Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Kocurek jest przepiękny:loveu: nawet fotki nie oddają jego uroku,on ma coś takiego w oczkach,że można sie w nim zakochać po 3 minutach:loveu:
  2. Fajnie było;) z przygodami:razz:
  3. Dodałam wiecej fotek do ogłoszeń,może to pomoże:cool3:
  4. słuchajcie,nie straszmy ich,po prostu pomóżmy,aby Nero był wreszcie szczęsliwy.
  5. Ja byłam tam na wizycie przedadopcyjnej i proponowałam tej Pani zabranie 3 miesięcznej suczki dobermanki ze schroniska w Rudzie Śl.jeżeli nie czują się na siłach opiekować starszym psem,do którego trzeba mieć podejście i odpowiedni charakter,ale pani ta zapewniła mnie,że oni doskonale zdają sobie sprawę z tego i chcą Nero.W Jastrzębiu nie ma nikogo,kto zna sie na tej rasie i ogólnie na zachowaniu psów,skontaktujcie się z Ania_w z Zabrza ona się tym zajmuje. Dodam,że jastrzębskie schronisko to umieralnia,więc mam nadzieje,że Nero tam nie trafi!!!W ostateczności jest hotel w Żorach za 10 zł doba w Azylu,gdyby faktycznie go chcieli oddać.
  6. Reno,super:multi: :multi: :multi: bardzo się cieszę:multi: :multi: :multi:
  7. Super imprezka;) ;) ;) ,fajne fotki;) ;) ;) . A czarny kotek pojechał właśnie do nowego domku w Żorach;)
  8. Pani Toffika mówi,że na początku miał robaki,ale nie aż tak dużo jak jego siostra,a teraz nie widziała robali w koooopce,będzie obserwować.A Toffik to mały rozrabiaka;) wyciąga buty sobie do gryzienia:cool3: ,ale i tak wszyscy za nim przepadają:loveu: oby Majeczka znalazła taki kochający domek;)
  9. [quote name='basienka22'][CENTER][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=purple]JUPI BAJKA W NOWYM DOMU!!BARDZO WAM DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA ZNALEzIENIE JEJ DOMU.A NAJBARDZIEJ DZIĘKUJE MADZI I MARCHEWIE!!!JESTEM WAM WDZIĘCZNA DO KOŃCA ZYCIA!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER] [/quote] Nie ma za co dziękować,przynajmniej wesoło miałam przez te kilka dni...oj działo się,a Bajunia kochana przylepka taka,teraz cicho,smutno...buuuuuuuuu
  10. Wandul,jednak przyjadę z Sylą do Ciebie,myślałam,że nie wypali,a jednak;)
  11. Ja jutro zadzwonię do domku Toffika i wypytam co i jak;)
  12. Na Allegro piesek ma 2 obserwatorów,może wreszcie się odezwą?
  13. tutaj Wandul zaprasza: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6214160&posted=1#post6214160[/URL] ja czekam na info od Syli,czy jedzie,bo bym sie z nią zabrała...no chyba,że ciotka clockwork też pojadzie:evil_lol:
  14. Kurcze,szkoda...a już miałam nadzieję na domek dla niuni.
  15. a czy wy cioteczki jedziecie juto na mega imprezę do Wandul dla dogo-świrusów?
  16. łolaboga,łolaboga.....mozna zmienic tytuł na:BAJECZKA W NOWYM DOMU W WODZISŁAWIU!:multi: :multi: :multi: Młode małżeństwo przyjechało i się zdecydowali,pani nie pracuje,więc Bajucha będzie miała kogo podgryzać przez cały dzień;) ,mam umowę adopcyjną,państwo zgodzili się na wizytę poadopcyjną,w celu sprawdzenia jak się miewa psiak,muszę o to poprosić Sylę00,bo ona jest z Wodzisławia;) ;) ;)
  17. I nikt z ogłoszeń się nie odezwał?Poczekajmy az wrócą z urlopów;)
  18. Ano,kochane dziś o 12.00 przyjeżdża rodzinka zobaczyć Bajuchnę na żywo i pogadamy;)
  19. [I][COLOR=#0000ff]"łolaboga, matkoprzenajświętsza... krucabomba...blablabla... itd... wspomagam- skoro to ma pomóc[/COLOR] :evil_lol:"[/I] :turn-l: :turn-l: :turn-l: [I]i wydało się Madziu![/I] [I]A pani nie przyjechała zobaczyc Bajuni:shake: [/I]
  20. Dzwoniła pewna miła pani,widziała ogłoszenie na sklepie zoologicznym i może przyjedzie zobaczyć Bajkę,pani ta ma już jedną suczkę-znaję;)
  21. A Bajka od rana szaleje jak po litrze;) ,muszę poszukać kota,to da jej wycisk:evil_lol: ,chyba jest głodna,ale dostała tablętę,więc jeszcze 3 godzinki musi pocierpieć.
  22. Mam nadzieje,że się odezwą.Może są ok.
  23. Rozmawiałam z nową pańcią Toffika:lol: ,bo imię zostało;) i wszystko jest ok,dostał tabletki na robale po których ma biegunke,zasikał cały dom:lol: ,ma sąsiada pekińczyka z którym sobie szaleje,nie lubi długo zostawać na podwórku,woli siedzieć w domku,taki kanapowiec:evil_lol: ,a jego pańcia tylko odlicza dni,aby móc go wykąpać,bo supergoga zafundowała mu odpchlenie i dopiero za 10 dni można.Także TOFFIK jest szczęśliwy w nowym domku:loveu:
  24. Biedne psisko:-( ,mam nadzieję,że ktoś go wreszcie zauważy w którymś ogłoszeniu.
×
×
  • Create New...