Jeżeli ci ludzie,u których jest suczka nie mogą jej zatrzymać,mogę ją zabrać na tymczas,ale pod jednym warunkiem,że kiedy nie znajdę dla niej domu do 6 sierpnia,to ktoś ją weźmie na 2 tygodnie,bo 6-tego wyjeżdżam i mam już kupiony bilet lotniczy i nie mogę tego odwołać,a teściowa z takim maluchiem i moim zoo nie zostanie!!!