Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Czy Tytus jest na Allegro?Bo jak nie to mogę mu zrobić,tylko kogo nr. tel. podać?
  2. Czy coś więcej wiadomo o pani z Ełku?
  3. ŚLICZNY:loveu: :loveu: :loveu: ,ciekawe co u jego mamy i rodzeństwa?
  4. [quote name='Enid']ile jest z Żor do Katowic? bo mam pomysł komu mogę zmiękczyć serce tym psiaczkiem:D[/quote] Czyżby jakiś domek się szykował dla tego cudnego psiaka?:cool3:
  5. W górę Tobi!Może ktoś cię zauważy i pomoże?!
  6. Niestety, nikt się Tobim nie interesuje:-( .Dogofanka szuka dla niego hotelu,bo u niej dłużej zostać nie może,tylko kasy na hotel też zbytnio nie mamy,nie wiemy co robić.
  7. Tobi jest ogłoszony na Allegro,Alegratce i nic! Niestety zostało mu kilka dni u dogofanki a potem co???????
  8. Bardzo się cieszę,że tak szybko piesek znalazł domek:multi:
  9. Maluszek od wczoraj jest w nowym domu w Jastrzębiu,byłam tam pół dnia i dlatego nie napisałam wczoraj nic na dogo,domek wydaje się w porządku,jednak strasznie przeżyłam rozstanie z maluchem,ponieważ jest tak wspaniałym psiakiem i tyle już przeszedł złego.Jest mi bardzo ciężko,myślę,że jakby ten domek okazał się nieodpowiedni maluch zostałby u mnie,strasznie pusto jest bez niego w domu. Tengusia,dziękuję ci,że maluszek nie był ci obojetny,za domek dla niego,no,ale już domek jest,więc inna bida może zostanie uszczęśliwiona. Wiem jedno,że gdyby okazało się,że i ten domek maluszka odda(bo ja już ludziom na 100 proc. nie wierzę)to maluch zostanie u mnie i już go nikomu nie oddam!
  10. Ja też mam jednego psiaka w budzie,która jest cała ocieplona,robiona na zamówienie i nie myślę,że jak pies jest w budzie to od razu trzeba zakładać,że będzie miał źle.Wandul też ma psa w kojcu,bo prawda jest taka,że jak ktoś ma dom to potrzebuje pieska na podwórko.Te pieski od małego przyzwyczajone są do takich warunków,więc może dajmy szansę temu panu.
  11. Dzisiaj sama go ogłosiłam na Allegro,nareszcie się nauczyłam;)
  12. U maluszka bez zmian,dalej domku nie ma:shake:
  13. Ach....nie mamy tego transportu na razie,Tomek ma niesprawne auto,brak kasy na naprawę,bo na paliwo to i tak sami musimy się złożyć,a nikt inny się nie odezwał w sprawie pomocy:shake: .Dogofanka ma ciągłe wydatki na Tobika,ja mam znowu szczeniaka na tymczasie,którego muszę zaszczepić,ach...czasami jest naprawdę ciężko...i nie wiem co teraz.Zostało kilka dni,bo dłużej u dogofanki Tobi zostać nie może:shake:
  14. Super!!!Trzymam kciuki!!!
  15. Mlauchy ogłoszone na Alegratce [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/495136_dwa_piekne_szczeniaki_szukaja_domkow.html[/URL]
  16. Pech,to ten biedak powinien mieć na imię:placz: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5379/dsc01608ts8.jpg[/IMG]
  17. [quote name='wandul 66']czy maluch już w Krakowie?[/quote] Niestety nie:shake: ,pani zadzwoniła i przeprosiła,że pieska jednak nie weźmie,bo znaleźli dzisiaj podobnego malucha w Krakowie.
  18. [IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_6_83f8_s.jpeg[/IMG][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_6_768a_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_7_fee4_s.jpeg[/IMG][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_8_c2cf_s.jpeg[/IMG]
  19. Fajne fotki,czy maluchy są ogłoszone na Alegratce?Bo jak nie to mogę wstawić.
  20. On jest taki piękny:loveu: musi się znaleźć domek,ogłoszę go jeszcze w Jasnecie;)
  21. Piękny maluszek czeka na swój domek [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8894/dsc01601cm7.jpg[/IMG]
  22. Rozmawiałam wczoraj przez telefon z panią z Krakowa prawie godzinę i myślę,że będzie dobrze.Pani chce maluszka i po niego przyjedzie,obiecała przysyłać mi fotki malucha z nowego domku,a w razie gdybym miała obawy,to zgadza się na wizytę kogoś z wolontariuszy.Maluch ma jechać do Krakowa jutro.
  23. Potrzebny jest transport Tobika na środę z Katowic do Wrocławia,może ktoś jedzie?
×
×
  • Create New...