-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
MARCHEWA replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciukasy,aby Lamia trafiła na swoich ludzi:thumbs: -
Czyli,za parę minut Magda wyściska Figę od wszystkich ciotek,które jej tak mocno kibicują:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mówiłam o tym ;) wcale to nowych państwa nie zraziło.... poprzednia ich suczka robiła im tapetowanie.... :evil_lol::evil_lol: a pani z dumą nosi pogryzione kapcie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Czyli domek jednym słowem-SUPER:loveu:
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aha... i dostaliśmy 50 zł. jeżeli na drogę już jest to mamy to przekazać na jakąś bide w potrzebie.... propozycje?? :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=black]Halbina potrzebuje jeszcze 80 zł na transport szczeniaków z grzybicą do dt we Wrocławiu,może jej pomożecie?[/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103848&page=20[/URL] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
-
Ale się cieszę z domku dla Figi:multi: Magda,działasz z szybkością błyskawicy:cool3:
-
To straszne dla psa,już pokochała swój domek,a tu znowu trafi do dt,znowu obcy ludzie:shake:.Ja już to przerabiałam z Dyziem,aż serce się ściska kiedy patrzy się na takiego zagubionego całą sytuacją malucha. Szczerze powiem,że nie rozumiem właścicieli Ody.Decydując się na psa,trzeba brać pod uwagę,że mogą być różne problemy i starać się je rozwiązać,pomóc Odzie.No.... ja sobie mogę popsioczyć,a to tej sytuacji i tak nie zmieni:shake:. Halbinko,ja jutro w nocy wyjeżdżam i nie wiem na jak długo,bo ostatnio u mnie wszystko potrafi zmienić się z minuty na minutę,więc nie mogę Oduni zabrać na tymczas,mam nadzieję,że znajdzie się ktoś,kto ci pomoże,że dogomaniacy nie zostawią cię z tym wszystkim samej.
-
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
MARCHEWA replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Lamia na ale.gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/917881_szczeniaczek_lamia_szuka.html[/URL] -
[quote name='agbar'] yyyy..Marchewa..pomysle....masz jakiegos tymczasowicza u siebie jeszcze????[/quote] Ja mam teraz za dużo zamieszania w życiu,żyję na walizkach,w ciągu jednej minuty czasem muszę zmieniać plany,jak było i w tym przypadku,nie mogę zabierać zwierząt,bo nie jestem w stanie zapewnić im dobrej opieki,z Jasiem to nie było innego wyjścia i na całe szczęście się udało;) A właśnie,Jasio ma chyba chorobę lokomocyjną,bo nowym pańciom zabrudził mocno autko:evil_lol:,Magda wie o czym mówię:cool3:,ale już jest zadowolony i nie odchodzi na krok od córy państwa,która go uwielbia:loveu:,to nowe wiadomości z nowego domku.
-
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
MARCHEWA replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czarnego pieska i czarnego kotka.... nie podesle linka- od tego są podpisy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jasiu już nie twój:eviltong:,oby Lamia znalazła taki fajny domek jak nasz maluszek;) -
Dżery Dostał Swoją Szanse- Już W Kochającym Domku.dziękujemy
MARCHEWA replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A więc zawieziemy Dżerego jutro do nowego domku,aby chłopak nie musiał dłużej siedzieć w samotności i trafił wreszcie do kochajacej rodzinki:loveu: Możemy być o 14-tej w Mikołowie pod marketem Auchan,czy wolontariuszce z Mikołowa pasuje ta godzina,aby pokierować nas do Rudy Śl? Justyna,odezwij się do mnie na gg. -
[B][COLOR=red]A więc przyjechała cała rodzina,córa,syn i rodzice:loveu:,mają domek z ogrodem i zapewniają najlepsze warunki dla Jasia:loveu:zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie,podpisali umowę adopcyjną i zabrali Jasia w podróż do domku,chociaż Jaś wcale nie chciał za bardzo jechać,na przywitanie obszekał ich,że hej:eviltong:.Obiecali,że będą w kontakcie ze mną.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]O 16-tej ma przyjechać ta druga pani,dzwoniłam do niej,że już nieaktualne,ale zgłosiła się pani z recepcji z kopalni,która o niczym nie wie.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Magda,zmieniaj tytuł,że Jaś już znalazł kochający domek:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Dżery Dostał Swoją Szanse- Już W Kochającym Domku.dziękujemy
MARCHEWA replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A gdzie dokładnie do Warszawy?Może być dworzec zachodni?Jeżeli nie zjeżdżałabym do Piotrkowa po kuzynkę z mężem,to może bym go zabrała w niedzielę.Nic na razie nie obiecuję.