[quote name='ziele77']Nie rozumiem Cię!:crazyeye: Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma.Uważam,że reportaż jest całkiem rozsądny i wyważony.Stwierdzone zostały fakty i moim zdaniem starali się być obiektywni.Nie widzę tu nic niestosownego![/quote]
To chyba oglądaliśmy 2 różne reportaże.Ja widziałam pokazane psy agresywne,stworzone do walk,niebezpieczne itd.itp.Ani jednego mądrego słowa,pokazana 2 letnia dziewczynka pogryziona,ale ani jednego wyjasnienia w jakich warunkach był pies,czy był odpowiednio traktowany,nic.Po tych wiadomościach sąsiedzi z mojej ulicy schodzą mi z drogi jak idę z moim astem,nagle słyszę za plecami komentarze typu:to ten pies,ten morderca.Myślę,że po takim reportażu ludzie dopiero zaczną się pozbywać psów tej rasy,bo się przestraszą,że ich w nocy zagryzą!!!