-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Nefra wcxzoraj miała robione RTG. Łapa jest nadal złamana. o ile kośc łokciowa się zrosła, to kość promieniowa jest złamana.
-
[SIZE=6][COLOR=Purple]Rozliczenia:[/COLOR][/SIZE] [B] Wpłaty:[/B] 50 zł - Raina03 100 zł. - po psach Pana B. 200 zł. - konto katowickie 5 zł. - Ewa K 10 zł. - grzenka 111,70 zł. - spadek Tinki 100 zł. - konto katowickie 10 zł. - grzenka 10 zł. - Ewa K. 15 zl. - migama [B]Wypłaty:[/B] - 40 zł. - transport z Gliwic do Katowic - 330 zł. - hotelowanie maj-czerwiec - 70 zł. - weterynarz - 45 zł. - obroża [B]SALDO KOŃCOWE: 126,7 zł. [/B]Z racji tego, iż utrzymanie Dorci nas przerasta, Dorcia najprawdopodobniej wróci do mnie, o ile moja podopieczna Nefra znajdzie dom i nie zostanie u mnie na DS[B]. [/B]Miejmy nadzieję, że tak się stanie
-
Mówię, mama stara się mnie namówić, ale ja wytaczam kontargumenty - nie chce na stale 3 psa. Nie mówiąc już o tym, że ona będzie się starzeć razem z moimi kundlami i ie będzie mnie stać zapewne na leczenie w tym samym czasie 3 psow, a wiadomo, ze niemal każdy starszy pies na cos choruje...
-
[quote name='JOMA']chciałam przypomnieć, że przez mieszkanie [B]BoUnTy[/B] przewinęło się już tyle bid, że należy już chyba liczyć w tonach :evil_lol: - szkoda takiego obrotnego, skutecznego i mądrego DT :shake:[/QUOTE] Dlatego negocjuje... szkoda mi Dt. A z drugiej strony szkoda mi Kiby, bo bardzo się z nią zżyła.
-
A po cholerę ma tutaj ze mną siedzieć. Bierzcie proszę z przymrużeniem oka to co on pisze, bo przekręca i jest niedoinformowany - o wielu rzeczach on nie wie... Rzeczywiście ja nie wyrabiam czasowo, no ale pisze jak mogę często. no o ile mam coś do powiedzenia. tutaj nie pisałam, bo skłaniam się ku temu aby Nefra została moim prywatnym psem. Kiba bardzo polubiła nową koleżankę... A Ciebie Ernii (boszzz cóż za debilny nick) ludzie tutaj znają z pogryzionej facjaty ;P
-
Łożesz kuurrr...czaki! ernii ja nie potrzebować adwokata ;| A tak w ogóle to co ty tutaj głąbie robisz? Jak wchodzisz na dogo to nie przez moją mozille, bo mnie wylogowuje przez Ciebie... A tak poza tym nie 'ropo macicy' tylko 'ropomacicza' Bys lepiej zajął się ogłoszeniami, a nie wpychaniem mi się w rewiry - gryze, bronie terytorium... U Nefry wszystko ok, po prostu jej się przytyło, a ja spanikowałam, ze w ciąży... Trwają negocjacje mamy ze mną, aby Nefra na stale została członkiem naszej rodziny...
-
Tak, tak dotarła - dziękuję! Musze rozliczyć poprzednie allegra i zajmę się Perełką...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Kochana za ciemny tekst nic nie widać. Musisz go rozjaśnić.... No i sama ulotka jest za ciemna, nie nadaje się do ew. drukowania... -
Żywy szkielet!!! Wyciągnięta ze schroniska. W DS!!!
BoUnTy replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
To pies fundacyjny? -
Czy ktoś może chce pokryć koszt allegra cegiełkowego dla Perełki [ok. 20 zł.]?
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zakończyło się allegro Amy oraz jutro kończy się allegro PIXELA? Czy ktoś chciałby pomóc i zasponsorować alegro jakiemuś psiaczkowi? Jutro będę najprawdopodobniej wystawiać... -
zerduszko ja jak dzwoniłam pytałam o samopoczucie suczek, sunie te miały wątek - też tam były pytania o ich samopoczucie... Ja POWINNAM być o tym poinformowana jako, że pilotuje ogłoszenia fundacyjne, które muszą być rzetelne! I I interesowałam się psem! Blood zawsze mogła dzwonić, zawsze mogla pisać - mówi, że nikt jej umowy do wydania suczek nie wysłał to skąd ją miała [wcale nie ode mnie, prawda Blood?]?
-
Dziękuje Pani Kasiu! jak trafią dokumenty, odpowiednio je obrobie i zakończe istniejące allegra, to zajmę sie Perełką! [U][COLOR=Red][B]Ponawiam apel: KTO POPIOTUJE JEJ WĄTEK!?[/B][/COLOR][/U]
-
Rzuciłam hasło założenia jej wątku i zostało ono bez echa, choć pisałam chwilę wcześniej, że nie mam czasu się tym zając - nie założę, nie popiotuje wątku, mogę dostarczyć potrzebne dokumenty jak juz będe w ich posiadaniu. Potrzebna jest osoba, która założy Perełce wątek, będzie go pilotować ORAZ rozgłosi do wysyłając Pw do użytkonikow! Kochani mobilizacja, kto pomoże? Może to być parę osób! Jeśli ktoś jest chętny to prosze do mnie na PW
-
A były jakieś inne psiaki do adopcji oprócz Waszych? Bo tak się składa, że natknęłam się na Panią, która zaadoptowała ta sukę na akcji, gdy byłam na spacerku z moją tymczasowiczką i ak od słowa do słowa dowiedziała sie, że ponoć od Was - tak po prostu pytam, bo uznałam, że jeśli od Was to pewnie bylibyście zainteresowani co u małej ;) [IMG]http://www.psitulmnie.pl/aktualnosci.php?show=news&id=20#[/IMG][IMG]http://www.psitulmnie.pl/aktualnosci.php?show=news&id=20#[/IMG]