tak z ciekawości, jaki jest koszt dt u Ciebie/Ani? Warto wiedzieć ;).[/QUOTE] To zalezy od psa, ja orientacyjnie mówie, ze za bydlaka zamknie sie w 300 zł. U MNIE! To jest cena początkowa, a potem moze podlegać negocjacji - wiesz wszystko zalezy od tego jakie pies ma potrzeby ;) A Ania liczy 150 zł. + 50 zł. za kazde dodatkowe 5 kg. psa ( a podstawa obejmuje chyba psiaka 10 kg), Anuś sprostuj mnie jak cos pomieszałam ;) Chciałyśmy to ustabilizowac, bo klops - ludzie i tak rozmawiają ze mna jak z Anką, i traktują nas jak jednosc (Anuś brałyśmy ślub koscielny czy cywilny? :diabloti:) xD Sama nie wiem, napewno nie przekroczy u mnie NIGDY 300 zł., bo dla mnie droższy DT to juz ewidentnie zdzieranie kasy 9no chyba, że chodzi o specyficznego psa, ze specyficznymi wymogami np. specjalistyczną karmą) :/
  3. [quote name='Natussiaa']posty skaczą:shake::shake: Ale nic nie wiem ,żeby nie pracowała. Z tego co ja wiem to nadal pracuje. ;)[/QUOTE] :D Dobrze Maciaszku, że podalas mój numer... czy gdyby co mogłabym ciczyc na wsparcie z konta katowickiego, skoro miałby trafic do katowic...? Ja jutro jade do labradora, to bede już jutro wiedzieć duuużo wiecej. Panda w piątek rano jedzie do domku (trzymajcie kciuki, żeby nic się nie zmieniło)
  4. [quote name='Natussiaa']będę się rozglądała za Amorkiem[/QUOTE] Ty masz jakieś kontakty w schronisku w Chorzowie? Bo tak mi śmignęło? Nie wiesz moze, czy Ela K. nadal w schronie pracuje?
  5. Jesli byłoby miejsce dla nas z naszymi podopiecznymi, to my bardzo chętnie skorzystamy... zresztą my wybredne nie jesteśmy :evil_lol:
  6. [quote name='maciaszek'][SIZE=3][COLOR=Red][B]BoUnTy, mam dla Ciebie psa na dt !!!![/B][/COLOR][/SIZE] Mieszaniec golden retrievera. Pies. Ma 4 lata. Wychowywał się z dziećmi, więc nie ma problemu. Jest czarny, wielkości goldena, z taką sierścią jak golden. Zdjęć nie mam, bo właściciel nie ma dostępu do kompa. Facet musi/chce go oddać, bo po świętach wyjeżdża za granicę :angryy:. Jak pies nie znajdzie domu, trafi do katowickiego schroniska. Jest odrobaczony, zaszczepiony. Potrafi zostawać sam, nie niszczy, nie hałasuje. Do ludzi nastawiony łagodnie. Kotów nie lubi. I (tu chyba będzie problem, prawda?) nie przepada za psami. Jak zapytałam co to znaczy pan powiedział, że powarkuje. Jak jest dokładnie nie wiem. Może dogadałby się jednak z Twoją rezydentką? Jak chcesz podam Ci namiary na pana. Więcej nic nie wiem.[/QUOTE] Aw łasnie przed chwilką sie zgłosił do mnie labek, zobaczymy, jakos pomyślimy. Tylko, że teraz u mnie, tak jak i u Ani jest płatny DT, bo ludzie nie wiedzieli w koncu co i jak, musiałyśmy to usystematyzować, poza tym jest jak jest... Ale nie dogaduje się z psami, ogólnie, czy to sie tyczy psów płci męskiej? Ja mam 2 suki. Jedna uległa, z nia nie bedzie poblemu oprócz szczekania, druga agresywna, z nią bedzie porlbem, bo będzie mu sie rzucac do szyi jak ten bedzie za bardzo podskakiwac... Czy mogłabys sie z Panem jakos dogadac, prosic o zdjecia, i informacje co do tych psów, jest szansa, że bede mogła go wziaść, jak jutro ustale czy ten labiszon moze zostac tam gdzie jest jeszcze 'jakis czas' ;) Za dużo psiaków, za mało mejsca :D Ahhh.... niech nikogo nie dziwi, że podałam psy 'w typie ras' - to nie jest kwestia nie wiadomo czego, po prostu baton wpadł na pomysł rozszerzenia swoich obserwacji pod kątem psów 'rasowych nierodowodowych' ;)
  7. [quote name='scarlet']nie kracz :) bo zwali się cała masa[/QUOTE] Całej masy nie potrzebuje, potrzebuje jednego, zabiedzonego, acz miłego i aktywnego, który lubiałby biegac, bawić sie i pływać xD Czy mam duże wymagania? :P To mój ideał - taki był i Dżekus i Mars... Musze się za czyms rozejrzeć, chyba, ze ktoś ma jakies propozycje, to rozpatrze...
