Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Oraz Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203473210[/URL]
  2. Wstawiłam maluchy na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/585319_4_malutkie_szczeniaki_szukaja_domow.html[/URL]
  3. Bounty,mogę psiaki wstawić na Allegro i Alegratkę,tylko podaj mi jakiś namiar na ciebie.
  4. Ogłosiłam sunię na Alegratce;) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/585221_wyzel_kowata_suczka_1_rok.html[/URL]
  5. Wstawiłam Azę na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/585117_aza_podhalan_z_bezwladna_lapka.html[/URL]
  6. Niestety,teraz jest czas wakacyjnych wyjazdów i ludzie psiaków nie chcą:shake: ,ale trzymam kciuki za dobry domek dla Kawusi.
  7. Śliczna,wspaniała psica:loveu: Misieek,zasługujesz na medal! [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/2116/kora26yw1.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/schron4.jpg[/IMG]
  9. A ja dostałam takiego maila z Alegratki w sprawie Zary: [FONT=Arial][SIZE=2]Witam, czy ta oferta jest aktualna?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nr podany jest nieprawidlowy,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Prosze o kontakt[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Tomasz[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]Czy komórka,którą podałam jest zła?[/FONT]
  10. Przystojniak:cool3: ,czy jest gdzieś ogłoszony,bo jak nie to mogę zrobić Allegro i Alegratkę.
  11. Ach,te oczy...może ktoś ją zauważy?Czy jest gdzieś ogłoszona?
  12. Super!:sweetCyb: Bardzo się cieszę:sweetCyb: No, to cioteczki:beerchug: ,za nowy domek!!!
  13. Piękne pannice!!! Oby Zara znalazła taki domek, jaki ma jej koleżanka na zdjeciu:loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/397/6b048c9015701409med.jpg[/IMG]
  14. Domku,gdzie jesteś?Kawusia czeka!!!
  15. A więc wstawiłam Zarę na Alegratkę. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/574747_piekna_zara_szuka_domu.html[/URL] Jeżeli coś sie nie zgadza w tym co tam napisałam dajcie znać to poprawię;)
  16. Ja mogę sunie ogłosić na Alegratce,tylko prosze o więcej info np.w jakim mieście sunia sie znajduje?
  17. Podnoszę czarnego!
  18. Już wróciłam i szybko zaglądam do niuni:loveu:
  19. Tydzień mnie nie było a tu taka wspaniała wiadomość :multi: :multi: :multi: Nareszcie Tobik znalazł swoje miejsce na ziemi:multi: :multi: :multi: Dziękuję.
  20. Co u Tufi? Czy ktoś juz dzwonił lub pisał w jej sprawie?Jakiś domek może widać na horyzoncie?
  21. Kawusia musi znaleźć super domek,musi!
×
×
  • Create New...