Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. A oto sunia: [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2338/dsc01923np4.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7772/dsc01920ld5.jpg[/IMG]
  2. Chwilkę temu dzwoniłam do supergogi i właśnie czarny piesek dotarł do moich znajomych:multi: czyli już w nowym domku:multi: :multi: :multi:
  3. sunia śliczna,a z Sosnowca jest chyba Ambra
  4. za godzine razem z clockwork pojedziemy po sunię,która będzie u mnie na tymczasie,mam nadzieję,że sunia szybko domek znajdzie,a jak nie,to,że nie zostaniemy same i dogomaniacy pomogą
  5. [quote name='kingilka']a którego wracasz?[/quote] nie bedzie mnie od 06 do 19 sierpnia
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Marchewa!! spadłaś mi z nieba!!!![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tylko rozpatrujemy opcje- co jak nie znajdziemy domku do czasu twojego wyjazdu??[/COLOR][/FONT][/B][/quote] musicie coś uzgodnić,bo ja muszę mieć pewność,że mam na kogo liczyć w sierpniu
  7. Jeżeli ci ludzie,u których jest suczka nie mogą jej zatrzymać,mogę ją zabrać na tymczas,ale pod jednym warunkiem,że kiedy nie znajdę dla niej domu do 6 sierpnia,to ktoś ją weźmie na 2 tygodnie,bo 6-tego wyjeżdżam i mam już kupiony bilet lotniczy i nie mogę tego odwołać,a teściowa z takim maluchiem i moim zoo nie zostanie!!!
  8. I maluszek na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=214177654[/URL]
  9. Dodałam jeszcze malucha na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/609318_piekny_maluszek_szuka_domu.html[/URL]
  10. Nic się nie martwcie,wczoraj na ale.gratce wstawiłam do ogłoszenia Szekspira piękny,łapiący za serducho tekst,który napisała Halbina:loveu: ,jutro wstawię ten tekścik na Allegro i komuś na pewno serducho zmięknie;)
  11. oj,tak piesek musi trafić do najlepszego domku pod słońcem;)
  12. maluch ma jednego obserwatora na Allegro,może ktoś się zdecyduje i maluszka pokocha:loveu:
  13. śliczny:loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='auraa']napisz w tytula,że prosisz o ogłoszenia i allegro[/quote] na poprzedniej stronie napisałam,że ogłosiłam go w Allegro i ale.gratka
  15. sunia chyba zostaje u Gosi,ale ona ma następną biedę znalezioną: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75003[/URL]
  16. I maluch na Allegro;) : [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=213858858[/URL] Trzymam kciuki za domek.
  17. ogłoszenie na ale.gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/608693_piekny_szczeniak_szuka_domu.html[/URL] jeżeli coś tam się nie zgadza to mogę poprawić;)
  18. Ja mogę go ogłosić na Allegro i ale.gratce
  19. [quote name='Vika_Bari']U moich państwa kotka nie ma bo to inna rodzina która sie spóznila na Ronię! Ale zdycydowali sie państwo na Nero. Napisalam do Marchewy. Czekam na odpowiedz. W przyszłym tygodniu musi wyjechac ode mnie dwa dobki w rózne końce Polski w nowe domy. Ale sie ciesze! Transportu Poznań - Jastrzembia Zdrój szukamy dla Nero! A po Kore pan przyjedzie do mnie.[/quote] Z chętnymi na Nero jestem umówiona na jutro o 15.00.
  20. Szukamy kogoś,kto może odebrać pieska od supergogi z Chełma i dowieźć go do Zamościa.
  21. Średni piesek jest dla nich odpowiedni,wszystko się zgadza,tylko ta odległość:angryy:
  22. Supergoga,nie wiem dlaczego,ale suczki moi znajomi nie chcą,chodzi im dokładnie o takiego czarnego piesia jak ten,są skłonni zapłacić 150 zł za paliwo,gdyby im ktoś pomógł w transporcie malucha. A czy ten piesek będzie dużym psem w przyszłości?
  23. Nie do budy,ale niestety odległość jest problemem,bo moja znajoma mieszka ze starszymi rodzicami i małą córką i nie ma mozliwości,aby jechać gdzieś daleko po pieska.
  24. mogę tylko zaproponować hotel u mosii w Częstochowie.
  25. Ja bym miał dobry domek dla czrnego maluszka,ale znajomi moi mieszkają koło Zamościa.
×
×
  • Create New...