  8. [quote name='JOMA']Marsik śliczny, BoUnTy ma dobrą ręke do adopcji :loveu: BoUnTy a ty nie marudź, wyjdź sobie na spacerek i zaraz się uszczęśliwisz :evil_lol: - z twoim szczęściem do nieszczęść pewno masz już upatrzonego następnego Marsika :evil_lol:[/QUOTE] Nie mam żadnego innego upatrzonego... mam pande, ktora w piatek jedzie do domku (a przynajmniej mam taka nadziej), a potem mam mature, na którą burak nic nie umie xD A jeszcze spędzam na spacerach 3/4 dnia (chętnie wzięłabym do sibie psa aktywnego - labradora, husky), wiec... xD
  9. [quote name='Ania z Bytomia'] [IMG]http://images44.fotosik.pl/99/0440a0379772bbc6med.jpg[/IMG][/QUOTE] Marsik, Marsik pańcia umiera tutaj z tęsknoty za Toba, moje słoneczko kochane, a ty sie na słońcu w najlepsze wygrzewasz i o mnie pewnie zapomniałeś... :-( Ale wazne, że Ty jesteś szczęśliwy - ja nie musze...
  10. Jutro zamieszcze zdjęcia kojca, nowych kociaków oraz [COLOR="Red"][SIZE="6"]Hery, która właśnie pojechała do nowego domku! Sprawuje sie dośc dobrze, jest grzeczna1 [/SIZE][/COLOR] [B][SIZE="4"]Dziękuję sredecznie 'Lady Szczęśliwa mamusia' za kontak na domek![/SIZE][/B]
  11. [quote name='Patia']Poproszę Martę , zeby zatelefonowała do państwa od Żużu , tylko potrzebuję numer tel osoby , z którą mogą się tam na miejscu w Andrychowie kontaktować w sprawie suni .[/QUOTE] Podam na Pw, jaktylko zdobede! Dziekuję, bołoby świetnie, to byłąby duża pomoc! Kto jeszcze jest z okolic Krakowa? Halo, halo?
  12. PIESKI SIĘ ZNALAZŁY!!! PILNIE POTRZEBNY TYMCZASD DLA SZCZENIĄT ORAZ DT NA PARĘ DNI DLA DZIKIEJ SUKI PO STERYLIZACJI! Kobitki kto moze pomóc! Transport się znajdzie gdyby co!
  13. [quote name='Glutofia']Jesteście niesamowici!!!!:multi: Dajcie kobicie spokój chyba ma dośc wrażen związanych z psami hehehe[/QUOTE] Ależ ja nic nie mówie... ale sukcesy trzeba powiększać :evil_lol: Ale rzeczywiscie nie sądziłam, że sobie Pani poradzi z taką gromadką, a tutaj miłe zaskoczenie, moje wyrazy uznania :) :cool3:
  14. [quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][B]Mnie wystarczy moja sunia i moj syn więcej mi do szczęścia nie potrzeba:)[/B][/QUOTE] Ale szczęscia nigdy nie za dużo jest... :cool3: A takimi jakiemuś bidakowi tak niewiele do szczęscia potrzeba :cool3:
  15. [quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][B][SIZE=3][COLOR=red]Suczka własnie poszła do swojego domku.[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=blue][B]Jednym słowem misja wykonana :) Cała piątka znalazła nowe domki :)[/B][/COLOR][/QUOTE] No to moze teraz znajdzie się miejsce dla jakiegoś porzuconego bidaka jako DT? :diabloti: GRATULUJE :)
  16. [quote name='JOMA']Moje czary-mary podziałały :diabloti: - Marsik jest w domu :multi: Zdrówka dla Pandusi - widzę, że ma ona duży wkład w przygotowaniach do matury z biologii :eviltong:[/QUOTE] Taaaa... strasznie duży :D Umiem już naciągac wnętrzności, dawać zastrzyki podskórne, domieśniowe, wiedziec jak psy reagują na pewne leki, wenflon zakładać i masa innych, ale niestety do maturki to mi sie nie przyda xD
  17. [quote name='Ola la']Superrrrrrrrr,ze Marsik sie znalaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps.Sterylizacja Pandy tia .....BoUnTy ty rzezniku !:eviltong: Zlapalam cie na goracym uczynku:eviltong:[/QUOTE] I jak wyglądałam, dobrze? :P
  18. Dziękuje wolontariuszkom z Rudy Śląskiej - gdy tylko Mars trafił do schroniska zostalam poinformowana przez Pianke! Taka ulga, a ja wlasnie operowałam Pande - były komplikacje, okazało sie, że przeoczyłam końcówki cieczki ;( [SIZE="6"][COLOR="#000000"][COLOR="Red"]MARSIK JEST JUŻ W DOMKU![/COLOR][/COLOR][/SIZE] Panda jest wysterylizowana - było cięzko, wręcz tragicznie, ale na szczęście już jest dobrze... Dzisiaj wraz z Ania postawiłyśmy prawie cały kojec :)
  19. [quote name='jotka']Dzięki Kasiu, ziarnko do ziarnka... Ale tak naprawdę to najważniejsze teraz sa domki - inaczej hotele nas zeżrą.[/QUOTE] Taaa, tylko z tymi domkami to niestety kiepsko :(
  20. [quote name='maciaszek']Może warto by przygotować jakiś plakat do rozsyłania/rozklejania? Taki ze zdjęciem Marsa, podstawowymi info i namiarami na właścicieli.[/QUOTE] Tak, jutro to zrobie... Jak myślisz, w wordzie? Ja nie wiem jak umieścić plik 'do pobrania', tak żeby kazdy mógł wejsc i zajrzeć i ew. wydeukowac, ściagnac itp. :oops:
  21. [quote name='maciaszek']To ja powtórzę się:[/QUOTE] Szukają, dzisiaj rano... :( Ja powiadomiłąm dziewczyny z Rudy. Co chwila chodza, wołają, szukaja, objezdżają okolice, bardzo sie przywiazali. Mars puscił się na spacerze za zajacem i tyle go widziano ;( Prosze rozpuszczajcie wici!
  22. Dziękuję za życzenia... Kochani teraz zła wiadomosc :( [SIZE="7"][COLOR="Red"]MARS ZAGINĄŁ!!![/COLOR][/SIZE]
  23. :oops: Dziękuję kochane, jesteście cudowne ;) Kolejny rok za nami, a jeszcze niedawno pisalam tutaj zdaje sie na wątku, że mam 18, jak to leci... ;)
  24. [quote name='JOMA']Wiem, wiem , macie sporo roboty ale w wolnej chwili prosimy o zdjątka kociaków. Dobrze, że nie są dzikie - to zawsze trochę łatwiej ale za to schorowane :shake:[/QUOTE] To ja bede musiala do ani podskoczyc z aparatem, ale ja zupełnie nieczasowa, ale moze w środe mi sie uda... W każdym razie postaram się porobić zdjęcia z budowy kojca, małej kocicy, no i ze strzyżonka kocurka (bo po to głownie idę, zeby go razem z Anką do porzadku doprowdzić - toż to slicnzy pers, tylko zaniedbany)
×
×
  • Create New...