Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Toluś ma się świetnie,apetyt mu dopisuje,że hej:razz:.Jest bardzo grzeczny i posłuszny,aż sama nie mogę uwierzyć,że taki może być szczeniak:roll: A co do maili i telefonu o Tolusia,to na razie cisza:shake:
  2. Rudziaszek jest bardzo popularny na ale.gratce,ma najwięcej odsłon ze wszyskich psiaków-prawie 200:-o.Tak więc,musi być dobrze-domek się znajdzie;)
  3. Ciekawe,czy sunię też ktoś wypatrzy na ogłoszeniach:roll:...mam nadzieję,że tak.
  4. [quote name='anetta'] Przystojniak. Ile on może mieć wzrostu?[/quote] Mierząc od ziemi do karku wyszło 30cm.
  5. [quote name='agata-air'] SUNIA ZOSTAJE NA STAŁE!!!! po świętach dostane fotki z domku. Zauroczyła całą rodzinę, jest słodki łobuziakiem i śpi oczywiście w ....łożku;p[/quote] To wspaniale:multi::multi::multi:nie wiecie jak się cieszę:loveu:
  6. Toluś wrócił z nami...to nie był TEN domek:shake:
  7. [B]A więc dzwoniła pani z ul.Tysiąclecia i jest zdecydowana na Tolusia.Jadę tam o 18.00 bo chcę zobaczyć gdzie to jest dokładnie i porozmawiać z rodzinką.Czy go oddam zdecyduję na miejscu....normalnie zamiast się cieszyć mam doła:roll:[/B]
  8. Sunia ma jednego obserwatora na Allegro...czy to ty majqa?:cool3:
  9. Łapki pięknie się goją;););)
  10. [B]Dziękujemy za życzonka:loveu:[/B] [B][COLOR=darkorange]Ja także życzę Wam cioteczki spokojnych Świąt,abyście zebrały energię i zaraz po Świętach ruszyły z pomocą tym,którzy na Was czekają.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_4_a1a0_d.jpeg[/IMG]
  11. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_2_6dbc_d.jpeg[/IMG] :loveu: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_3_2ea9_d.jpeg[/IMG]
  12. Toluś jest bardzo grzeczny,tylko za bardzo się do mnie przylepił i ciężko mu będzie.
  13. Niestety cisza:shake:,a Toluś się strasznie przywiązał do mnie,trzeba szybko domku szukać,bo mały będzie mocno przeżywał potem.
  14. Rudasek ma na ale.gratce aż 150 odsłon:crazyeye:.Mam nadzieję,że ktoś go zabierze do ciepłego domku:loveu:
  15. O.K. zmieniłam;) [B]I Allegro:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=333515136[/URL]
  16. [B]Ale.gratka:[/B] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1108386_6mies_cudna_amstaffka_szuka_domku.html[/URL] może być,czy coś zmienić?
  17. Mogę zrobić ogłoszenia,ale proszę podać kontakt w sprawie pieska;)
  18. A ja dostałam maila z prośbą o zdjęcia Tolusia,więc posłałam i czekam na odpowiedź...o ile taką dostanę:roll:
  19. [B]Ale jestem zakręcona:evil_lol:,już zmieniam:[/B] [B]Allegro[/B] [URL]http://www.allegro.pl/item333444196_10_mies_rudasek_prosi_o_dom_.html[/URL]
  20. [B]Allegro Rudaska;):[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107940&page=10[/URL]
  21. Wspaniała wiadomość:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:nie mogłam przestać o niej myśleć.Gorące podziękowania dla ludzi,którzy ją ocalili:klacz::Rose::Rose::Rose:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale szukamy domku??? nie zostaje u ciebie?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Szukamy,szukamy! Toluś fajniuchny,ale zostać u mnie na stałe nie może:shake:
  23. Myszko,pamiętamy o tobie i szukamy domku.
  24. Niech już będzie poniedziałek. A czy ktoś z Żyrardowa może sprawdzić co u suni?
×
×
  • Create New...