Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. U Halbinki to maluszki mają jak w raju;):loveu:
  2. śliczne maluszki:loveu:dobrze,że już pod dobrą opieką;)
  3. Super :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  4. Bazarek dla psiaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10181050#post10181050[/URL]
  5. Jestem zszokowana:crazyeye:.Zaraz zrobię bazarki dla psiaków.
  6. Dzisiaj wpłaciłam dla suni 50 zł z moich bazarków;)
  7. Dzisiaj wysłałam 50 zł z moich bazarków dla suni;)
  8. Jutro wpłacę parę groszy na leczenie suni,oby szybko doszła do siebie.
  9. Jutro wpłacę jakieś pieniążki na sunię;)i trzymam kciuki za Viki,aby szybko wyzdrowiała;)
  10. [quote name='amikat']Tengusia była - ale skończyło sie na zostawieniu ucholka wędzonego[/quote] Może następnym razem się uda pójść na dłuuugi spacerek;)
  11. [quote name='AMIGA'] A Pankracek został w nowym domku w Mikołowie, Państwo są nim zachwyceni, a ten mały zdrajca od razu zaczął biegać za nową pańcią. Mam dwa zdjęcia Pankracka z nowa rodzinką, ale już wstawię po powrocie z działki, bo jestem zmuszona jednak jechać jeszcze dzisiaj[/quote] Super,że Pankracek już w nowym domku:multi:czyli wszystkie maluszki szczęśliwe,teraz trzeba zająć się mamusią;)
  12. Moniko,wspaniała wiadomość:multi::multi::multi:Życzę Kapselkowi wszystkiego NAJ w nowym domku:multi::multi::multi:
  13. Czekamy więc do wieczora na wiadomości,oby te dobre
  14. To fajnie gdyby więcej osób odwiedzało Ivankę i zabierało ją na spacerki;)
  15. To teraz musisz wybrać ten najlepszy domek;)
  16. A co z tym 7-letnim psem,może chociaż jakąś budę by dla niego zdobyć?
  17. Ja może miałabym domek dla jednego maluszka(to jeszcze nic pewnego)dt dać nie mogę niestety:shake:wyjeżdżam za 8 dni na dłużej.
  18. To czekamy na zdjęcia Ivanki,na pewno już się zmieniła,bo szczęsliwy pies pięknieje w oczach:loveu:
  19. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5080/miniimg5585copyxn2.jpg[/IMG] Ale super fotka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Alicja']:obrazic: [FONT=Arial][COLOR=red][B].............................................:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt:Ale foch!:)
  21. [quote name='amikat'] To kochany kochany pies..... Teraz - szuka bliskości człowieka, podziwia słońce , kwiatki.... [/quote] Kochana sunia,nareszcie wolna i szczęśliwa:loveu:
  22. Super wiadomość:multi: A co do robali,to maluchy,które były u mnie koopkały robakami dopiero po 2-3 dniach od odrobaczenia.
×
×
  • Create New...