-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Czarno - rudy kocurek. Unikat!!! - za TM!
MARCHEWA replied to syla00's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kocurek jest przepiękny:loveu: nawet fotki nie oddają jego uroku,on ma coś takiego w oczkach,że można sie w nim zakochać po 3 minutach:loveu: -
Fajnie było;) z przygodami:razz:
-
śliczny Figaro-szczeniak Ma Juz Dobry Dom!!!
MARCHEWA replied to gosia_08's topic in Już w nowym domu
Dodałam wiecej fotek do ogłoszeń,może to pomoże:cool3: -
Ja byłam tam na wizycie przedadopcyjnej i proponowałam tej Pani zabranie 3 miesięcznej suczki dobermanki ze schroniska w Rudzie Śl.jeżeli nie czują się na siłach opiekować starszym psem,do którego trzeba mieć podejście i odpowiedni charakter,ale pani ta zapewniła mnie,że oni doskonale zdają sobie sprawę z tego i chcą Nero.W Jastrzębiu nie ma nikogo,kto zna sie na tej rasie i ogólnie na zachowaniu psów,skontaktujcie się z Ania_w z Zabrza ona się tym zajmuje. Dodam,że jastrzębskie schronisko to umieralnia,więc mam nadzieje,że Nero tam nie trafi!!!W ostateczności jest hotel w Żorach za 10 zł doba w Azylu,gdyby faktycznie go chcieli oddać.
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Reno,super:multi: :multi: :multi: bardzo się cieszę:multi: :multi: :multi: -
Super imprezka;) ;) ;) ,fajne fotki;) ;) ;) . A czarny kotek pojechał właśnie do nowego domku w Żorach;)
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pani Toffika mówi,że na początku miał robaki,ale nie aż tak dużo jak jego siostra,a teraz nie widziała robali w koooopce,będzie obserwować.A Toffik to mały rozrabiaka;) wyciąga buty sobie do gryzienia:cool3: ,ale i tak wszyscy za nim przepadają:loveu: oby Majeczka znalazła taki kochający domek;) -
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
MARCHEWA replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Zaciskamy wszyskie paluchy;) -
[quote name='basienka22'][CENTER][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=purple]JUPI BAJKA W NOWYM DOMU!!BARDZO WAM DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA ZNALEzIENIE JEJ DOMU.A NAJBARDZIEJ DZIĘKUJE MADZI I MARCHEWIE!!!JESTEM WAM WDZIĘCZNA DO KOŃCA ZYCIA!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER] [/quote] Nie ma za co dziękować,przynajmniej wesoło miałam przez te kilka dni...oj działo się,a Bajunia kochana przylepka taka,teraz cicho,smutno...buuuuuuuuu
-
Wandul,jednak przyjadę z Sylą do Ciebie,myślałam,że nie wypali,a jednak;)
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja jutro zadzwonię do domku Toffika i wypytam co i jak;) -
śliczny Figaro-szczeniak Ma Juz Dobry Dom!!!
MARCHEWA replied to gosia_08's topic in Już w nowym domu
Na Allegro piesek ma 2 obserwatorów,może wreszcie się odezwą? -
tutaj Wandul zaprasza: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6214160&posted=1#post6214160[/URL] ja czekam na info od Syli,czy jedzie,bo bym sie z nią zabrała...no chyba,że ciotka clockwork też pojadzie:evil_lol:
-
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
MARCHEWA replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Kurcze,szkoda...a już miałam nadzieję na domek dla niuni. -
a czy wy cioteczki jedziecie juto na mega imprezę do Wandul dla dogo-świrusów?
-
łolaboga,łolaboga.....mozna zmienic tytuł na:BAJECZKA W NOWYM DOMU W WODZISŁAWIU!:multi: :multi: :multi: Młode małżeństwo przyjechało i się zdecydowali,pani nie pracuje,więc Bajucha będzie miała kogo podgryzać przez cały dzień;) ,mam umowę adopcyjną,państwo zgodzili się na wizytę poadopcyjną,w celu sprawdzenia jak się miewa psiak,muszę o to poprosić Sylę00,bo ona jest z Wodzisławia;) ;) ;)
-
I nikt z ogłoszeń się nie odezwał?Poczekajmy az wrócą z urlopów;)
-
Ano,kochane dziś o 12.00 przyjeżdża rodzinka zobaczyć Bajuchnę na żywo i pogadamy;)
-
[I][COLOR=#0000ff]"łolaboga, matkoprzenajświętsza... krucabomba...blablabla... itd... wspomagam- skoro to ma pomóc[/COLOR] :evil_lol:"[/I] :turn-l: :turn-l: :turn-l: [I]i wydało się Madziu![/I] [I]A pani nie przyjechała zobaczyc Bajuni:shake: [/I]
-
Dzwoniła pewna miła pani,widziała ogłoszenie na sklepie zoologicznym i może przyjedzie zobaczyć Bajkę,pani ta ma już jedną suczkę-znaję;)
-
A Bajka od rana szaleje jak po litrze;) ,muszę poszukać kota,to da jej wycisk:evil_lol: ,chyba jest głodna,ale dostała tablętę,więc jeszcze 3 godzinki musi pocierpieć.
-
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
MARCHEWA replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje,że się odezwą.Może są ok. -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
MARCHEWA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z nową pańcią Toffika:lol: ,bo imię zostało;) i wszystko jest ok,dostał tabletki na robale po których ma biegunke,zasikał cały dom:lol: ,ma sąsiada pekińczyka z którym sobie szaleje,nie lubi długo zostawać na podwórku,woli siedzieć w domku,taki kanapowiec:evil_lol: ,a jego pańcia tylko odlicza dni,aby móc go wykąpać,bo supergoga zafundowała mu odpchlenie i dopiero za 10 dni można.Także TOFFIK jest szczęśliwy w nowym domku:loveu: -
Biedne psisko:-( ,mam nadzieję,że ktoś go wreszcie zauważy w którymś ogłoszeniu.