Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Super wierszyk;) Trzymam kciuki za Alterka,aby zdrówko wróciło i wspaniały domek się znalazł.
  2. Straszna tragedia dla psa:-( ,skontaktujcie się może z AgaiTheta,ona zajmuje się adopcjami bokserów.
  3. Halbinko,ja wczoraj wkleiłam maluszki do 2 wątków,gdzie szukają szczeniaków,może któryś się spodoba.
  4. Super fotka:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/b930dd9d556ba502.jpg[/IMG][/URL] Niedługo znajomi powinni mi przysłać zdjęcia Toffika:cool3:
  5. Biedne maluchy,trzeba szybko domków szukać.
  6. Co u Perdrusia?Nikt nie dzwonił z ogłoszeń w jego sprawie?
  7. Ale się cieszę:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Foxi :Rose: :Rose: :Rose:
  8. Fantastyczny domek:loveu: Rubik trafił do raju:loveu:
  9. Ciekawe co u suni?Muszę napisać do Syli00 czy była na wizycie poadopcyjnej.
  10. A ja trzymam kciuki za domek dla naszego Pedrusia;)
  11. Bardzo się cieszę,że już niedługo Szekspirek będzie w swoim domku;)
  12. Rubik,wskakuj na pierwszą:)przystojniaku;)
  13. Dzień dobry,Pedrusiu.A co tu tak pusto?Gdzie się ciotki podziały?Śpią???
  14. Mam nadzieję,że ktoś się nim zainteresuje i da domek,trzymam kciuki za psiunia.
  15. To teraz jest jeszcze ogłoszony na Ale.gratce;)[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/636762_najsmutniejszy_pies_wola_o_pomoc.html[/url]
  16. Rubik podbił serca wielu rodzinek,widzę,że domki ustawiają się w kolejce;)
  17. Czy oprócz Allegro psina ma jeszcze jakieś ogłoszenia?
  18. Nie wiem,dlaczego posklejały się słowa,ale mam nadzieję,że rozczytacie.W ogóle coś mi dogo szwankuje.Halbinko,co powiesz na maila?
  19. WitamJeszcze raz chcę podziękować za Deniska. Mam wrażenie. że piesek czujesię u nas dobrze. Nie ma z nim najmniejszych kłopotów. nawet sobie niewyobrażałam. że pies może być tak bezproblemowy. a więc mamy samą czystąradość! Denisek jest słodkim. kochanym pieskiem. uwielbia się bawić. naspacerkach wesoły i przyjazny wobec wszystkich, Warszawa chyba też mu siępodoba, ale nie tak jak nasza działka. na której radośnie hasał i bawiłsię szyszkami. Piesek zawojował nasze serca i coraz trudniej jest namzachować zdrowy rozsądek w wyznaczaniu granic ale myślę, że jakoś damyradę.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiamMarta
  20. A ja dostałam fajnego maila od rodzinki Dyzia:),jestem o niego spokojna,myślę,że wreszcie ktoś go pokochał,tak mocno jak on na to zasługuje:)
  21. Ja niedługo też planuję wykastrować mojego psiora,ale mój tz też jest przeciwny i wylicza mi 1000 powodów,dlaczego NIE!ach,ta męska solidarność:)
  22. U mnie z bazarku dla Alterka tez jest 70 zł,wyślę je po 17-tym jak wrócę do Polski.Cieszę się,że Alterek jest u Kasi,będzie miał chłopak dobrą opiekę:)
  23. [quote name='ziele77']Nie rozumiem Cię!:crazyeye: Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma.Uważam,że reportaż jest całkiem rozsądny i wyważony.Stwierdzone zostały fakty i moim zdaniem starali się być obiektywni.Nie widzę tu nic niestosownego![/quote] To chyba oglądaliśmy 2 różne reportaże.Ja widziałam pokazane psy agresywne,stworzone do walk,niebezpieczne itd.itp.Ani jednego mądrego słowa,pokazana 2 letnia dziewczynka pogryziona,ale ani jednego wyjasnienia w jakich warunkach był pies,czy był odpowiednio traktowany,nic.Po tych wiadomościach sąsiedzi z mojej ulicy schodzą mi z drogi jak idę z moim astem,nagle słyszę za plecami komentarze typu:to ten pies,ten morderca.Myślę,że po takim reportażu ludzie dopiero zaczną się pozbywać psów tej rasy,bo się przestraszą,że ich w nocy zagryzą!!!
  24. A z Siedlec jest chyba Wanda Szostek,jakby co,to na pewno domek sprawdzi.
×
×
  • Create New...