-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Parszywek ma się dobrze, jest kochany, rybki w całosci, strasznie dużo wcina ;] Dora wczoraj wczoraj była czipowana, a oprócz mikro czipu ma też identyfikator przy obroży i medalik szczepienia. Państwo sa w niej zakochani ;] Tora... ojjj... u Tory to jest tak, ze niejadek straszny, ale od razu rozgościł sie po fotelach. Myslę, ze jak tylko jej nowa Pani troszke bardziej się wprawi, to przestanie tylko czytac wątki, a zacznie sie udzielać ;] Powoli nad tym pracujemy i Pańcia sie wkreca, wiec tylko czekac, aż zda relację ;] W tym miesiacu trafiły sie nam super domki... ;] Ahh... Spajkuś tez grzeczniutki, uwielbia dzieci z prcy Agaty (pracówka resocjalizacyjna), dzieci uwielbaja go ;] To tak króciutko, bo trudno cos wiecej napisac, jak się czesto z domkami rozmawia xD
-
Dzięki nowej Pani Tory Mars powoli zaczyna obrastać w ogłoszenia. [url=http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=697&id=62081]"Wspaniały owczarek niemiecki (mix.) szuka domu! - Zwierzęta i Rośliny > Psy > Owczarek niemiecki >[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id127229.html]"super owczarek niemiecki(mix.) szuka domu! / Psy > Owczarki Niemieckie - Bytom[/url] [url=http://www.kokosy.pl/ogloszenie/44363]Wspaniały owczarek niemiecki(mix.) szuka domu! - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://www.kokosy.pl/ogloszenie/44364]Mars-owczarek niemiecki(mix.) szuka domu! - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://www.za0.pl/za0/auction.php?action=viewAuction&auctionId=9198]za0.pl: oddam ""wspaniały owczarek niemiecki (mix.) szuka domu! "[/url] [url=http://www.bardzi.pl/12/posts/11_Zwierz_ta/36_Oddam_w_dobre_r_ce/158__quot_wspania_y_owczarek_niemiecki_mix_szuka_domu_LUBI_DZIECI_quot_.html]Cała Polska, Polska: "wspaniały owczarek niemiecki (mix.) szuka domu! LUBI DZIECI" - Bardzi.pl | Ogloszenia Polska - swiat[/url] [url=http://www.sprzedasz.pl/marsowczarek_niemiecki_mix_szuka_domu_,20090602105938.html]Mars-owczarek niemiecki (mix.) szuka domu![/url]
-
Podrzucam bo wazne!
-
Mixy collie, mają 4 m-ce - znalazły domki!!!
BoUnTy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To moze ja uderze do tego domku z Bytomia, o którym ja pisałam...? Szkoda, zeby takie psiaki tyle czekały... :( -
[quote name='Gienia']Moja córka i inne dogomaniaczki z ZHP tez będą ;) troche mnie to dziwi ze Bytomska impreza a niebedzie psow z Bytomskiego schronu.Nikt nawet nam niezaproponowal aby psy pokazac:shake:[/QUOTE] Wiesz, to już nie moja sprawa... Poza tym jakos nie jestem przekonana czy schronisko by przyjechało...
-
Mixy collie, mają 4 m-ce - znalazły domki!!!
BoUnTy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Wszystko wsio, byle zeby nie byl starszy niż 3 lata ;] Pies, suka (ale to po streylizacji, przed bym nie wydała!), też wsio... ;] Szukali juz przez strone fundacji i forum collaków, ale same starsze lub kalekie były proponowane, a oni woleliby jednak sprawnego... Mieli juz sukę niestety przez chwile nieuwagi (wiejska okolica, jakis trep otworzył brame) wpadła po sacmochówd, nic innego domkowi zarzucic nie można...[/QUOTE] Nie wiem czy to zauważyłąś - posty skaczą... -
Mixy collie, mają 4 m-ce - znalazły domki!!!
BoUnTy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Posty skaczą.... -
Mixy collie, mają 4 m-ce - znalazły domki!!!
BoUnTy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Spinca']Ale młodego szukają czy wszystko jedno? Bo collaków to ja mam do wyboru[/QUOTE] Wszystko wsio, byle zeby nie byl starszy niż 3 lata ;] Pies, suka (ale to po streylizacji, przed bym nie wydała!), też wsio... ;] Szukali juz przez strone fundacji i forum collaków, ale same starsze lub kalekie były proponowane, a oni woleliby jednak sprawnego... Mieli juz sukę niestety przez chwile nieuwagi (wiejska okolica, jakis trep otworzył brame) wpadła po sacmochówd, nic innego domkowi zarzucic nie można... -
Mixy collie, mają 4 m-ce - znalazły domki!!!
BoUnTy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja mam tutaj w Bytomiu domek, ktory juz od dłuższego czasu szuka collaka - dom sprawdzony przeze mnie... więc gdyby 'coś', to moge dać mu znać... -
Mixy collie, mają 4 m-ce - znalazły domki!!!
BoUnTy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ahmmm bountka melduje, że zapewne razem z Ola La zrobi wizytę o ile ofiary bedą wiedziec jak trafić... ;] ... za to stawiacie nam piwo :evil_lol: -
[quote name='Gienia']Dziewczyny! czy wy moze wiecie cojs więcej niz ja o Jutrzejszej Imprezie psiej pod tytulem PSIOWISKO BYTOM 2009 ktora ma sie odbyc jutro na stadionie KWK Rozbark:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ma tam Być Aukcja bezdomnych psow!!! jestem ciekawa jakich i skąd,bo Bytomskie Schronisko Nic o tym Nie wie nikt ich nawet niezapytal czy przywioza swoje psy!!!!:shake::shake::shake:[/QUOTE] Psów z fundacji S.O.S dla zwierząt - my tez jedziemy z Dorą, Marsem i Herą ;] Będa i nasze forumowe kolezanki :D
-
Parszywek nadal jest do adopcji... Jest to kot niewychodzacy oczywiście... Kot jest zdrowy, przyszedł do nas w złym stanie - ze zfilcowana sierścią, trzeba było go ogolic. Ma ok. 6 lat. [B]Piguła wymagań:[/B] * dom niewychodzący z zabezpieczeniami okien, lub ewentualnie zamykanie w transporterze (dużym) na czas wietrzenia mieszkania * żywienie tylko kocie puszki lub sucha, drobna kocia karma (innej nie je) *wymaga odpowiedniej pielęgnacji sierści, wyczesywania lub ewentualnie strzyżenia w salonie dla zwierząt * minimum raz na rok kontrola weterynaryjna w celu przebadania krwi / moczu - persy lubią chorować na nerki, jest to dość częsta przypadłość rasy * przyszły dom nie może posiadać psa który nie przepada za kotami lub im dokucza *dzieci muszą być poinformowane że kot to nie zabawka i jeśli skrzywdzą kociaka on odwdzięczy się tym samym * kot musi mieć żwirek w dość sporej kuwecie, jeśli ma piasek to nie bardzo chce z kuwety kożystać (tak samo w przypadku zbyt rzadkiego sprzątania w kuwecie będzie szukał innego miejsca na toalete), kuweta musi stać ciągle w tym samym miejscu ponieważ koty nie lubią zmian *kota nie należy przekarmiać ponieważ ma potem problemy z biegunką (puszki) / zaparciami (sucha karma)
-
[quote name='BoUnTy']Zaganiane i to jeszcze jak. Mars wrócił z adopcji. Jest juz u mnie. Reszte napisze Anka, od weekendu ciagle borykamy się z psami i nieustającymi wizytami przedadopcyjnymi, ale niestety narazie zakończonymi fiaskiem...[/QUOTE] [COLOR="Red"][B][U]Kochane prosim o wsparcie finansowe i bazarki :( [/U][/B][/COLOR]Wydatki zamiast malec rosną, kolejny psiak na naszym utrzymaniu został przyweiziony do nas z zaskoczenia, w zasadzie bez pytania o zgodę przez pewna dogomaniaczkę w poniedziałek, zaraz po naszej podróży z sunią z katowickiego schroniska do Poznania... :( Nie chodzi już o jakies dodatkowe sprawy (kastracje itp. które takze by sie przydały, oaz szczepienie Hery), ale o pieniazki na jedzenie, podstawowe potrzeby, telefony oraz allegra. Na allegro mam prawie 50 zl. długu za ogłoszenia, jak tego nie pokryje zostanę zablokowana... :(
-
Imiona Mars, Dora, Hera... mmlasowice - 2 psiaki (nie wiadomo jeszcze jakie) :D
-
To ja zgłaszam się z Anką i jeszcze kumpelą - 3 psiaczki jesli to mozliwe ;] Ile jest miejsc?
-
[quote name='amikat']Cioteczki kochane - bardzo się cieszę że zobaczymy się już niebawem. !! Mam jeszcze jedna informacje ważną: W sobotę 30.05.2009r - sobota , w Bytomiu na boisku "Rozbarku" jest organizowana duża impreza , psai impreza. Jesteśmy tam zaproszeni. Kto chce i ma tymczaswicza u siebie - zapraszamy. Nie wiem jaka będzie adopcyjność, zainteresowanie ale moze warto co ? Piszcie kochani kto jest chętny, kto chce przyjechać. Ja z Anka i tymczasowiczami się zgłaszam jesliu możemy ;] Mamy podopiecznych troszke, więc by sie przydało... Choc nie do konca wiem gdzie jest to boisko... ;|