-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Jutro małą odrobaczę,dzięki za tabletkę;)
-
No,do mnie to jakieś same:stupid: piszą,a oto przykład: Witam... Mama się pyta czy koniecznie musi przychodzić, ponieważ babcia jutro ma urodziny i mama piecze ciasta. I czy niemogłabym sama z kuzynką przyjść.. Ten piesek napewno bd miał się dobrze u babci.. A dla mnie to ważne bo chcę tego pieska dać babci na urodziny i napewno będzie bardzo zadowolona , ponieważ uwielbia kundelki i ten piesek jest strasznie podobny do jej byłego pieska.. Niestety jej piesek zdechł. Pozdrawiam i proszę o jak najszybszą odpowiedź. Bez komentarza......:shake:
-
Allegro już jest;)
-
ale mam fajną,duuużą koleżankę: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4923/dsc01933cd1.jpg[/IMG] a teraz to niech sobie pada: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4167/dsc01934ag1.jpg[/IMG] ale mięciachna trawka: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1268/dsc01935fx3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1319/dsc01926qv8.jpg[/IMG] tak słodko śpię:loveu: :loveu: :loveu:
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']No właśnie, jeszcze do pełni szczęścia relacji o Toffiku brakuje:razz:[/quote] Dzisiaj po 20.00 będę dzwonić do nowego domku Toffika,ale już wiem,że całej rodzince bardzo się podoba,bo dzwonili jak jechali z nim do domku;) -
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
MARCHEWA replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdziak']Wow! Kiedy dostałaś tego maila?? Ja nic jeszcze nie dostałam w sprawie sunieczki[/quote] Dzisiaj rano,ale w moim ogłoszeniu podałam maila do opiekunów,może jeszcze telefon jej podać? -
A Bajeczka dużo śpi,w nocy już też było lepiej;) tylko jedno budzenie na sisio:lol: je samodzielnie,ale tak jeszcze nieporadnie.Do Bruna juz nie podchodzi,bo raz na nią szczeknął,to omało nie ogłuchła:evil_lol: ,a chętnych na razie nie ma,ale jestem dobrej myśli,mamy jeszczę trochę czasu;)
-
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
MARCHEWA replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Ja dostałam takiego maila z ale.gratki w sprawie suczki: [FONT=Arial][B][I]Dzień dobry[/I][/B][/FONT] [B][FONT=Arial]Jestestem zainteresowana zaadoptowaniem suczki.[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Jaką ceną jest Pani zainteresowana?[/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Proszę o szybką odpowiedź![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Dziękuję! Justyna.[/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Napisałam,aby skontaktowała się bezpośrednio z opiekunką Biedy,bo podałam w ogłoszeniu namiary.Może coś z tego będzie?:cool3: [/FONT][/B] -
Brunon tęskni i już czeka na soczystego całuska:evil_lol:
-
Ja jej nie oddam byle komu,napisałam osobie zainteresowanej,że jeżeli piesek im się spodoba i się zdecydują,to chcę sprawdzic ten dom przed oddaniem psa i cisza:shake:
-
Miałam 2 telefony w sprawie suni,jedna dziewczyna ma przyjść z mamą zobaczyć pieska. A sunia siedzi i czeka;) [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/1599/dsc01930hj2.jpg[/IMG]
-
Fusica,DZIĘKI:loveu:
-
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
MARCHEWA replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']:-( ...no i sie poryczałam.....[/quote] ja też,bardzo wzruszający,a sunia cudowna -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Jak patrze na fotki, to się już nie dziwię, ze dałaś małej Majce tymczas:lol: . To cioteczka Reno zabrała Maję na dt;) -
Na Allegro ma też 2 obserwatorów;)
-
[quote name='Fusica']Przygnała mnie tu ciotka clockwork i dobrze. Mogę powystawiać małej ogłoszenia, tylko muszę wiedzieć w jakim wieku jest dziewczynka i jakiej wielości możemy się spodziewać w przyszłości. Aha i jeszcze jakiś telefon kontaktowy do osoby, która zajmie się adopcją.[/quote] Sunia nie ma więcej niż 6 tyg.jest oderwana ledwo od suki,bo w nocy buszowała mi we włosach szukając cyca:evil_lol: jest drobna,tylko puchata,teraz ma 16 cm wys. mój tel.663066376
-
Bajeczka dała nam w nocy popalić:sleeping: od 2 do 5 koncertowała tak,że aż mój Bruno się z pokoju wyniósł:evil_lol: i bawić się chciała,rozbrykała się na maxa,także nie powiem,abym wyspana była:lol: ,czas na duuuży kubek kawy:kaffee_2: albo dwa:evil_lol:
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Chciałam podziękować z całego serca supergodze za poświęcenie i,że dzięki niej te maluchy czeka wspaniałe życie:loveu: [/COLOR][/B] -
Basienka,Ty i tak zrobiłaś dla małej dużo,nie zostawiłaś jej tam na targowisku,zabrałaś malutką i za to WIELKIE DZIĘKI:loveu:
-
Mała śpi i śpi:cool3: A ogłoszenia ma na: Allegro Alegratka Jasnet
-
a tak sunia śpi od kilku godzin:loveu: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1729/dsc01918wr9.jpg[/IMG]
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak,znajoma dzwoniła,są zachwyceni maluchem:multi: jutro napiszę jakie imię mu nadali;) -
A tu dla porównania z duzym psem;) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2791/dsc01921dn1.jpg[/IMG]