Dziewczyny,nie namawiajcie;) .
Ja mam już drugiego psa,sukę,która chyba by Czekoladki nie polubiła:shake:
Myślałam już nad zabraniem 3 psa,ale kiedy wyszło,że mój Bruno jest silnym alergikiem i ma bardzo słabą odporność,to juz mnie na 3 psiaka nie stać,bo utrzymanie Bruniastego drogo kosztuje.
Ale mogę ogłosić psicę w jastrzębskim portalu,przecież Cieszyn jest niedaleko Jastrzębia.
Tylko może przed wydaniem suni warto pomyśleć o sterylce,żeby znowu nie trafiła do jakiegoś pseudo hodowcy.