-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Czy coś więcej wiadomo o pani z Ełku?
-
W górę Tobi!Może ktoś cię zauważy i pomoże?!
-
Niestety, nikt się Tobim nie interesuje:-( .Dogofanka szuka dla niego hotelu,bo u niej dłużej zostać nie może,tylko kasy na hotel też zbytnio nie mamy,nie wiemy co robić.
-
Tobi jest ogłoszony na Allegro,Alegratce i nic! Niestety zostało mu kilka dni u dogofanki a potem co???????
-
Walentynkowy słodziak w nowy domku - foty!!!!
MARCHEWA replied to anilla's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że tak szybko piesek znalazł domek:multi: -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Maluszek od wczoraj jest w nowym domu w Jastrzębiu,byłam tam pół dnia i dlatego nie napisałam wczoraj nic na dogo,domek wydaje się w porządku,jednak strasznie przeżyłam rozstanie z maluchem,ponieważ jest tak wspaniałym psiakiem i tyle już przeszedł złego.Jest mi bardzo ciężko,myślę,że jakby ten domek okazał się nieodpowiedni maluch zostałby u mnie,strasznie pusto jest bez niego w domu. Tengusia,dziękuję ci,że maluszek nie był ci obojetny,za domek dla niego,no,ale już domek jest,więc inna bida może zostanie uszczęśliwiona. Wiem jedno,że gdyby okazało się,że i ten domek maluszka odda(bo ja już ludziom na 100 proc. nie wierzę)to maluch zostanie u mnie i już go nikomu nie oddam! -
Ja też mam jednego psiaka w budzie,która jest cała ocieplona,robiona na zamówienie i nie myślę,że jak pies jest w budzie to od razu trzeba zakładać,że będzie miał źle.Wandul też ma psa w kojcu,bo prawda jest taka,że jak ktoś ma dom to potrzebuje pieska na podwórko.Te pieski od małego przyzwyczajone są do takich warunków,więc może dajmy szansę temu panu.
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj sama go ogłosiłam na Allegro,nareszcie się nauczyłam;) -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
U maluszka bez zmian,dalej domku nie ma:shake: -
Ach....nie mamy tego transportu na razie,Tomek ma niesprawne auto,brak kasy na naprawę,bo na paliwo to i tak sami musimy się złożyć,a nikt inny się nie odezwał w sprawie pomocy:shake: .Dogofanka ma ciągłe wydatki na Tobika,ja mam znowu szczeniaka na tymczasie,którego muszę zaszczepić,ach...czasami jest naprawdę ciężko...i nie wiem co teraz.Zostało kilka dni,bo dłużej u dogofanki Tobi zostać nie może:shake:
-
Walentynkowy słodziak w nowy domku - foty!!!!
MARCHEWA replied to anilla's topic in Już w nowym domu
Super!!!Trzymam kciuki!!! -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Pech,to ten biedak powinien mieć na imię:placz: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5379/dsc01608ts8.jpg[/IMG] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']czy maluch już w Krakowie?[/quote] Niestety nie:shake: ,pani zadzwoniła i przeprosiła,że pieska jednak nie weźmie,bo znaleźli dzisiaj podobnego malucha w Krakowie. -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_6_83f8_s.jpeg[/IMG][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_6_768a_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_7_fee4_s.jpeg[/IMG][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_8_c2cf_s.jpeg[/IMG] -
Walentynkowy słodziak w nowy domku - foty!!!!
MARCHEWA replied to anilla's topic in Już w nowym domu
On jest taki piękny:loveu: musi się znaleźć domek,ogłoszę go jeszcze w Jasnecie;) -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Piękny maluszek czeka na swój domek [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8894/dsc01601cm7.jpg[/IMG] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj przez telefon z panią z Krakowa prawie godzinę i myślę,że będzie dobrze.Pani chce maluszka i po niego przyjedzie,obiecała przysyłać mi fotki malucha z nowego domku,a w razie gdybym miała obawy,to zgadza się na wizytę kogoś z wolontariuszy.Maluch ma jechać do Krakowa jutro. -
Potrzebny jest transport Tobika na środę z Katowic do Wrocławia,może ktoś jedzie?