Toluś ma się świetnie,apetyt mu dopisuje,że hej:razz:.Jest bardzo grzeczny i posłuszny,aż sama nie mogę uwierzyć,że taki może być szczeniak:roll:
A co do maili i telefonu o Tolusia,to na razie cisza:shake:
[quote name='agata-air']
SUNIA ZOSTAJE NA STAŁE!!!! po świętach dostane fotki z domku.
Zauroczyła całą rodzinę, jest słodki łobuziakiem i śpi oczywiście w ....łożku;p[/quote]
To wspaniale:multi::multi::multi:nie wiecie jak się cieszę:loveu:
[B]A więc dzwoniła pani z ul.Tysiąclecia i jest zdecydowana na Tolusia.Jadę tam o 18.00 bo chcę zobaczyć gdzie to jest dokładnie i porozmawiać z rodzinką.Czy go oddam zdecyduję na miejscu....normalnie zamiast się cieszyć mam doła:roll:[/B]
[B]Dziękujemy za życzonka:loveu:[/B]
[B][COLOR=darkorange]Ja także życzę Wam cioteczki spokojnych Świąt,abyście zebrały energię i zaraz po Świętach ruszyły z pomocą tym,którzy na Was czekają.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_4_a1a0_d.jpeg[/IMG]
Wspaniała wiadomość:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:nie mogłam przestać o niej myśleć.Gorące podziękowania dla ludzi,którzy ją ocalili:klacz::Rose::Rose::Rose:
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale szukamy domku??? nie zostaje u ciebie?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Szukamy,szukamy!
Toluś fajniuchny,ale zostać u mnie na stałe nie może:shake: